здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Профілактика і терапія ефірними маслами

Ефірні масла та ароматерапія в Росії поступово завойовують популярність. Залишилася справа за «малим» - офіційним визнанням цього методу поряд з іншими методами комплементарної (додаткової) медицини. Домоглася свого місця у вітчизняній медицині гомеопатія (через майже 200 років з часу її виникнення), визнана герудотерапия, але тільки у зв'язку з фітотерапією. Мине небагато часу, і метод використання ефірних масел для профілактики і лікування багатьох захворювань буде не тільки охарактеризований як «використання засобів природного походження», а й отримає відоме у всьому світі назва - ароматерапія.

Для людини на Землі є все необхідне! Природа - це мудра мати, завжди використовує найкращі засоби для досягнення своїх цілей.
Макс Гендель

Гармонією вселенської зазвучав
Заклик про єднання з природою.
Як тільки ми зрозуміємо, що світ єдиний,
Як нерозривні в нас душа і тіло,
Так ми тим самим у світі створимо
Велике в своєму значенье справу.
А. В. Мартинов

Про те, що в давнину багато людей жили 100 років і більше, тобто значно довше, ніж наші сучасники, свідчать легенди і Старий Завіт. Сучасною наукою визначено, що генетично людський організм запрограмований як мінімум на 115 років життя. Все знаходиться в наших власних руках. Від нас залежить, наскільки спосіб життя сприятиме здоров'я і довголіття.

Мудрі закони природи передбачили наявність у всіх куточках нашої планети трав, чагарників, дерев, необхідних для збереження здоров'я і продовження життя. Цілющі властивості рослин цінувалися у всі століття - в цьому можна простежити чудову інтуїцію людства. Навіть грецьке ім'я бога медицини Ескулапа означає в перекладі «дерево», «надію на порятунок»; по інтерпретації Порфирія, ескулап - «відновлюючий порушену цілісність тканин, що передає здатність сонця відроджувати тіла».

У VI столітті н. е.. невідомий поет писав:
Днесь вас благаю, трави все могутні.
Велич ваше я молю, яке
Земля, що вас народила, всім вам в дар дала:
Вона вдихнула в вас ліки до здорового
З величчю разом, щоб незмінно ви
Всім людям були допомогою корисної.

З ІСТОРІЇ Ароматерапія
Скільки існує людина на землі, стільки ж часу існує проблема збереження здоров'я, продовження життя, молодості, набуття довголіття і комфортного стану душі і тіла. Хто з нас не мріяв при прояві будь-якої недуги про швидкодіючому ліках, приємному на смак, тобто майже про диво? Нам не подобаються уколи, які не тільки болючі, але і деколи приховують у собі небезпеку зараження куди більш страшною хворобою. Як було б приємно мати можливість безболісно попередити і вилікувати захворювання, які так заважають насолоджуватися життям, - вона ж у нас одна. Такий метод профілактики і лікування існує. Використання ефірних масел - найдавніше мистецтво, що одержало наукове обгрунтування і що стало методом альтернативної та комплементарної медицини, заснованим на багатовіковому досвіді людства.
Спочатку були природні «аромапрофилактика» і «ароматерапія» - людина вдихав аромати квітів, трав, дерев, що оточували його, порівнював і запам'ятовував їх. Тоді нюх відігравало величезну роль у пошуку їжі, підтримці роду. Потім ароматичні рослини - трави, насіння, коріння - стали вживатися в їжу для поліпшення смаку. І знову пам'ять про результати передавалася з уст в уста. Американськими археологами було виявлено, що людина палеоліту, безпорадний перед грізними силами природи, намагався відшукати в рослинах засоби проти численних хвороб. При археологічних розкопках у різних кінцях земної кулі виявляють все нові й нові дані про застосування найдавнішими народами різноманітних рослин у лікувальних цілях. Особливе місце серед них займають ароматичні ефірно-олійні рослини. Язичницькі жерці, чаклуни, шамани, віщуни були першими хранителями секретів цілительства - початкових витоків медичної науки.
Ароматичні рослини застосовувалися для запашного кадила, обробки місць епідемій, для бальзамування, створення лікарських і косметичних засобів. Розробка способів отримання з рослин ароматичних речовин - ефірних олій - відкрила нову епоху цілющого використання рослин. Герметична гербалістіка (наука про магію трав) та фармакологія тих часів мали свою тезу: «Правильно приготоване і застосоване рослина, її корінь і кущ, має принести полегшення страждань і може бути використано для здобуття духовних, розумових, моральних, а також фізичних сил». «У світлі нинішнього знання, - пише Менлі Холл, - важко собі уявити, що за допомогою запахів, кількох ковтків пахощів можна було викликати будь бачення і поведінка, і все ж цим мистецтвом володіли жерці язичницького світу».

Спробуємо відкрити завісу таємниць ароматерапії.
Термін «ароматерапія» має на увазі використання в лікувальних і профілактичних цілях ефірних масел, отриманих з рослин. Вперше цей термін застосував французький фармацевт Р. Гатефоссе.

Леонова Н. С.
Ароматерапія ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ

← Інь і Ян Протипоказання при... 
Просмотров: 3016

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен