Бади Арт лайф

 

У наш організм має надходити близько 50 незамінних компонентів харчування - 8 амінокислот, більшість вітамінів, мінеральні вешества. поліненасичені жирні кислоти та ін Порушення формули збалансованого харчування (нестача або надлишок тих чи інших компонентів пиши) тягне за собою порушення ферментативних систем і обмінних процесів. розвиток патологічних змін в організмі.
Раціональне, збалансоване харчування забезпечує хороше здоров'я і довголіття, підвищує опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, поліпшує розумову і фізичну працездатність.
Біологічно активні комплекси - важлива складова харчування сучасної людини.
Споживаючи здорову їжу, ви можете недоотримувати живильні речовини через виснаження нашого грунту, вмісту в їжі пестицидів, шкідливих домішок та консервантів. Від усього цього в їжі зменшується вміст необхідних нам речовин, і отримувати те, що необхідно, стає важче. Таким чином. ви відчуваєте брак тих чи інших елементів, і якщо ви хочете дати організму кошти для досягнення оптімапьного здоров'я і благополуччя, вам просто необхідно спеціально включати в раціон відсутні речовини. Оптимальним джерелом важливих поживних речовин, здатних забезпечити правильне харчування, можуть служити біологічно активні комппекси Артлайф.

Біологічно активні комплекси - це концентрати речовин природного походження, які є гармонійним доповненням до повсякденного раціону людей різного віку Ці комплекси можуть рекомендуватися в якості самостійного засоби корекції стану здоров'я через формування повноцінного і збалансованого харчування.
Профілактика та корекція здоров'я за допомогою біологічно активних комплексів.
Все більше людей сьогодні звертають увагу на можливості планової профілактики за допомогою біологічно активних комплексів. Це надійний і простий шлях до здоров'я, можливість уникнути катастроф гострих станів і загострень хронічної патології Якщо ви включаєте в свій раціон біологічно активні комппекси дпя корекції свого здоров'я, результат від їх застосування, як правило, залежить від індивідуальних особливостей організму конкретної людини, але в будь-якому випадку необхідно розуміти, що біологічно активні комппекси не є препаратами швидкої допомоги. Хвороба зароблялася роками, і негайне поліпшення - це найчастіше короткочасний успіх або купірування симптомів недуги. Тоді як корекція нутрицевтикам спрямована на ліквідацію причин хвороби і досягнення довгострокового ефекту.
Біологічно активні комппекси Артлайф мають широкий спектр біологічних ефектів, не токсичні, позбавлені побічної негативної дії і з великим успіхом можуть застосовуватися тривалий час.

Коментарі

ВВЕРХ