Оздоровче голодування

голодування

Розвантажувальні дні на воді або оздоровче голодування (ОГ) є хорошою перевіркою здатності володіти собою. Той, хто набуває власний досвід у проведенні ОГ, отримує певні переваги в роботі із самовдосконалення. При ОГ організм не зношується і не пошкоджується. Клітини зменшуються в розмірах, але не руйнуються. Клітинне ядро ​​зазвичай зберігає свої параметри і втрачає так мало маси, що стає крупніше щодо іншої частини клітини. У такій клітці краще йдуть процеси асиміляції (засвоєння), вона швидше росте, що характерно для клітин ембріонів і молодих тварин. В результаті після ОГ відбувається швидке відновлення тканин. 2-х тижневе ОГ відновлює тканини 40-річної людини до стану 17-річного. Особливо помітний омолоджуючий ефект на шкірі.
Під час оздоровчого голодування зникають складки, зморшки, прищі, вугри. Шкіра стає свіжою, пружною, поліпшується її колір. Очі прояснюються і стають яскравішими. Після того, як голод звільняє організм від відходів і ослаблених клітин, здорова і життєздатна тканина займає місце віджилої. Під час ОГ чиститься весь організм. Всі видільні системи працюють на викид токсинів. Навіть через легені викидається понад 150 шкідливих речовин. На голод відбувається інтенсивна чистка суглобів. Організм швидко звільняється від солей сечової кислоти, яка відкладається в суглобах, обмежуючи їх рухливість. Легкі форми артритів повністю проходять після 8-10-денного голодування. На голод шлунок починає поїдати в першу чергу хворі і переродження клітини і тканини, звільняючи енергію для відновлення тіла. З'їдаються спайки, шрами, пухлини, меланоми, родимки, зморшки, окостенілі ділянки, цирози і некрози. Відновлення та оновлення тканин супроводжується їх омолодженням, клітини знову починають синтезувати білки здорові. ОГ дає ще й профілактичний ефект - довгий час після нього людина залишається невразливим для нітратів, фенолів, сірчистого газу і т.п. екологічних шлаків.
Після ОГ людина відчуває приплив великої кількості енергії, його сон скорочується до 4-5 годин, поліпшується пам'ять, зростає інтуїція. Налаштування на оздоровче голодування Перш ніж увійти в голод, потрібно визначити Мета, яка придбає матеріал сенс під час оздоровчого голодування. Для цього необхідно усвідомити, що звільнення від шлаків сприяє позбавленню від неприємностей у житті. Випишіть в щоденник небажані стану, від яких хочете позбутися, і чого бажаєте досягти в результаті звільнилася енергії. Не рекомендується до закінчення ОГ розповідати іншим про свою Мети. Корисно скласти "заговорку" на сприятливе перебіг ОГ і, записавши її в щоденнику, періодично прочитувати.
Наприклад: "Чистота організму - його Здоров'я. Голодуючи, я відчуваю, як тіло звільняється від шлаків, в нього втікає енергія Життя і Радості, тіло оновлюється і відновлюється. Неприємні відчуття (головний біль, слабкість, нудота, підвищене почуття голоду) - це ознаки інтенсивного звільнення від шлаків, тому я радію, тому що мої органи відновлюються швидше. З кожним днем, годиною, хвилиною оздоровчого голодування я молоді, здорові, стаю сильнішим і гармоничней ... "

Умови для проведення оздоровчого голодування
1. Під час ОГ необхідно пити по 2 літра води на день. У спекотні дні - по 3 літри. Протягом кожної години світлового дня - приблизно по 1 склянці. Вода повинна бути чистою, кімнатної температури або підігрітою.
2. Робити клізми до появи чистої води по 2 рази на день - вранці і ввечері (за 1,5-2 години до сну).
3. Щодня приймати душ або ванну, тому що до 1 / 3 шлаків видаляється через шкіру.
4. Регулярно очищати мову, мигдалини і полоскати рот чаями з м'яти, чебрецю, ромашки, корочок цитрусових і т.п., щоб усунути неприємний запах з рота.
5. Вести активний спосіб життя: більше гуляти на свіжому повітрі, бігати підтюпцем, танцювати, робити самомасаж, розтяжки і інші фізичні вправи.
6. Бажано носити одяг з натуральних тканин, а не синтетичних.
7. Якомога менше контактувати з їжею.
8. Необхідно пам'ятати, що під час ОГ можуть загостритися симптоми хвороб, підвищитися температура, з'явитися головні болі, спазми в животі, нудота, подразнення, слабкість - це знак інтенсивного очищення. Щоб згармонізувати процес, потрібно випити 2-3 склянки гарячої води (можна додати в неї 1 ч.ложку меду і 1 ч.ложку лимонного соку) і зробити позачергову клізму.
9. Зазвичай ОГ супроводжується станом бадьорості, піднесеності і радості, але якщо, незважаючи на проведені заходи, зберігається больовий синдром, дратівливість, слабкість і пригніченість, то слід перейти з води на свіжі соки і вийти з голодування.
10. Під час виходу зі стану ОГ дуже важливо не переїдати, ретельно пережовувати їжу, не вживати ліки і лікарські трави, оскільки в цей період чутливість до них підвищена і ефект непередбачуваний.

Протипоказання до оздоровчого голодування
1. Інсулінозалежний діабет.
2. Друга половина вагітності і період лактації у матерів.
3. Далеко зайшли форми важких захворювань (рак, туберкульоз тощо) з обездвиженностью.
4. Гострі хірургічні захворювання.
5. Дистрофія.
6. Слабоумство і важкі форми психічних і неврологічних розладів.

Коли краще проводити оздоровче голодування:
• Дуже хороший ефект дають семиденні голодування
- На зміну пір року (листопад, лютий, травень, серпень). Організм зберігає активну тенденцію до очищення і самовідновлення.
• Можна голодувати: 1 день - раз на тиждень, 3 дні - раз на місяць, 1 тиждень - раз на 4 місяці.
• Або 1, 2, 3 числа кожного місяця; один тиждень - раз на 3 місяці; 2 тижні - раз на півроку.
• Не рекомендується голодувати 3 дні поспіль, якщо не було голодувань по 1 дню протягом 3-х тижнів.
• Особливо ефективно оздоровче голодування навесні і восени, коли відбувається зміна типу обміну речовин з білково-жирового, характерного для зими, на білково-вуглеводний, характерний для літа. У ці періоди загострюються всі хронічні захворювання, а очищення та оздоровче голодування прискорюють одужання.
• Жінкам краще голодувати в другій фазі свого місячного циклу.
• А взагалі голодування рекомендується проводити після повного місяця - на спаді місяця краще йдуть очисні процеси. Після молодика активізуються відновні процеси.

Одноденне оздоровче голодування
Для щотижневих ОГ потрібно вибрати або дуже заповнений справами день, або, навпаки, день, коли можна вільно позайматися фізичними вправами на вулиці, сходити в лазню і т.п.
Напередодні ОГ харчуватися потрібно тільки овочами і фруктами, уникаючи рясного обіду. Від вечері слід відмовитися. Увечері зробити клізму, щоб очистити кишечник. У день ОГ з ранку зробити клізму. Протягом дня можна займатися звичайними справами, але при цьому не забуваючи постійно пити воду. Воду треба пити маленькими порціями, але часто, випиваючи протягом кожної години по одній склянці. У цей день добре сходити в лазню, що сприятиме інтенсивному виведенню шлаків. Крім того, ця процедура гасить апетит і посилює спрагу. Ввечері треба зробити клізму й прийняти душ або ванну, якщо Ви не відвідували баню. У день виходу з голоду вранці зробити очисну клізму. Потім приготувати 200 мл суміші соків з яблук, буряків і моркви. Розбавити їх такою ж кількістю води і випити по 200 мл з інтервалом в 15 хвилин. Через 30 хвилин з'їсти 200 г салату-мітелки: натерти на тертці моркву, буряк, яблуко і дрібно порізати капусту. Салат заправити солоною морською капустою, оливковою олією і лимонним соком. Через 2-2,5 години з'їсти ще таку ж порцію салату. Через 3-4 години можна з'їсти 300 г печених овочів (картопля, буряк, морква, кабачок і т.п.) або кашу, зварену на воді без солі. У кашу можна додати мед і рослинне масло. З круп краще гречана і вівсяна. На ніч можна випити 200 мл компоту і з'їсти 100 г різних сухофруктів. На наступний день - звичайне вегетаріанське пітаніе.В випадках, коли 36 годин голодувати важко, можна обмежитися 24-годинним голодуванням, тобто до вечері. Увечері поїсти сирі і варені овочі. Ефект. При одноденних голодуваннях видаляються деякі шлаки, відновлюється робота імунних сил, отримують перепочинок травні органи, підвищується тонус нервової системи. Особливо добре видно косметичний ефект - зникають прищі, гнійники, нариви, плямочки і т.п. Зростають стресостійкість, воля і впевненість у собі. Одноденні голодування практично не мають протипоказань, особливо після попередньої розвантаження на овочах і фруктах.

Триденне оздоровче голодування
Зголоднів протягом 3-х місяців по одному дню на тиждень, можна пройти і через 3-х денне голодування.
Правила 3-х денного голодування:
1. Щоденно робити очисні клізми по 2 рази на день - вранці, після сну, і на ніч перед сном.
2. Пити не менше двох літрів води, краще гарячою.
3. Обов'язково рухатися і приймати душ. Бажано гуляти на свіжому повітрі не менше 3-4 годин на день. Тривалі прогулянки активізують очисні процеси в кілька разів.

Вихід з голодування
Весь перший день пити соки. Краще пити свіжоприготований яблучно-морковносвекольний сік, спочатку навпіл розведений водою, а потім, у другій половині дня, чистий сік по 100 мл (півсклянки) через кожну годину. Якщо з соками існують труднощі, то можна з вечора залити літром холодної води 100 г кураги та 100 г чорносливу. Вранці через кожну годину випивати по 1 склянці компоту (без фруктів). На другу половину дня залити водою ще одну таку ж порцію.
2-й день: до обіду кожні годину-півтори пити по 100-200 мл соку.
Обід - салат-волоть, не менш 200 р. Можна їсти розмочену курагу і чорнослив.

Полудень - фрукти (яблука, банан, апельсин).
Вечеря - печені овочі (картопля, морква, буряк).
3-4-й день: звичайне вегетаріанське харчування без смаженого, гострого, солоного, білкової їжі, кондитерських виробів, кави, какао, шоколаду.
Ефект: 3-х денне голодування виліковує хронічні та гострі бронхіти, відновлює печінку, шлунок і кишечник. На 30% збільшується число Т-лімфоцитів.

7-10 денний оздоровче голодування
Рекомендується проводити тільки за порадою провідного інструктора. Воно показано людям з хронічними захворюваннями, які іншими методами погано коригуються.
Проводиться 7-10 денне голодування за тією ж схемою, що і 3-х денний.

Особливостями 7-10 денного ОГ є те, що:
З 2-3 дня стають неприємними штучні запахи, тютюновий дим, запах алкоголю тощо Це потрібно враховувати при відвиканні від куріння і алкоголю.
На 3-4-й день посилюється неприємний запах з рота, що супроводжується слабкістю, поганим сном, апатією. Це є ознакою переходу організму на ендогенне харчування хворими тканинами, перероджуються клітинами, жиром і т.п. Втрачається вага до 1 кг на день у перші 5-6 днів, а потім по 100-200 г. Ознакою очищення від шлаків є чистий рожевий мову.
Вихід з 7-10 денного голодування
Весь перший день потрібно пити розведений водою сік. Починати потрібно з 100 мл (50 мл соку + 50 мл води). Через кожну годину до обіду пити такий склад. Після обіду дозу збільшити до 200 мл (100 мл соку + 100 мл води). Всього за день потрібно випити 1 л соку і 1 л води.
2-й день: вранці випити 200 мл соку з водою, далі через кожні 2 години пити чистий сік.
3-й день: до обіду пити сік через кожні 1,5-2 години.
Обід - салат-волоть. Полудень - салат-волоть. Вечеря - сирі фрукти. 4-й день: сніданок - салат-волоть. 2-й сніданок - фрукти. Обід - печені овочі. Полудень - фрукти або салатметелка. Вечеря - овочеве рагу або овочевий суп без масла і солі.
5-й день: сніданок - салат-волоть. 2-й сніданок - фрукти.
Обід - гречана каша. Полудень - сирі овочі або фрукти. Вечеря - печені овочі або каша з маслом, але без солі.
6-й день і далі протягом тижня - вегетаріанське харчування з обмеженням гострого, солоного, копченого, маринованого, здоби, кава, какао, шоколаду, молочних продуктів, у тому числі сиру, сиру і яєць.
Ефект: 7-10-денне голодування не виліковує важких хвороб, але добре очищає суглоби, в результаті чого з'являється значна гнучкість. Поліпшується робота серця і судин, зникають головні болі, відновлюється сон, проходять багато шкірні захворювання, нейродерміти, невралгії.

Ефект оздоровчого голодування

Люди, практикуючі оздоровче голодування, встановили, що:
1. Голодування до 3 діб активізує Центральну нервову систему за принципом стресу на брак харчових речовин; розвантажує травну систему, дає їй відпочинок; очищає від шлаків кров і міжклітинну рідину.
2. Голодування від 3 до 7 діб додатково очищує міжклітинну рідину; позбавляє від гноєтворні мікроорганізмів; відновлює епітеліальну тканину тонкого кишечника і шлунка.
3. Голодування 7-14 діб повністю очистить і відновить епітелій шлунково-кишкового тракту (якщо там немає серйозної патології); частково очистить печінку і сполучну тканину (тіло стане більш гнучким); налагодиться робота серцево-судинної системи; можуть розсмоктатися деякі інфільтрати, пухлини, поліпи .
4. Голодування від 14 до 21 діб очистить і оновить клітини печінки і нирок, більшість залоз внутрішньої секреції, може вивести пісок і камінчики з жовчного і сечового міхура; розсмокчеться більшість відкладень солей, спресованого слизу і пухлин різного виду; очистяться і оновляться сполучна тканина і шкіра; частково очиститься кісткова тканина.
5. Голодування від 21 до 28 діб знищить майже всі види пухлин та інфекцій (особливо в сечостатевій системі), очистить гайморові та інші порожнини, прибере старі клітини і тканини з організму, нормалізує жирову тканину, на 1 / 3 очистить кістки.

Розвантажувальний день без води
Крім класичного оздоровчого голодування з питтям води і клізмами, існує сухе голодування, тобто без води. Любителі сухого голодування вважають, що в процесі нього знищення чужорідних тканин і шлаків йде швидше, надається відпочинок не тільки желудочнокишечного тракті, а й сечовивідних шляхах, а також активніше виводиться "важка вода" з тіла. Вони вважають, що зовнішній вигляд при сухих голодуваннях змінюється в бік омолодження більш інтенсивно. Це пов'язують з наявністю в організмі дейтерієвої води, що містить важкий водень. Дейтерієва вода надходить в організм у малій кількості, але має здатність накопичуватися, змушуючи організм старіти (складки на тілі, зморшкувата шкіра на обличчі, руках і т.п.). А вивести її надлишок з організму допомагає саме сухе голодування. Сухе голодування поділяють на повне і часткове. При повному сухому голодуванні повністю відсутня навіть зіткнення з водою. При частковому дозволяється приймати душ, обливатися і полоскати рот.

Рекомендовано схема: остання їда - не пізніше семи годин вечора. Вранці зробити клізму і промити шлунок. Голодувати не більше 36 годин.
Вихід: маленькими ковтками випити відразу 2 склянки води кімнатної температури. Через пару годин з'їсти 1-2 склянки кисляку або ряжанки. Кисломолочні продукти стимулюють перистальтику і виділення жовчі, активізують нормальну мікрофлору в кишечнику і сприяють засвоєнню води. Через 2 години після цього з'їсти салат-мітлу. Такий вид розвантаження ми рекомендуємо тим, кого не влаштовують розвантажувальні дні на воді. За нашими ж уявленнями, під час сухого голодування не відбувається нормального вимивання шлаків з організму, утворюється надлишок побічних продуктів азотистого
обміну, що є стресом для організму, та й до того ж вихід з голодування на білкових продуктах веде до перенапруження імунної, лімфатичної, кровоносної, серцевої, ниркової та інших систем.
Тому, якщо Вам подобається такий спосіб "очищення", то застосовуйте його тільки після ради з інструктором-оздоровчі.

Баранова Світлана Василівна. Зміцнення організму

Коментарі

avatar svitlana.bhurska - 14 Травень 2012, 11:46

Я також практикую голодування, після того себе дуже добре почуваю. Знижується вага, дуже помітний омолоджуючий ефект на шкірі, а головне оздоровлюється весь організм.

avatar svitlana.bahurska - 14 Травень 2012, 11:56

Як казав П.Брегг: «Голодування – це ключі від комори, де природа зберігає енергію. Голодування досягає кожної клітини кожного органа і генерує життєві сили. Ніхто не зробить це за Вас!

avatar Оксана - 27 Лютий 2013, 13:37

Мені 40 років. 2 тижні тому проголодувала 7 днів на воді!))) Почувалась непогано, ходила на роботу. Шкіра набула кращого відтінку, почуваюсь просто шикарно, постійно гарний піднесений настрій! Через місяць хочу повторити!)))

ВВЕРХ