Виробництво

виробництво Артлайф

Розвиток виробничого комплексу Артлайф 

будується на проектних рішеннях, які забезпечують умова для виконання основних вимог ISO 9001-2000, ISO 9001-22 000 (HACCP) та GMP.

Організація роботи відповідно до зазначених стандартів є стратегічним напрямом компанії. Реалізація цього напряму передбачає комплекс заходів, які зачіпають весь технологічний цикл: впровадження кваліфікованих (чистих) приміщень, сучасного високопродуктивного обладнання, що дозволяє використовувати новітні світові технології, залучення кваліфікованого персоналу. Компанія Артлайф використовує обладнання провідних світових фірм, а також унікальне нестандартне обладнання дочірнього підприємства Артлайф-Техно. Високий науково-технологічний і конструкторський потенціал Артлайф-Техно дозволяє робити устаткування у відповідності до високих світових стандартів. Все обладнання виготовляється з урахуванням вимог, що пред'являються до обладнання для фармацевтичних, косметичних та інших виробництв - вимог міжнародного стандарту GMP.
Основне виробництво Артлайф включає в себе цеху з виробництва БАД, косметики, збагачених продуктів харчування, полімерної тари і твердих желатинових капсул. На сьогоднішній день компанія Артлайф випускає більше 150.

Коментарі

ВВЕРХ