Фрукти, овочі та сонячне світло
Фрукти, овочі та зелень організм повинен отримувати щодня. Це ідеальні джерела натуральних вітамінів і необхідних нам мінералів. До того ж зелень і овочі містять багато бета каротину і навіть какоето кількість необхідної мозку жирної, докозагексаєнової кислоти. Фрукти і овочі необхідні для підтримки кислотно-лужного балансу в організмі. У хлорофілі дуже багато магнію. Магній для хлорофілу має таке ж значення, як гемоглобін для крові, - він головний транспортувальник кисню. У людському організмі магній виконує функцію якоря, який утримує в мембранах всіх клітин речовина, яка є головним джерелом енергії. Це магнійаденозінтріфосфат, або магнієвий АТФ. Коли вода добирається до магнієвого АТФ-сховища і під впливом ферментів починає розщеплювати його молекули, виділяється велика кількість енергії - з формулою цієї реакції ви вже познайомилися.
Сонячне світло. Для астматиків сонячне світло є ліками. Сонячні промені впливають на відкладення холестерину в шкірі і перетворять їх на вітамін D, що сприяє формуванню кісток і утриманню в них кальцію, що допомагає зростанню організму в дитячому віці. Крім того, вітамін D стимулює абсорбцію кальцію кишковим трактом. Кальцій надає пряму нейтралізує вплив на міститься в організмі кислоту і ефективно регулює кислотно-лужний баланс клітин, що зрештою допомагає запобігати ускладнення астми.
Якщо ви будете щодня випивати достатню кількість води, приймати необхідну кількість солі і забезпечувати організму хорошу фізичну навантаження (переважно на свіжому повітрі і під яскравим сонцем), то він почне сам наводити свої потреби в білках, вуглеводах і жирах у відповідність з кількістю використовуваної енергії . Ваша потреба в білках зросте, потреба у вуглеводах зменшиться, а ферменти, що спалюють жири, почнуть переробляти більше жирів, ніж міститься в раціоні. Всупереч думці про те, що відкладення холестерину не можна залучити в процес обміну речовин, від цих запасів теж можна буде поступово позбутися. Процес очищення артерій від відкладень холестерину може зайняти більше часу, ніж вам хотілося б, але в арсеналі організму є всі необхідні хімічні технології для видалення холестеринових бляшок.
Ще раз повторю, що «поганого» холестерину не існує. Як ви пам'ятаєте, холестерин вкрай необхідний для здійснення багатьох фізіологічних функцій. Нам залишається з'ясувати, з яких причин організм починає виробляти його більше, ніж зазвичай.
Коли організму не вистачає води, в ньому виробляється менше гідроелектричної енергії для активізації всіх енергоємних функцій.
Альтернативним джерелом енергії в організмі людини служать відкладення кальцію в кістках або всередині клітин. Замість гідроелектричної використовується енергія, ув'язнена у зв'язці двох молекул кальцію. Атоми кальцію з'єднуються попарно, захоплюючи при цьому одну молекулу АТФ. Клітини мають великими запасами кальцію, зв'язки ко-торого у міру потреби руйнуються, а зберігається в них енергія використовується. Згодом настає момент, коли даний процес призводить до появи занадто великої кількості вільних атомів кальцію - попелу від згорілого палива. На щастя, кальцієвий «попіл» легко знову перетворити на носій енергії. Для здійснення цього процесу переробки відходів організму потрібний вітамін D.
Як я вже згадував, сонячне світло - енергія в чистому вигляді - перетворює накопичений в шкірі холестерин у вітамін D, який відповідає за процес повторного захоплення кальцію і повернення його в клітини і кістки, де він зв'язується і зберігається. Молекули вітаміну D чіпляються за свої рецептори на клітинній мембрані; одночасно один атом кальцію прикріплюється до молекули вітаміну D, яка знаходиться в процесі впровадження в клітку через клітинну мембрану. Зв'язка кальцію з вітаміном D і його рецептором на мембрані діє як свого роду магнітний стрижень, тому весь ланцюжок інших необхідних елементів і амінокислот притягається до відкритого для вільного доступу атому кальцію і разом з ним втягується всередину клітини.
Таким чином, енергія сонячного світла, що перетворює холестерин в вітамін D, безпосередньо фізіологічний вплив на механізм живлення клітин. Коли кальцій знову потрапляє в клітку, він приносить із собою інші необхідні їй речовини. У результаті клітина отримує матеріали для проведення ремонтних робіт та енергетичного обміну.
У той же самий час додаткова енергія, яка потрапляє в клітку, використовується для зв'язування атомів кальцію і проведення чергового циклу накопичення в кальцієвих зв'язках запасів енергії, призначених для використання в майбутньому.
Як тільки ви роздивіться логіку в каскаді хімічних подій, що відбуваються в організмі, то зможете повною мірою оцінити ступінь значущості холестерину для клітинного метаболізму, стану клітин і кісткових структур. Мої дослідження довели, що кістки служать аварійним резервом енергії, що зберігається у відкладеннях кальцію. Коли ор-ганізма змушений руйнувати кістковий кальцій заради міститься в ньому енергії, може відбутися розм'якшення кісток, які не зможуть ви-тримувати великі навантаження, тобто до остеопорозу. І тоді як превентивний захід організм підвищує рівень холестерину в надії, що сонячна енергія перетворить його на вітамін D, який допоможе заповнити запаси кальцію в кістках.
Підвищений рівень холестерину в організмі слід використовувати повною мірою. Постарайтеся отримати з нього якомога більше вітаміну D, щоб підвищити функціональність, енергонасиченість і працездатність клітин організму. Використовуйте сонячне світло для зниження рівня холестерину.
Дехто з вас, можливо, зустріне цю заяву в багнети і скаже, що так можна заробити меланому. В.ответ на це я висловлю свою обгрунтовану переконання в тому, що ракові захворювання виникають унаслідок обезводнення, малорухливості і неправильного вибору їжі і напоїв. Більше 20 років я по три години шість днів в тиждень грав в теніс під розпеченими променями полуденного сонця тегеранського. У мене не розвинулося ніякого раку. На підтримку цієї заяви дозвольте оголосити інформацію, опубліковану в газеті «Science Times» за 20 липня 2004 року.
Автор статті Джина Колат познайомила читачів з думкою доктора А. Бернарда Акермана, дерматолога, про рівень компетентності якого говорять 625 наукових публікацій. Так само як я, цей авторитет-ний медик не вірить, що винуватцем шкірних меланом є сонце. Бажаючи підтвердити свою точку зору, він провів місяць відпустки на ізраїльських пляжах. Повернувся він звідти засмаглим до чорноти, однак на його здоров'я це ніяк не позначилося.
Доктор Акерман призводить безперечні факти. У людей з чорною і жовтою шкірою меланоми розвиваються не на тих ділянках тіла, які піддаються впливу сонячних променів, а там, куди сонячне світло зазвичай не потрапляє, - на ступнях, долонях і слизових оболонках. У чоловіків білої раси меланоми виникають найчастіше в області торсу, а у жінок - на ногах, причому в тих місцях, які найрідше відкриті сонцю. На думку доктора Акермана, людям зі світлою шкірою слід остерігатися сонця по однієї єдиної причини - передчасного старіння. Але з цією проблемою впоратися важко: треба просто пити більше води.
Не можна сидіти за столом в залитому штучним світлом офісі і чекати, що у вас нормалізується рівень холестерину. У цьому випадку у вас, швидше за все, з'явиться порадник з числа ескулапів, які не по-нимают механізмів перетворення енергії під дією сонячного світла і вважають цей природний результат незавершеної ланцюжка обмінного процесу «хворобою», а життєво важливий елемент холесте-рин називають «поганим ».
Я впевнений в тому, що термін «поганий холестерин» придуманий тільки для того, щоб дурити людей і примушувати їх купувати ліки, які знижують його рівень і змушують легковірних обивателів набивати своїми кровними чужі кишені. Зовсім недавно одна явно при-годування «група експертів» пішла ще далі і знизила безпечний рівень холестерину до такої міри, що тепер практично кожна людина повинна приймати ліки від серцевих нападів. Шарлатанам відмінно відомо, що якщо холестерин ніколи не закупорює вени, то його не можна зробити винуватцем закупорки артерій - за всю історію медицини не відомо жодного випадку закупорки вен холестерином! Тільки Господь може врятувати вас від підкуплених авторитетів, які займають ключові пости в медичному бізнесі. Саме їм належить вирішальне слово.
Автор: Батмангхелідж Ферейдун
Видавництво: Попурі