здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Інь і Ян

Інь, Ян

Ці слова вже давно добре відомі на Заході, але чи правильно ми їх розуміємо?

Ключ до розуміння Інь і Ян - в усвідомленні того, що в цій парі завжди прихований третій аспект, своєрідний мовчазний спостерігач. Цей третій учасник представляє собою аспект рівноваги і гармонії. Даоси називають його Тайцзи, Yin врівноважує Ян. Ян врівноважує Інь. Тайцзи означає єдність. Інь і Ян сплітаються разом і втрачають свою індивідуальність, щоб сформувати єдине ціле. Найпростіший приклад - це чоловік і жінка, які об'єднуються для того, щоб створити сім'ю. Сім'я є концепцією, яка лежить в основі всього китайського способу життя. Двоє людей збираються разом, щоб створити щось нове і набагато більше, ніж кожен з них, узятий індивідуально. Це теж Тайцзи.

У цигун ми шукаємо рівноваги і гармонії в диханні, в тілі й у свідомості, і все це - для того, щоб зміцнити себе і наше найбільше надбання, наше життя. Так що, коли ми говоримо про Інь і Ян, ми насправді говоримо про приведення себе в рівновагу.

У своєму тілі ми повинні зрівноважити Ян-ци, отриману з батьківського сперматозоїда під час зачаття, і Інь-ци, отриману з материнської яйцеклітини. М и отримуємо рівні порції чоловічого і жіночого при зачатті, а вже генетичні процеси визначають, чи будемо ми чоловіком чи жінкою. Важливо те, що наша Первинна ци була створена з рівних доз Інь і Ян.

У цигун Інь і Ян являють собою не стільки чоловіче і жіноче начала, скільки активне і пасивне. Одна сторона віддає, інша приймає. В системі циркуляції крові нашого тіла кров по артеріях (активна сторона - Ян) виходить із серця і по венах (сприймає сторона - Інь) повертається. Артерії і вени, врівноважуючи одне одного, утворюють систему циркуляції. Це Тайцзи.

Ми вже наблизилися до розуміння Інь і Ян. Будь-які дві думки, ідеї, концепції і т. д., що протистоять один одному або один одного врівноважують, знаходяться між собою у відносинах Інь-Ян. Так виходять тверде (Ян) і м'яке (Інь), день (Ян) і ніч (Інь), Небо (Ян) і Земля (Інь), позитивне (Ян) і негативний (Інь), гаряче (Ян) і холодне (Інь ), біле (Ян) і чорне (Інь). Це лише кілька прикладів.

Інь і Ян прагнуть до рівноваги. А в наших тілах воно часто втрачено. У нашій Первинною ци була рівновага Інь і Ян. Але в міру того, як сила Первинною ци слабшає, вона втрачає здатність підтримувати нас в абсолютній рівновазі. Ми все більше потрапляємо під вплив їжі, яку ми їмо, якості повітря, яким ми дихаємо, ігор, в які ми граємо, і ліків, які ми приймаємо. Коли тіло втрачає своє початкове абсолютна рівновага, це відразу позначається на струмі ци з енергетичних меридіанах нашого тіла. Канали забиваються або звужуються. Той потік Енергії, який проходив по всіх каналах нашого тіла, перестає текти плавно. Ви можете це відчути у своїй нозі, або в спині, або в шиї. Коли ви старієте, ви починаєте відчувати втрату ци як біль або оніміння. Цигун був створений, щоб допомогти відновлювати вільний ток ци з енергетичних каналах і підтримувати рівновагу Інь і Ян у тілі.

Уявіть собі Інь і Ян як два полюси батарейки. Один полюс заряджений негативно, а інший позитивно. Разом вони працюють на підтримку тіла і його складових частин у рівновазі. Якщо один полюс виходить з рівноваги, це має бути компенсовано вливанням більшої кількості енергії з протилежного полюса. Наприклад, якщо тіло занадто нагрівається (Ян), воно повинно бути охолоджене енергією Інь. Ми також можемо називати ці два типи ци Енергією Вогню і Енергією Води або Інь-ЦМ і Ян-ци. Верхня частина нашого тіла, та, що вище пупка і де розташовуються найбільш важливі органи, вважається Ян, а нижня частина, та, що нижче пупка, Інь.

Китайські лікарі витрачають роки на вивчення всіх тонкощів врівноваження Інь і Ян у нашому тілі. Але знати всі ці складності зовсім не обов'язково для того, щоб почати займатися даоської Йогою.

Юдлав Ерік. 100 днів для здоров'я і довголіття.

← Даоські техніки... Профілактика і терапія... 
Просмотров: 4469

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен