Біологічно активні комплекси Артлайф

БАД артлайф

Чому необхідно вживати біологічно активні комплекси компанії Артлайф?

Сучасна людина постійно піддається впливу безлічі негативних факторів. На одній чаші ваг виявилися екологічні проблеми, стреси, неправильне і неякісне харчування, фізичні і емоційні навантаження, алкоголь, куріння. Що ми можемо протиставити негативних наслідків сучасного способу життя? Ліки, багато з яких, усуваючи симптоми одного захворювання, провокують розвиток іншого? Вирощені на нітратах фрукти?

У наше століття швидкостей і високих технологій бути здоровим престижно і вигідно. Фахівці вважають, що найбільш раціональний шлях до бездоганного здоров'ю - це захист організму від токсинів і вільних радикалів, відновлення і постійне підтримання балансу корисних речовин - вітамін, мінералів, антиоксидантів. Саме такий підхід дозволяє надовго зберегти здоров'я, і ​​саме такий підхід стає можливим при застосуванні біологічно активних комплексів Артлайф. Адже завдяки поєднанню останніх світових досягнень у галузі медицини, біотехнологій та інноваційних рішень продукція Артлайф не просто заповнює дефіцит життєво важливих компонентів, але і підвищують їхню цінність, регулює точкове вплив на той чи інший орган, сприяють кращому засвоєнню організмом.

Ось лише кілька причин, які дозволяють вважати біологічно активні комплекси Артлайф одним з найефективніших способів збереження і зміцнення здоров'я:

- Науково - обгрунтований, збалансований інгредіентний склад. На відміну від більшості засобів «народної медицини» тут нічого не насипають «на око». Біологічно активні комплекси це жорстка рецептура і точна дозування;
- Складові частини біологічно активних комплексів не просто доповнюють, але й потенціюють, посилюють дії один одного;
- Біологічно активні комплекси надають м'яке, нормалізуючу дію на організм, як правило, не викликає побічних ефектів. Більш того, багато з них паралельно з основним ефектом сприяють відновленню мікрофлори кишечника;
- Біологічно активні комплекси не лікують, а зціляють, тобто допомагають організму відновити цілісність і рівновагу, і зсередини перемогти багато недуг, усуваючи саму причину їх виникнення.

У той час поки багато говорять про інноваційні технології, Компанія Артлайф активно будує на них своє наукомістке виробництво. Завдяки високому науковому потенціалу і сучасним технологічним можливостям Компанією розроблена елітна серія біоактивних комплексів нового покоління. Комплекси - CORDIS, ENERGIA, SOFIA, VISUS, SPIRIA, VICTORIA - це найнадійніший спосіб швидко здійснити очищення організму в цілому і корекцію проблемного органу корекцію того чи іншого проблемного органу. У людини вперше з'явилася можливість, не витрачаючи багато сил і часу на застосування оздоровчих програм, ефективно підтримувати красу і здоров'я всього організму.

Останнє ноу-хау Компанії - Програма «Н & В control»-система переходу на правильний режим харчування, оптимізація калорійності раціону, а також методика відновлення порушень обміну речовин, що лежать в основі надмірної ваги. Перевагою програми «Н & В control» є комплексне багаторівневе рішення проблеми надлишку ваги, усунення негативних емоцій, пов'язаних з перебудовою режиму прийому їжі і зміною її кількості. У поєднанні з розробленою фахівцями компанії Артлайф системою живлення, програма «Н & В control» дозволяє не тільки поступово знизити надмірну масу тіла, а й закріпити отриманий результат, сформувавши правильне харчова поведінка.

Щодня наш організм вимагає певної кількості вітамін, мікроелементів та інших біологічно активних речовин. Усім цим організм поповнюється за допомогою їжі. Але сучасні способи технологічної обробки продуктів харчування знищують до 90% корисних біологічно активних компонентів. Перед людиною двадцять першого століття стала серйозна проблема пошуку альтернативних джерел поповнення корисних речовин.

Концепція функціональних продуктів харчування Артлайф, відкрила тисячам людей новий енергетичний ресурс, нове джерело мінералів, вітамінів, корисних бактерій і стала справжнім переворотом в теорії здорового харчування. Біологічна ефективність збагачених продуктів харчування нового покоління Артлайф побудована на збалансованому поєднанні активних рослинних компонентів, вітамінів і мікроелементів.
Функціональні продукти харчування Артлайф - це просто, зручно і ефективно. Забудьте про те, що здорове харчування це обов'язково обтяжливі дієти або дорогий ексклюзив. Ні, ні і ще раз ні! Вдома, на роботі, в дорозі, скрізь і завжди є спосіб заповнити дефіцит корисних речовин, не заподіюючи шкоди організму!

На основі біологічно активних компонентів створюються не тільки комплекси для харчування та лікування, але і лінії косметичних засобів Артлайф. Завдяки інноваційним технологіям косметика Артлайф дозволила донести біологічно активні компоненти в глибокі шари шкіри, і вирішила безліч проблем, пов'язаних з її здоров'ям. Сьогодні з'явилася унікальна можливість за допомогою косметичних засобів не просто приховувати зовнішні недоліки, але й усувати причини їх виникнення. І все це стало реальним завдяки унікальним біотехнологій Артлайф, за допомогою яких біологічно активні речовини оздоровлюють, омолоджують, надають свіжий і сяючий вигляд нашої шкіри і волосся!

Кожна людина вільна вирішувати сам, скільки сил і коштів витратити на корекцію власного здоров'я. Одні живуть, сподіваючись на авось, і позбавляють організм захисту від негативних факторів сучасної цивілізації. Інші розуміють, що турбота про своє здоров'я, про здоров'я близьких їм людей, це не тяжкий тягар, а єдино вірний шлях до високої якості життя і успіху. Для таких, активних і діяльних людей, створюється інноваційна, високоефективна і безпечна продукція - біологічно активні, функціональне харчування і функціональна косметика Компанії Артлайф.

Коментарі

ВВЕРХ