Медичний діагностичний центр у Рівному

мультиспіральний комп'ютерний томограф

Як правило КТ обстеження проводиться за направленням лікаря, але водночас набуває поширення практика скринінгового (оглядового, без вузької діагностичної задачі) дослідження, це коли пацієнт не маючи чіткого діагнозу або навіть абсолютно здоровий вирішує обстежитися "на всякий випадок".

У яких випадках це виправдано?
1. Людина буде мати чітку об'єктивну констатацію факту стану внутрішніх органів на певний час. Це може бути корисно лікаря для визначення динаміки хвороби, а відповідно правильного визначення варіантів лікування.
У цьому випадку можливе проведення комп'ютерної діагностики всього тіла. Сучасні апарати дозволяють це робити без значного збільшення дозового навантаження.
2. Людина має якісь підозри, щодо стану свого здоров'я але не впевнений до якого лікаря треба звернутися. Враховуючи певну рентген навантаження і вартість обстеження практикується попереднє проведення більш дешевих обстежень але пацієнт повинен мати право і можливість вибирати. Коли це виправдано? У перші години після крововиливу в мозок - результати діагностики можуть зіграти вирішальну роль і ціна обстеження буде абсолютно виправданою.
3. При політравми. Рентген не має такої інформативності як КТ. А новітні можливості проведення сегментації та тривимірної реконструкції можуть надати неоціненну травматолога інформацію не тільки по переломах і пошкодженнях кісткових тканин але і станом м'яких тканин - м'язів, внутрішніх органів і т.п.
4. При довгостроковому лікуванні, яке не приносить результатів. На жаль технічне забезпечення нашої безкоштовної медицини не дозволяє лікарям мати якісний діагностичний інструментарій, а це веде до проблем з якісним і швидким визначенням захворювання. Пацієнт в цьому випадку має право надати лікарю допомогу пройшовши то обстеження, яке не має можливості безкоштовно провести лікар.

Відкриття мобільного медичного діагностичного центру в Рівному!
Центр функціонує на основі унікального модульного будівлі спеціально спроектованого для розміщення комп'ютерного томографа та проведення діагностичних досліджень.
Дослідження будуть проводитися на мультиспіральному комп'ютерному томографі Аквіліон 4 фірми Toshiba Medical System, японського виробництва.

Це перший мультиспіральний томограф в Рівному!

Технічні характеристики:
Потужна рентгенівська трубка 7,5 MHU, має вихід по потужності 60 кВт і дозволяє виконувати сканування на високій швидкості - один оборот за 0,5 с.
Мультизрізовий детектор
Система багаторядкового детектора з можливістю вибору товщини зрізу (SSMD) використовується для підтримки високошвидкісного сканування та сканування з високою роздільною здатністю. Мінімальна товщина зрізу складає 0,5 мм, також можна вибирати значення товщини зрізу 0,5 мм, 1 мм, 2 мм, 3 мм, 4 мм, 5 мм, 8 мм і 10 мм відповідно типу клінічного дослідження.
Високошвидкісне сканування За один оборот можна отримати дані чотирьох зрізів, що дозволяє виконати збір даних на високій швидкістю вісім зрізів в секунду. Наприклад, коли спіральне сканування з товщиною зрізу 8 мм встановлено для поля сканування 15 см, система може завершити збір даних зображень за 3,5 секунд.
Вага пацієнта - до 200 кг!
КТ флюроскопія!
Унікальна система кардіосінхронізаціі!
Голосовий зв'язок з пацієнтом

У нашому центрі ви зможете зробити такі обстеження:
1.КТ головного мозку.
2.КТ підстави черепа.
3.КТ краніо-орбітальної області.
4.КТ турецького сідла.
5.КТ ДПН
6.КТ лицьового черепа.
7.КТ шиї.
8.КТ органів грудної порожнини та середостіння.
9.КТВР органів грудної порожнини.
10.КТ органів черевної порожнини
11.КТ заочеревинного простору.
12.КТ органів малого таза.
13.КТ кінцівок.
14.КТ хребта
шийного відділу
грудного відділу
попереково-крижового відділу
куприкового відділу
15.КТ з внутрішньовенним підсиленням.

Вартість обстеження:
- Одного ділянки голови від 350 грн.
- Одного ділянки хребта від 400 грн.
- Обстеження одночасно 2-х ділянок - 600 грн.

Ми працюємо за адресою:
Вул. Княгиницького 5

Телефон для попереднього запису:
050 2066066

Адреса електронної пошти:
rivne@mdcexpert.com

Коментарі

ВВЕРХ