Догляд за волоссям в літній сонячний період

functional cosmetics артлайф

Літо - це не тільки час незабутніх пригод, яскравих емоцій, ласкавого
сонця. Саме в цю пору року наші шкіра і волосся потребує особливої ​​турботи. Як тільки приходить осінь, ми відразу ж помічаємо, що наше волосся стають сухими і ламкими, втрачають блиск ...
Немає різниці, чи встигли ви вже поніжитися на золотистому пісочку біля моря або ще плануєте наздогнати літо і провести оксамитовий сезон на півдні, завжди потрібно пам'ятати про те, що волосся потребує додаткового захисту.

При довгому знаходженні на сонці наші волосся підстерігають різні небезпеки: УФ-промені, морська сіль, хлорована вода в басейні. Доведено, що сонячні промені прискорюють процес клітинного оновлення шкіри голови, відповідно волосся втрачає поверхневий захисний шар і стають вразливими.

На клітинному рівні ультрафіолетові промені зменшують міцність кератину, тобто руйнують структурний білок волосяного стрижня. Рогові луски, з яких складається кожен волосок, під впливом УФ-променів і морської води розкриваються: з тіла волосся починає вимиватися білок. Волос стає слабким і ламким, а кінці починають сіктися. Крім того, загострення лупи не рідкість в період активної інсоляції.

Компанія Артлайф пропонує як спеціальної програми щодо захисту і відновлення волосся протягом літньо-осіннього період три космецевтичних продукти відновлюючої лінії засобів по догляду за волоссям Functional Cosmetics.

Шампунь відновлюючий
делікатно очистить волосся і шкіру голови від залишків морської солі, хлору та інших забруднень.

Бальзам Відновлюючий продовжить догляд за ослабленим волоссям. Завдяки низькомолекулярної формі, що входять до його складу протеїни пшениці глибоко проникають в кортекс волосся, зменшують ламкість волосся. В результаті гідролізат протеїнів пшениці захищає волосся від агресивного зовнішнього впливу, зміцнює волосяні цибулини, сприяє відновленню та збереженню природної структури волосся.

Біоактивна основа Бальзаму згладжує і змикає лусочки волосяного стрижня, утримуючи активні компоненти.

Інтенсивної процедурою відновлення здоров'я волосся є Маска відновлююча. Насичена текстура маски відновлює структуру зв'язків у білкових молекулах волосся. Висока концентрація активних речовин дозволяє забезпечити цілеспрямований вплив на всі пошкоджені ділянки волосся. Біотин надає себорегулірующій дію, в комплексі з маслом Ши він живить і зволожує шкіру голови. Для прискореної регенерації волосся рекомендується використовувати Маску наступним чином: нанести на чисте волосся, прикрити целофаном і рушником, залишити на 15-20 хвилин, потім ретельно промити водою.

Регулярне використання відновлює лінії засобів по догляду за волоссям Functional Cosmetics компанії Артлайф дозволить відновити життєві ресурси волосся і повернути їм сліпучий блиск і неповторну красу!

Коментарі

ВВЕРХ