Гастрокалм

Їжа - це джерело енергії речовин і життєво необхідних для відновлення власних тканин організму. І, безумовно, їжа - це один з перших джерел задоволення, який знайомий навіть немовляті. Проте, якщо з органами, що відповідають за процеси перетравлення та засвоєння їжі не все в порядку, втрачаються не тільки задовільні відчуття від прийому їжі, але і користь від нього.

Здоров'я шлунково-кишкового тракту визначає повноцінне здоров'я всього організму. Залежно від того, наскільки ефективно перетравлюється і засвоюється надходить в організм їжа, настільки повноцінно відбувається насичення депо організму найважливішими макро-і мікронутрієнтів. І це безпосередньо залежить від стану органів травного тракту

Шлунок - це порожнистий м'язовий орган, один з ключових у травленні. У шлунку починають перетравлюватися білки їжі і відбувається підготовка до засвоєння їжі у травному тракті. Крім того, саме він служить бар'єром на шляху проникнення інфекції через травний тракт. Слизова шлунка виробляє соляну кислоту, яка має бактерицидну дію, а також ряд найважливіших ферментів, відповідальних за перетравлення надходить з їжею білка.

Кишечник - це орган, що забезпечує переварювання їжі, яке найактивніше в дванадцятипалої кишці, всмоктування живильних речовин, що відбувається в тонкому кишечнику, а виведення продуктів метаболізму.

Крім того, шлунково-кишковий тракт людини один з перших контактує із зовнішніми патогенами (мікробної, паразитарної або токсичної природи), тому впродовж всього ШКТ існують бар'єри, що попереджають їх руйнівну дію. Це і соляна кислота шлунка, і активні ферменти, власна мікрофлора, розвинений місцевий імунітет.

Несприятливі зовнішні і внутрішні чинники (порушення гігієни, шкідливі екологічні фактори, стреси, шкідливі звички, неправильне харчування) призводять до зниження бар'єрної функції шлунково-кишкового тракту, а також можуть спровокувати розвиток запалення в ньому. Більшість запальних захворювань ШКТ відрізняються хронічним рецидивуючим перебігом (гастрити, дуоденіти, та інші).

Доведено, що на місці запального процесу з хронічним перебігом формується виразка. У сучасному світі однією з провідних патологій шлунково-кишкового тракту в осіб працездатного віку стали різні варіанти виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.

Як причини слід розглядати не тільки неповноцінне і неправильне харчування, але і велика кількість стресу, вплив якого на сучасного міського жителя виражається в неухильному зростанні числа стрес-залежних захворювань у людей від 30 років і старше. Надмірне збудження ЦНС призводить до порушення регуляції функціональної активності слизової шлунка

У ХХ столітті відкрита бактерія Нelicobacter pillory, яка є однією з причин формування виразкового ураження слизової шлунка. За це відкриття ... вручена Нобелівська премія в 2005 році. Наявність бактеріального збудника змінило тактику лікування виразкової хвороби, розширивши спектр лікарських препаратів за рахунок антибактеріальних, однак повної гарантії лікування немає до цих пір.

Це змушує більше уваги приділяти заходам профілактики запальних захворювань ШКТ:
Правильно харчуватися
Підвищити стійкість ЦНС до стресових факторів
Забезпечити підтримку системи імунітету і загальної опірності організму бактеріальної інфекції
Підвищити активність репаративних процесів в слизовій ШКТ
Підтримувати травну активність шлунково-кишкового тракту на оптимальному рівні

 гастрокалм

Гастрокалм - комплекс від Компанії Артлайф, створений з метою попередити розвиток, а також підвищити ефективність лікування запалення і виразкової хвороби в ШКТ, попередити їх рецидиви. Комплекс «Гастрокалм» сприяє поліпшенню функціонального стану шлунково-кишкового тракту.

Цьому сприяє спектр дії інгредієнтів комплексу, до складу якого входять:

Інгредієнт

Дія

Валеріана

Заспокійлива, нормалізує нервову регуляцію функцій ШКТ

алое вера

Репаративна, стимулюючий, загоює

Бромелайн

Протеолітичну, протизапальну, імуномодулюючу, антисклеротичну

Папаїн

Вітамін U

Противиразкову, епітелізірующее, загоює

Вітамін С

Антиоксидантну, протизапальну, сосудоукрепляющее, сприяють епітелізації і синтезу колагену

Вітамін Е

Бета-каротин

Імбир

Антиоксидантну, протизапальну, спазмолітичну

Льон

Обволікаючу, сорбційну 

Спіруліна гавайська

Детоксикаційну, радіопротекторну, антиоксидантну, імуномодулюючу, виконують підтримку нормальної мікрофлори

хлорела

кульбаба

Жовчогінну, протизапальну, антитоксичну, антигельминтное

Солодка

Протизапальна, імунокорегуючої, спазмолітичну, капілляроукрепляющее

Лактобактерії

Імунокорегуючу, сприяють знищенню патогенної флори з ЖКТ

м'ята перцева

Заспокійливу, спазмолітичну, болезаспокійливу

Подорожник

Загоює, противиразкову, протизапальну, антитоксичну, в'яжучу, сечогінну, жовчогінну,

деревій

Протизапальну, антиалергічну, бактерицидну, ранозагоювальну

Правильно підібране супровід лікарської терапії гастриту, дуоденіту або виразкової хвороби здатне підвищити ефективність основного лікування, довела клінічна апробація комплексу «Гастрокалм». У випробуванні взяли участь 20 добровольців, хворих на хронічний гастрит, в терапевтичну схему яким був включений комплекс «Гастрокалм». Контрольна група з аналогічною патологією приймала лікування за стандартною схемою.

Позитивне значення включення в схему комплексу «Гастрокалм» було виявлено на прикладі динаміки больового синдрому. Так, вже через 1 тиждень комплексної терапії у більшості пацієнтів, що приймали «Гастрокалм», зникли больові відчуття.
             

гастрокалм

Рис. Динаміка зменшення больового синдрому у пацієнтів з хронічним гастритом.

динаміка зменшення диспептичних явищ була також більш вираженою на тлі прийому комплексу «Гастрокалм», тоді як серед пацієнтів контрольної групи до кінця терапії відзначалися залишкові явища порушення травлення.

гастрокалм

Рис. Динаміка зменшення диспептичного синдрому у пацієнтів з хронічним гастритом.

Комплекс «Гастрокалм» надав нормалізуючий вплив на продукцію слизу клітинами шлунка, яка має важливе цитопротекторну значення: вона оберігає клітини поверхні шлунка від роздратування.

гастрокалм

Рис. Динаміка нормалізації продукції слизу клітинами шлунка у пацієнтів з хронічним гастритом

Поєднання інгредієнтів комплексу «Гастрокалм» володіє спрямованим протизапальну дію, сприяє відновленню слизової оболонки шлунково-кишкового тракту, покращує моторику шлунку, його секреторну функцію і запобігає рецидивам запальних захворювань у ньому.

Показаннями до застосування комплексу служать:
· Функціональні розлади шлунково-кишкового тракту
· Дискінезії жовчовивідних шляхів
· Виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки
· Хвороби підшлункової залози, ферментопатії
· Гострі та хронічні гастрити, гастродуоденіти
· Хвороби печінки, холецистити
· Дисбактеріози кишечника
· Паразитози

Коментарі

ВВЕРХ