здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Вода

вода

У цьому розділі дуже важливо ще раз сказати про значну роль води для людського організму. Наш організм на 70-80% складається з води у так званому зв'язаному стані. Плазма крові складається на 93% з води і всього на 7% з білків і ліпідів. Вода входить до складу всіх тканин людського тіла: у м'язах її 75%, в кістках - близько 20%, в легенях, серці та нирках - 80%, в шкірі і печінці - 70%, в жирової тканини - 10%. Найбільш багате водою склоподібне тіло очі - 99%, а найменше її в емалі зубів - 0,2%. Багато води міститься в речовині головного мозку, де вона з її дуже рухливими молекулами залучена у формування інформації. Будь біохімічна реакція протікає оптимально тільки при достатній кількості молекул води. При її дефіциті в клітинах і тканинах концентрація кінцевих продуктів обміну речовин, в першу чергу мінеральних солей і сечовини, досить швидко переходить допустимі межі. З 1 літром сечі з організму виводиться не більше 30 г солей, в той час як за добу в організмі утворюється значно більше розчинних шлаків. Багато обмежують себе 3-4 склянками рідини. У цьому випадку організм постійно знаходиться в сухому режимі, який не дозволяє йому повністю очиститися від кінцевих продуктів обміну. При цьому частина сечовини, утвореною при білковому обміні, перетворюється в тверді кристали, які відкладаються в суглобах. Так виникає подагра. Люди, що п'ють мало води, часто відчувають нездужання, швидко втомлюються. Вони ніяк не встають вранці, відчуваючи в зневоднених м'язах хворобливі відчуття, працездатність падає. Зневоднення (ексікоз) грає дуже велику роль у затримці, накопиченні і виведення шлаків. Більшість хворобливих станів можна уникнути, дотримуючись правильний питний режим. Всі обмінні процеси нагадують свого роду біоконструктор, головними деталями якого є молекули води. Розчиняючи навколишні тверді молекули, вони транспортують до всіх органів необхідні мікро-і макроелементи, кисень, виводять шлаки, токсини, надлишки солей. Вода активно бере участь у кровотворенні, регулює артеріальний тиск, а через нього і всю серцево-судинну систему. Без води, що міститься в тканинах, неможливий нормальний теплообмін з навколишнім середовищем і підтримка оптимальної температури тіла. Вона ж служить мастилом для суглобів, грає роль своєрідного гідроамортизатора для спинного мозку і оберігає кістки від крихкості, а м'язи - від розривів. Як вже говорилося, вода є найважливішою ланкою енергоінформаційного обміну. Водневі зв'язки між молекулами створюють сітчасту структуру води, здатну брати, акумулювати і передавати як позитивні, так і негативні впливи навколишнього середовища. Досліди японського дослідника Емото Масару показали, що форма кристалів, що утворюються при замерзанні води, залежить не тільки від її чистоти, але і змінюється в залежності від того, яку над цією водою виконують музику, які вимовляють слова, і навіть від того, думають люди про ній або не звертають на неї уваги.

Доктор Емото провів ряд дослідів:
1) Він залив рис в 3-х банках водою і протягом місяця першою говорить «дякую», другий: «ти дурень», а третю просто не помічав. Через місяць рис в першій банку став бродити, видаючи приємний запах, у другій - почорнів, а в третій - почав загнивати. Доктор Емото зробив висновок, що найбільшої шкоди завдає світу саме байдужість. Вода показала, якими мають бути стосунки між людьми.
2) Доктор Емото встановив ємність з водою між динаміками і програвав музичні твори, а потім заморожував воду і фотографував структуру льоду. Сніжинки на фотографіях
виходили різної форми:
симфонії Бетховена, Моцарта, етюди Шопена приводили до утворення прекрасних, правильно сформованих кристалів з чітко вираженими характерними рисами. Вода ж, на яку діяли шаленством важкого року, замерзала у вигляді страшних рваних осколків.
3) папірцями, з написаними на них добрими і злими словами, обертали скляні ємкості так, щоб слова були звернені до води. Здавалося неймовірним, щоб вода могла прочитати написане, зрозуміти його значення і відповідно до цього змінити свою структуру. Але це сталося. Вода, якою показували слова любові і подяки, утворила красиві шестикутні кристали, а вода, яку лаяли, перетворилася на купу потворних крижаних уламків. З точки зору геронтологів, відсоток вмісту води в організмі є одним з головних показників старіння. Вважається, що процесам виродження схильні не самі клітини, а лише рідина, в якій вони плавають. У тілі немовляти обсяг води близький до 80% від загальної маси, до 18 років він зменшується на 10-15%, у літніх людей рідини залишається всього 30-40% від загальної ваги. Втрата більше чверті водних запасів смертельно небезпечна. Брак всього лише 1-1,5 літра рідини викликає спрагу, слабкість, сонливість, загальмованість реакцій, нудоту, часом почервоніння шкіри.
Дефіцит в 3-5 літрів супроводжується головним болем, задишкою, сухістю в роті, підвищенням температури, порушенням логічного мислення, непритомністю. Подальше зневоднення викликає м'язові спазми, притуплення слуху і зору, галюцинації. Часто холестеринові бляшки на стінках кровоносних судин утворюються як захисна реакція на дефіцит води - щоб вона не випаровувалася через кровоносні судини. В результаті погіршується кровотік, виникають серцево-судинні захворювання, може розвинутися артеріальний тромбоз і т.зв. головний біль і запаморочення - частий сигнал про водному дефіциті.

Страждає і дихальна система. При дефіциті води організм виробляє статевий гормон гістамін, який сприяє скороченню бронхів, запобігаючи випаровування води через дихальні шляхи, паралельно провокуючи розвиток астми. Крім того, надлишки гістаміну є причиною алергії і безлічі інших захворювань.

Артритні болю в суглобах - теж наслідок дегідратації. У нормі клітки хряща оточені структурою, основним компонентом якої є вода. Вона утримується між хрящовими поверхнями кісток у суглобах, дозволяючи їм вільно ковзати відносно один одного під час руху. Коли вологи недостатньо, ковзання перетворюється на тертя і заподіює біль.
Гастрит, печія, запори - часті симптоми водного голодування: підшлункова залоза виробляє інсулін для регулювання рівня цукру в крові і нейтралізує надлишок кислот, що потрапляють в кишечник, а через нестачу води ці процеси пригнічуються, звідси і виникають проблеми з травленням.
З тієї ж причини в нирках і жовчному міхурі часто утворюються камені.
Нестача води - це шлаки, зайва вага, целюліт ...
Більшість людей звикає недоотримувати воду. Вони не відчувають спрагу. У них як би зникає потреба у воді. Але зневоднений організм дає про це знати загальною слабкістю, млявістю, неуважністю, підвищеним тиском, ломота в тілі, сухістю шкіри і т.п. Тому, якщо ви стали на шлях очищення і зміцнення свого тіла, то в першу чергу важливо навчитися дотримуватися раціональний питний режим.
Щодня рекомендується вживати 2-3 літри води. Для жінок середньої статури і худих тонкокостні чоловіків кількість випивається рідини може бути наближене до мінімальної межі норми. Для чоловіків нормальної статури і повних, дебелих жінок - до максимальної. Узимку потреба у воді зменшується, але ненабагато - на 400-600 мл на добу. Сюди включається і вода, що міститься в їжі. Ця норма розраховується наступним чином: протягом доби в ШКТ надходить 9-10 літрів рідини, яка всмоктується слизовою оболонкою (слина, шлунковий і кишковий сік, жовч, секрет підшлункової залози тощо). Виводиться приблизно чверть цього обсягу, яку необхідно компенсувати. Якщо ж людина палить, вживає алкоголь, їсть м'ясо, п'є каву і т.п., то йому вживати воду потрібно більше, тому що всі ці нахили посилюють дегідратацію.
Вранці, після сну, всі життєві процеси набирають силу, тому, щоб їх не гальмувати, рідини потрібно більше, до того ж корисно створити певний водний резерв.
Днем організм перебуває на піку активності - пити краще потроху, дрібними порціями, щоб не перевантажувати внутрішні органи і системи. Увечері пиття води теж не варто обмежувати, якщо
немає проблем зі здоров'ям, наприклад, з нирками (де потрібно слідувати рекомендаціям лікаря).
Навіть вночі, якщо ви прокидаєтеся, варто зробити кілька ковтків води - це поліпшить обмінно-очищувальні процеси, максимальна активність яких припадає на ніч і ранкові години.
Добову норму води потрібно розподілити раціонально, але обов'язково потрібно випивати по склянці води за 15-20 хвилин перед їдою. Це робить кров менш концентрованої і знижує рівень холестерину. А ось запивати їжу не рекомендується, щоб не розбавляти шлунковий сік. Протягом дня потрібно поряд з собою мати флакон з водою і перший час привчати себе пити воду по кілька
ковтків кожні 15-20 хвилин. Організму потрібно якийсь час, щоб перебудуватися на новий режим роботи. Зате, коли це станеться, ви відчуєте незвичайний прилив сил і бадьорості, підуть набряки, зменшаться головні болі, розгладяться зморшки на обличчі, зникне втома, менше будуть турбувати суглоби і покращиться настрій.

Яку воду пити? 
Хімічний склад водопровідної води постійно змінюється ...
Кип'ятіння, звичайно, дезінфікує воду, вбиваючи мікроби і бактерії, але не позбавляє від інших шкідливих речовин, а іноді навіть додаючи такі. Наприклад, при нагріванні деякі сполуки хлору перетворюються на діоксини - канцерогенні речовини, що викликають онкологічні за-болевания. Крім того, вміст солей важких металів і органічних забруднювачів нітрохи не зменшується, по-
цього водопровідну воду краще очищати побутовим фільтром. Розумно перевагу віддати апаратів з триступеневої системою очищення. Змінний картридж (термін його служби зазвичай 5-6 місяців) повинен включати в себе вугільний передфільтр, що затримує механічні та частково хімічні домішки; бактеріологічний фільтр, що знищує шкідливі мікроорганізми, і гранульований вугілля, яке на виході видаляє залишкові забруднення. Зараз вже є фільтри, які не тільки очищають, але і збагачують воду сріблом, магнієм, кремнієм, кальцієм, перетворюючи її на справжній бальзам для організму.
Рецепти для очищення води
№ 1. В 1 літр води додати 1-2 чайні ложки яблучного оцту і меду, а також 3-5 крапель 5 -% йоду. У такому середовищі мікроби гинуть всього за кілька хвилин.
№ 2. У 3-літрову банку води покласти кілька листочків горобини або гілочку. Навіть дуже каламутна вода через кілька годин стає прозорою.
№ 3. У 3-літрову банку води опустити срібну ложку або шматочок шунгита і залишити на ніч. Кількість шкідливих домішок значно зменшиться.
№ 4. Заморозити воду на ¾. У четвертій частині води, яка не замерзне, залишаться всі шкідливі домішки. Злив її, ви отримаєте чистий лід, який потрібно буде розтопити.

Очищення організму водою:
Очищення організму окропом сприяє налагодженню регулярного стільця, звільнення від закрепів, виведенню солей з суглобів та інших місць, піску і камінчиків з печінки і нирок і т.п. Болі, що виникають у цей період в суглобах, печінці, нирках, свідчать про успішно протікає процесі, що підтверджує змінився вигляд сечі. Спосіб очищення: 
За 30 хвилин до сніданку випити маленькими ковтками склянку окропу. Рекомендується продовжувати цю просту очищення організму протягом 6 місяців. За цей час йде надлишок жирів, з'являється стрункість, зникають болі в хребті, він набуває гнучкість.
Очищення водою з лимонним соком В 1 літрі води розчинити сік одного лимона. Випити протягом дня.
Очищення глиняної водою 1 дес. ложку очищеної глини (вона продається в крамницях здоров'я) розмішати в 150 мл води і швидко випити приблизно третину, поки глина не осіла. Взагалі пити глиняну воду потрібно тільки натщесерце курсами по 3 тижні з тижневою перервою. При сильному остеопорозі замість десертної потрібно брати столову ложку глини і пити 2-3 рази на день.

Баранова Світлана Василівна. Зміцнення організму

← Очищення організму Очищення внутрішніх органів 
Просмотров: 7107

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен