здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Кальцій в стоматології

кальцимакс

Значення кальцію для здоров'я організму людини велике. 99% його кількості зосереджено в кістках і зубах: головним чином у вигляді кристалів апатиту, гідроксиапатиту, карбонатапатіта, фторапатіта, хлорапатіта та ін Найбільша його кількість (до 90%) знаходиться в емалі зубів. Основними компонентами їх є гідроксиапатит і восьмікальціевий фосфат. Важливим показником стану емалі є співвідношення кальцію і фосфору. На підставі досліджень, проведених В. К. Леонтьєвим (1978 р.) встановлено, що здатність гідроксиапатиту протистояти дії кислоти, а значить, і розвитку карієсу, залежатиме від збільшення коефіцієнта Са / Р в порівнянні з мінімальним (1,30). Таким чином, чим вище це співвідношення в емалі, то більша її резистентність до кислотного руйнування. Одним з найбільш важливих відкриттів, зроблених за останні роки, стало встановлення факту, що, не будучи активної структурою, зубна емаль, тим не менш, постійно знаходиться в процесі розчинення (демінералізації) і нарощування (ремінералізації). Важливу роль в процесі відновлення зубної емалі відіграють мінеральні речовини, що містяться в слині. При контакті із зубами з слини виділяються два мінеральних речовини: фосфор і кальцій.
Вони потрапляють на зубну емаль, і процес ремінералізації (відновлення емалі) починається. Наявність фториду в порожнині рота сприяє його розвитку. Нарощування шару мінеральних речовин може призводити до зникнення білих плям на зубах, які є передвісниками карієсу. Таким чином, у профілактиці розвитку карієсу і його ускладнень велика роль відводиться препаратам кальцію, пов'язана з тим, що добова потреба в ньому для дорослої людини 1200 мг, у дітей 800-1000 мг. Приблизно така ж кількість солей кальцію виводиться з організму і, відповідно, повинно знову вступати туди з їжею.
  З усього сказаного раніше можна зробити певні висновки: на прийомі у стоматолога пацієнтам з множинним, вторинним, рецидивуючим карієсом необхідно призначати препарати кальцію в комплексі з професійним чищенням і місцевої профілактикою різними фторлаком і гелями (біфлюоріз-12, флюокал) аплікаційної, з використанням сучасних стеклоїономерних матеріалів для закриття каріозних порожнин (кемфіл, кемфлекс, денеплай), які здатні виділяти іони кальцію і фтору безпосередньо в тканини зуба і порожнину рота. У результаті утворюється менше зубного нальоту, так як фторідсодержащіе добавки перешкоджають розвитку карієсу і сприяють руйнуванню і видалення зубного нальоту. Я призначаю КАЛЬЦИМАКС компанії Артлайф по 1-2 капсули в день протягом 1 місяця з 7 років. Навчаю правильної індивіду альної гігієни порожнини рота. Призначаю на профілактичний огляд через 2-3 місяці. Якщо є рецидиви карієсу, призначаю повторно препарати кальцію за тією ж схемою. Такі ж курси необхідно призначати пацієнтам, які належать до групи ризику щодо дефіциту кальцію: захворювання щитовидної залози; сердечнососудистая патологія; захворювання крові; вагітні та годують груддю, особи, що приймають лікарські препарати, що виводять кальцій з організму, такі як сечогінні, та інші. Якщо є початковий поверхневий карієс, в профілактичних цілях необхідно приймати КАЛЬЦИМАКС по 1 капсулі на день після їди протягом 1-2 місяців 1 раз на півроку. Після формування молочного прикусу призначаю КАЛЬЦИМАКС з 4-5 до 6 років по 1 капсулі через день протягом місяця для дітей з I-II ступенем активності карієсу. Для дітей з III ступенем активності карієсу рекомендую прийом КАЛЬЦИМАКСА по 1 капсулі 1 раз на день після їди протягом 2-3 місяців, курси 2 рази на рік. При захворюваннях пародонту, при явищах остеопорозу, перш за все, при пародонтитах, в комплексному лікуванні використовую КАЛЬЦИМАКС , до 3 капсул на день протягом місяця.

← До питання про комплексну... Мастопатія 
Просмотров: 5101

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен