Лінія для тіла

 

 1. Наше життя - це шалений ритм, це каскад подій, зустрічей. Наш час постійно обмежена, але при цьому нам просто необхідно відмінно виглядати, адже це запорука нашого успіху і процвітання. Наша шкіра задихається від смогу і промислових забруднень великих міст. Ультрафіолетові промені спалюють захисні оболонки нашої шкіри, вона втрачає воду - це найважливіше джерело життя. Щомиті тіло людини атакують мільйони вільних радикалів, вони безперешкодно проходять через пошкоджені ділянки шкіри, вражаючи кровоносні судини, тканини, суглоби. Все це негативно відбивається не тільки на нашому зовнішньому вигляді, страждаю всі важливі органи, порушується загальний стан здоров'я нашого організму.
  Чи можемо ми протистояти агресії навколишнього середовища? Чи можемо ми нейтралізувати наслідки неправильного харчування, недостатніх фізичних навантажень? Чи можемо ми подарувати надзвичайну легкість, красу і гармонію нашій шкірі? ... Так!
 2. Вже сьогодні Компанія Артлайф представляє Функціональну косметику! Вона виконує свої функції! Вона забезпечує правильну роботу всіх функцій шкіри! Функціональна косметика діє, працює! Функціональна косметика від Артлайф цілеспрямовано вирішує кожну окрему проблему краси та здоров'я шкіри!
 3. Завдяки багаторічним дослідженням і спільній роботі з всесвітньо визнаними лабораторіями щодо створення найсучасніших косметичних рецептур, фахівці компанії Артлайф домоглися переходу звичайних косметичних засобів на якісно новий рівень. Сьогодні ми представляємо Вам нове покоління високоефективних засобів догляду за шкірою - це космецевтики. Космецевтики займають проміжне положення між традиційними косметичними засобами та лікарськими препаратами, містять біологічно активні речовини у високій концентрації, надають лікувально-оздоровчий вплив на шкіру і волосся.
 4. Компанія Артлайф протягом багатьох років створює оригінальні рецептури косметичних засобів.
  Всі компоненти в рецептурах від Артлайф природного походження, їх ефективність була доведена науково. Але найголовніше - вибираючи той чи інший інгредієнт рецептури, фахівці Артлайф роблять акцент на його біосумісність зі шкірою людини! Будь інгредієнт FC сприймається шкірою як споріднене з нею речовина. Шкіра дозволяє легко і безперешкодно вбудовувати біологічно активна речовина в свою структуру.
  Найголовніша відмінна риса всіх коштів FC по догляду за тілом - це механізм гарантованої доставки БАВ в глибокі шари шкіри, саме туди, куди інші косметичні засоби просто не проникають! Ці традиційні крему залишаються на поверхні шкіри марною плівкою, що заважає шкірі нормально функціонувати.
 5. Особлива технологія доставки БАВ в глибокі шари шкіри називається - трансдермальний перенос. У чому його суть? Вам добре відомо, що шкіра складається з декількох шарів - самий верхній шар (роговий) може пропустити лише жиророзчинні речовини. Більш глибокий шар шкіри - дерма - може пропустити лише водорозчинні.
 6. Щодня наша шкіра потребує величезному наборі найрізноманітніших корисних речовин - вони можуть бути і жиророзчинними, і водорозчинними. Але, як зробити так, щоб необхідні для здоров'я і краси шкіри біологічно активні речовини, такі різні за своєю природою, змогли пройти через всі шари шкіри, досягнувши своєї мети - повернути шкірі здоров'я, молодість і красу ..? Чи існує такий механізм? 
 7. Компанія Артлайф представляє абсолютну новацію в області космецевтики - управління процесом переносу активних речовин через різні шари шкіри! Але як це можливо? Існує унікальне за своєю природною структурою речовина - кремофор RH 40. У чому його унікальність? За своєю структурою він схожий як з ліпофільним (поглинає жиророзчинні речовини) роговим шаром, так і з гідрофільної (що поглинає водорозчинні речовини) дермою. При введенні кремофор в формулу космецевтичні кошти він розщеплює БАВ до нанорозмірів і обволікає, укладає БАВ в нанокапсули, що дозволяє здійснити прискорений трансдермальний перенесення активних компонентів у глибокі шари шкіри.
 8. Знайомство з FC пропонуємо почати з лінії очищення шкіри обличчя, яка включає в себе пінку і емульсію для зняття макіяжу.
  Догляд за шкірою обличчя - одне з прагнень в житті жінки, завдяки якому вона прагне виглядати красиво і привабливо. Косметика, вуличний пил, - все це лягає великим тягарем на шкіру і вимагає відповідного відходу.
  Для того, щоб надовго зберегти молодість шкіри, необхідний щоденний косметичний догляд.
  Правильний догляд починається з капітального очищення і видалення з шкіри всього зайвого. Жодна жінка не мислить догляд за шкірою обличчя без щоденного очищення. І це дійсно важливо.
  Ретельне очищення допомагає видалити бактерії і дратівливі зовнішні агенти, які можуть завдати шкоди шкірі обличчя. Щоденне очищення звільняє пори, видаляє запахи, знижує ризик виникнення шкірних захворювань, покращує дихання шкіри.
  При очищенні стимулюється кровообіг, допомагає зростанню здорових нових клітин, придбання м'якості і здорового вигляду шкіри. Шкіру слід очищати вранці і перед сном - це дасть їй можливість дихати і самовідновлюватися. Ретельно мийте руки перед тим, як торкатися до обличчя, і завжди користуйтеся чистою, свіжою серветкою або рушником для обличчя.
  Фахівці Артлайф пропонують вам вибрати очищає засіб в залежності від особливостей вашої шкіри і ваших індивідуальних звичок.
 9. Одним з перших засобів для очищення було мило. Безумовно, воно добре очищає шкіру від бруду, поту, секрету сальних залоз, але мило має лужне середовище і порушує кислотне рівновагу захисного шару шкіри або її ph-баланс. Воно викликає роздратування, поява червоних плям, лущення, свербіння.
  Існуючі на ринку миючі засоби для вмивання всі в тій чи іншій мірі в своєму складі містять мило, що є не припустимим для щоденного догляду за тендітною шкірою обличчя. Пінка для зняття макіяжу FC у своєму складі не містить мила і створена спеціально для тих, хто віддає перевагу очищати шкіру обличчя водою.
  Повітряна пінка дбайливо очищає шкіру від косметики та забруднень, створює відчуття свіжості і комфорту. Вона пом'якшує, заспокоює і запобігає пересушування шкіри. Природне поверхнево-активна речовина на основі незамінних амінокислот вівса, ретельно очищає, не порушуючи природний гідро-ліпідний баланс шкіри. Вхідний до складу екстракт мате активізує дихання клітин шкіри, має потужну антиоксидантну дію. Масло жожоба посилює захисні функції шкіри, перешкоджає її зневоднення.
  В результаті шкіра стає чистою, здоровою і бездоганною.
 10. Для особливо тонкої і чутливої ​​шкіри, схильної до алергії і подразнень фахівцями компанії розроблена емульсія для зняття макіяжу, яка не вимагає змивання водою.
  Ця м'яка очищаюча емульсія делікатно знімає макіяж і забруднення з шкіри навколо очей і обличчя, не дратуючи її. Пом'якшує і заспокоює шкіру, даруючи виключне почуття комфорту. Емульсія має ph ідентичний слізної рідини, тому чудово переноситься, не подразнює слизову оболонку очей. Екстракт мате стимулює мікроциркуляцію, покращує колір обличчя, а також має виражену антиоксидантну дію. Це дозволяє захистити ліпіди бар'єрного шару шкіри, клітинні мембрани і шкірні тканини від окислювального руйнування.
  Шкіра добре очищена і готова до наступних етапів догляду.
 11. Наступний продукт догляду лінії FC крем для шкіри навколо очей.
  Боротьба зі старінням для жінки зазвичай починається з шкіри навколо очей, оскільки саме тут з'являються перші вікові проблеми: шкіра втрачає свіжість, з'являються припухлості й дрібні зморшки. І не дивно: в області очей шар епідермісу дуже тонкий - всього лише півміліметра. Крім того, навколо очей майже немає сальних залоз, «м'якої прокладки» з підшкірної жирової клітковини і дуже мало м'язів, що підтримують її пружність. Колагенові волокна («арматура» шкіри) розташовуються тут у вигляді сітки, тому шкіра повік легко розтягується. А через пухкості підшкірної клітковини ще й схильна до набряків. До того ж вона постійно знаходиться в русі: очі блимають, мружаться, «посміхаються». В результаті шкіра навколо очей піддається особливою навантаженні. Все це призводить до того, що шкіра навколо очей вже з 20-25 років потребує спеціального догляду, що включає в себе очищення, зволоження.
  Найбільш ранні зморшки на обличчі з'являються на нижніх і верхніх століттях. Звичайно, основна причина їх виникнення - природне старіння шкіри.
  Деградація, або зворотний розвиток шкіри, починається вже в 22-23 роки. Процес цей непомітний, поступовий, тому і ставлення до нього спокійне, тим більше що перші результати практично не видно. Вони стають помітні ближче до 30 років.
  Але якщо ми згадаємо про те, що живемо в екологічно несприятливому середовищі, такою собі рассадніце радикалів, то зрозуміємо, чому у мешканок великих міст вже в 25 років шкіра навколо очей покривається мережею дрібних зморшок. А якщо ми до того ж не доглядаємо за шкірою навколо очей, не бережемо її, то зморшки можуть з'явитися і набагато раніше.
  Перші зморшки навколо очей - мімічні. Дуже часто вони з'являються у короткозорих людей, які звикли постійно жмуритися. До них схильні й емоційні люди, про яких зазвичай говорять, що у них «все на обличчі написано». До речі, саме мімічні зморшки - найскладніші, від них практично неможливо позбутися за допомогою косметичних процедур.
  Серед інших причин появи зморшок можна назвати фізіологічні особливості будови обличчя (глибоко посаджені очі, навислі повіки), спадковість (наприклад, є люди, у яких схильність до ранніх зморшок закладена генетично), а також відсутність спеціального догляду за делікатною шкірою навколо очей.
  Починати піклуватися про шкіру навколо очей потрібно якомога раніше. Один з головних принципів: шкіра навколо очей потребує особливого догляду.
 12. Ще одна проблема, яка може виникнути - це набряки під очима. Вони утворюються в результаті декількох причин:
  · Порушення лімфодренажу
  · Подразнень і запалень
  · Крихкості стінок судин
  · Наслідком хвороби (проблеми з обміном речовин, захворювання нирок)
  · Втрата пружності шкіри
  Найчастіше, людина сама сприяє утворенню набряків і припухлості під очима і як наслідок - погіршення зовнішнього вигляду в цілому. Недосипання, неправильний спосіб життя, стреси - ось, далеко не повний перелік ситуацій на пряму провідних до цих проблем.
 13. Саме для того, щоб в комплексі вирішувати вище озвучені проблеми, компанією Артлайф був розроблений крем для шкіри навколо очей.
  Перед процедурою нанесення крем необхідно ретельне очищення шкіри навколо очей, за допомогою емульсії для зняття макіяжу.
  Ефективність впливу крему безпосередньо залежить від того, наскільки ви ретельно очистили шкіру. Навіть якщо ви не користувалися декоративною косметикою - все одно слід провести очищення, за день на шкірі накопичуються пилинки, мікроби (зачепили шкіру брудними руками).
  Крем для шкіри навколо очей
  Легкий крем, виключно багатий спеціально підібраними рослинними екстрактами, є засобом регулярного використання. Попереджає появу глибоких і дрібних зморшок, а також «гусячих лапок», розгладжує їх, якщо вони вже з'явилися. Крем чудово зволожує і захищає ніжну шкіру навколо очей. Завдяки коригувальним пігментам, оптично зменшуються зморшки і вади шкіри.
  !! Крем можна використовувати як маски. Для цього потрібно очистити
  очі і легкими рухами нанести крем, більш щільним шаром. Не наносите близько до вій. Відпочиньте з закритими очима 20 хвилин. Надлишки промокніть серветкою.
 14. Крем містить запатентований комплекс Eyeliss (Ейліс) - дуже ефективний і багатофункціональний інгредієнт. Він комплексно впливає на всі основні причини виникнення мішків, набряків під очима, нейтралізує дію вільних радикалів, відновлює еластичність шкіри.
  Запатентований комплекс EYELISS - ліпопептід, працює у трьох напрямках:
  1. стимулює вироблення колагенових і еластичних волокон, тим самим формуючи досить міцний каркас зменшує проникність капілярної стінки - рідка частина крові не надходить у міжклітинний простір
  2. зменшує проникність капілярної стінки - рідка частина крові не надходить у міжклітинний простір
  3. стимулює лімфодренаж - активізує відтік лімфи
 15. Вимірювання відстані між поверхнями «мішка» до і після лікування
 16. Результати
 17. Наступна лінія FC - це догляд за тілом.
 18. Перше космецевтичні засіб з лінії по догляду за тілом - це ніжний, але дієвий Гель-скраб для душа FC.
  Доведено, що ороговілі клітини скупчуються на поверхні шкіри. Шкіра перестає повноцінно дихати, вона стає тьмяною та сірою.
  Щоб підтримувати шкіру у хорошому стані, необхідно регулярно проводити її глибоке очищення - пілінг.
  Давайте розберемося, що ж таке пілінг?
  Здатність до регенерації - найважливіша властивість шкіри, без якого вона не могла б виконувати роль бар'єра між організмом і зовнішнім середовищем. Найменша пролом в ній може стати фатальною, тому реакція на пошкодження настає негайно. Сигналом до відновних робіт є будь травмуючу вплив: подряпина, садно, опік, отшелушивание рогових лусочок і т.д.
  Пілінг є тією косметичною процедурою, яка заснована на цій унікальній здатності шкіри. При проведенні пілінгу знімається верхній ороговілий й давню шар клітин, а також запускаються процеси відновлення шкіри, значно поліпшується її еластичність, проникнення в шкіру зволожуючих і живильних засобів.
  На жаль, з віком процеси оновлення в організмі сповільнюються, а тому що процеси відновлення і регенерації схожі, люди навчилися управляти регенерацією, стимулюючи її контрольованим пошкодженням епідермісу. У процесі регенерації організм виробляє еластин і колаген, що формують молоді тканини: шкіра підтягується, розгладжується, омолоджується.
  Метою косметичного пілінгу є поліпшення зовнішнього вигляду і продовження молодості. Вже після однієї процедури проведення пілінгу за допомогою Гель-скраб для душа від FC Ви помітите, що шкіра стала гладкою, бархатистою, придбала рівний матовий відтінок.
  Отшелушивающие властивості гель-скрабу забезпечує приголомшливий компонент, який створений природою і завдяки останнім науковим досягненням огранований в ідеальну форму. Фахівці компанії Артлайф відмовилися від використання в своїй рецептурі травмуючі шкіру шкаралупу або кісточки фруктів і горіхів або синтетичних гранул поліетилену. В основі гель-скрабу лежить абсолютно новий компонент - ідеально рівні сфери діоксиду кремнію! Ці найдрібніші частинки сферичної форми дбайливо видаляють відмерлі клітини, одночасно покращуючи мікрорельєф шкіри, стимулюючи мікроциркуляцію і процес оновлення клітин, роблячи шкіру більш пружною. Необхідно відзначити, що діоксид кремнію володіє приголомшливою здатністю - він абсорбує весь бруд, шкірний жир, мертві клітини і змивається разом з водою.
  А поєднання поживних властивостей пшениці і зволожуючого комплексу - відновлює гідробаланс шкіри, створюючи на її поверхні захисну плівку, яка сприяє утриманню вологи в глибоких шарах епідермісу.
 19.  Застосування гель-скрабу звільняє шкіру від поверхневого шару клітин, тим самим покращує постачання шкіри киснем і підвищує її сприйнятливість до дії інших продуктів для тіла лінії Functional Cosmetics.
 20. Продовження 19.
 21. Після такого глибокого очищення наша шкіра підготовлена ​​до зволоження - необхідної процедури підтримки фізіологічного балансу в тканинах епідермісу. Відомо, що кількість сальних залоз на шкірі тіла в середньому в 9 разів менше ніж на обличчі. Тому шкіра тіла виробляє недостатню кількість ліпідів. Ліпіди є основною речовиною, яка дозволяє шкірі утримувати вологу і перешкоджає її випаровування, а також забезпечує її захисні функції. Крем-спрей миттєво зволожує і пом'якшує шкіру, помітно покращуючи її зовнішній вигляд. До складу крему включені: масло камелії, масло Ши і вітамін Е. входять до складу масла камелії незамінні жирні кислоти є будівельним матеріалом ліпідного шару, дозволяють шкірі утримувати вологу і перешкоджають її випаровування, тим самим попереджаючи процес зневоднення. Це натуральне зволожуючий олія має відновлюючу та омолоджуючу дію. Олія Ши і вітамін Е надають зволожуючу, живильну і регулюючу дію. Всі ці компоненти мають високу антиоксидантну активність, нейтралізують шкідливу дію вільних радикалів, стимулюють процеси клітинної регенерації і впливають на синтез колагену. Ще одна відмінна особливість крем-спрею для тіла - захист шкіри від негативного впливу навколишнього середовища і УФ - випромінювання. Він відмінно сприяє загоєнню дрібних ранок і є незамінним засобом при почервоніння і сонячних опіках.
  Цей приголомшливий крем-спрей здатний відновити саму суху, потріскану шкіру, схильну до атопічного дерматиту і інших алергічних реакцій.
  Завдяки поступовому дії зволожуючих компонентів крему, шкіра зберігає гладкість і шовковистість, перетворюючи процес зволоження шкіри в чуттєвий ритуал.
 22. Продовження 21.
 23. Фахівці Компанії Артлайф пропонують Вам космецевтичні кошти для особливого догляду за тілом.
  Представляємо Вам крем моделюючий, він створений спеціально для вирішення проблем целюліту і зниження пружності шкіри.
  І був розроблений для жінок, адже доведено, що жіноча і чоловіча жирові тканини абсолютно різні за своєю будовою.
  Що дозволяє досягти цього ефекту?
  Перш за все, ретельно відібрані компоненти, створені самою природою. Ці компоненти, об'єднавшись в одній формулі дають неймовірні результати!
 24. В основі крему - спеціальний липолитический комплекс рослинного походження, який сприяє зменшенню об'ємів тіла і дозволяє розгладити рельєф шкіри. L-карнітин та кофеїн розщеплюють ліпіди і сприяють їх активному виведенню з організму, мають виражену моделює дію. Екстракт гарцинії камбоджійської прискорює процес спалювання жирових відкладень і перешкоджає їх повторної появи. Масло виноградних кісточок активує ліпідний обмін, відновлює еластичність шкіри, укріплює капіляри.
  При регулярному використанні крему шкіра стає гладкою і більш пружною.
  Рекомендації щодо застосування:
  Наносити щодня на проблемні зони тіла масажними рухами. Дія крему посилиться, якщо обернути проблемні зони спеціальною плівкою. Обгортання допомагають боротися з целюлітом, вони підтягують, вирівнюють шкіру, покращуючи лимфоток і живлять клітини шкіри. Через 20 хвилин плівку зняти. Потім злегка помасажувати, щоб залишився на шкірі крем вбрався. Для досягнення швидкого результату через 20 хвилин після нанесення крему і укутування плівкою - зайнятися активними фізичними вправами, тривалість яких повинна бути не менше 40 хвилин.
 25. Наступне космецевтичні засіб.
  Крем для тіла відновлює має виражену антиварикозні дією. Актуальність цього крему колосальна - адже сьогодні близько 70% населення світу в тій чи іншій мірі стикаються з симптомами хронічної венозної недостатності.
  Давайте розберемося, що ж таке варикозне розширення вен?
  Термін «варикоз» походить від латинського слова varix, яке означає «вузол, здуття». Варикозне розширення вен - хвороба вен, при якій вони набухають і рельєфно виступають під шкірою. Хвороба може торкнутися вени на будь-якій ділянці тіла, проте найчастіше варикозу схильні вени на ногах і ступнях. На вени нижньої частини тулуба доводиться підвищений тиск при стоянні і ходьбі, тому вони більш схильні до варикозної хвороби.
  Причини варикозного розширення вен

  По венах на ногах кров надходить назад до серця, тому вони перебувають під дією високого тиску, що робить їх уразливими для варикозу. Це захворювання вказує на вроджену чи набуту недостатність клапанів поверхневих, глибоких і комунікантних вен. Якщо клапани не справляються з нормальним кровопостачанням і передачею крові до серця, вона застоюється, і під дією тиску вени збільшуються і перекручуються. Причина варикозного розширення вен - слабкість венозних клапанів, яка запобігає зворотний відтік крові від серця.

  Фактори, що сприяють варикозного розширення вен

  Підвищене навантаження на вени з генетично слабкої стінкою - тривале стояння на ногах або сидяча робота, підйом і перенесення важких речей, носіння взуття з високим каблуком, недолік руху м'язів гомілки є основними сприяють факторами для розвитку варикозного розширення вен і симптомокомплексу варикозної хвороби.

  Які симптоми ми можемо назвати:
  · Зміни шкірного покриву (виражений капілярний малюнок)
  · Відчуття важкості і втоми в ногах
  · Дискомфорт, біль в ногах
  · Набряки гомілки
  · Гематоми

 26. Крем для тіла відновлює - це високоефективне косметичний засіб призначений спеціально для зміцнення стінок судин, підвищення тонусу і еластичності капілярів.
  Центральний компонент крему - екстракт листя червоного винограду. Комплекс поліфенолів червоного винограду зміцнює венозну стінку, підвищує тонус вен і еластичність дрібних кровоносних судин, забезпечує нормальний відтік крові, усуває ознаки поверхневого запалення, при регулярному застосуванні сприяє зменшенню вираженості капілярної сітки (зірочок). Антоціани, які надають червоний колір листю винограду, надають антиоксидантну дію, захищають стінки судин і капілярів від ушкодження вільними радикалами, знижують ламкість капілярів і зменшують їх проникність.
  Екстракт кінського каштана сприяє зменшенню набряків і усуває відчуття тяжкості в литкових м'язах, покращує мікроциркуляцію крові. Для досягнення максимального ефекту до складу крему введені й інші активні компоненти: бісаболол, кофеїн, меліса і ментол.
  Бісаболол має інтенсивним протизапальну та бактерицидну, пом'якшувальною діями. Кофеїн покращує кровообіг в тканинах, стимулює обмінні процеси, тонізує шкіру. Екстракт меліси заспокоює роздратовану і запалену шкіру.
  Ментол має місцеву знеболюючу дію, м'яко впливаючи на нервові закінчення.
  Крем для тіла відновлює рекомендований для будь-якої ділянки тіла і обличчя, де є така естетична проблема як виражений капілярний малюнок або судинні зірочки. Крем дозволяє в найкоротші терміни відновити тканини після ударів і синців.
 27. Продовження 26.
 28. Хотілося б сказати кілька слів ще про один засіб від Компанії Артлайф - це крем для тіла масажний з термальним ефектом. Дія крему спрямована саме на профілаткіку суглобових і м'язових болів.
  Важливою його складовою є екстракт ялиці сибірської, який містить вітаміни Е, С і комплекс мікроелементів, має бактерицидну і ранозагоювальну діями, стимулює процеси регенерації шкірних покривів. Комплекс рослинних екстрактів: кінського каштана, верби і кульбаби - мають протизапальну, протинабрякову, заспокійливу та знеболювальну дію. Екстракт червоного перцю сприяє поліпшенню кровообігу, активізації обмінних процесів в шкірі і володіє глибоким розігріваються ефектом, а також виводить токсини і солі з організму. Масло Каріте глибоко живить шкіру, підвищує її захисні функції, усуває відчуття дискомфорту і забезпечує якісну масажну основу.
  В результаті регулярного використання крему масажного відбувається зменшення больових відчуттів в м'язах, збільшення рухливості суглобів, значне скорочення строків лікування після травм і захворювань опорно-рухового апарату.
 29. Продовження 28.
 30. І замикає лінію засобів по догляду за тілом - Бальзам FC! Він добре відомий Вам своїми безмежними цілющими властивостями. За основу цього чудового Бальзаму була взята рецептура Бальзаму для ніг. Багаторічне застосування цього засобу показало, що діапазон його лікувально-профілактичних властивостей настільки широкий, що було прийнято рішення перейменувати Бальзам для ніг і посилити його дію за рахунок системи трансдермального перенесення БАВ в глибокі шари шкіри.
  Які зміни відбулися в результаті?
  Сьогодні високоефективна формула Бальзаму FC призначена спеціально для комплексного догляду за шкірою.
  Завдяки своїм цілющим властивостям масла ялиці і чайного дерева відновлюють захисні функції шкіри, мають ранозагоювальну, бактерицидну і протигрибкову дію. Екстракт деревію, алантоїн і Д-пантенол загоюють мікротравми шкіри, живлять і пом'якшують її, усувають лущення, активують процес регенерації шкірних покривів. Бальзам має загальнозміцнювальну дію на шкіру, має протизапальну і дезодорує діями, а також захищає шкіру від несприятливих факторів зовнішнього середовища.
 31. Продовження 30.
 32. Представляємо ще три продукти лінії FC по догляду за шкірою рук і ніг.
  · Рідке мило
  · Крем для рук і нігтів
  · Крем для ніг
 33. Рідке мило
  У чому переваги рідкого мила перед твердим?
  Перш за все, переваги рідкого мила пов'язані зі зручністю його використання. Його не беруть брудними руками безліч людей, що особливо важливо для місць загального користування. Воно не вислизає з рук, не засихає, або навпаки - не розм'якшується від води. Легко і зручно дозується, забезпечуючи економна витрата. Рідке мило містить м'які миючі субстанції і різні пом'якшувальні, зволожуючі і відновлюють компоненти, які запобігають подразнення шкіри. Воно не порушує ліпідний баланс шкіри і створює на ній слабокислую середу. Сюди ж можна віднести те, що рідке мило утворює захисну плівку, яка зберігає шкірну водно-ліпідну мантію і не сушить шкіру. Рідке мило прекрасно зберігає будь біодобавки, які в твердому милі під впливом лугу швидко руйнуються. Крім того, воно має найбільшу антисептичним ефектом, який у твердому милі, через присутність лугу, набагато менше. Також рідка субстанція дозволяє вводити додаткові інгредієнти, такі як ефірні масла, екстракти трав, аскорбінову кислоту, що відновлює природну кислотність шкіри і служить природним консервантом.
  Рідке мило
  Унікальна формула рідкого мила з високим вмістом натуральних екологічно чистих інгредієнтів дозволяє здійснювати ефективний природний догляд за шкірою в умовах несприятливої ​​екології міста.
  Дбайливо очищає, не порушуючи ліпідний баланс шкіри, і зберігає на ній слабокислую середу.
  Екстракт чаги володіє потужним імуномодулюючою і протизапальною діями, захищає шкіру від шкідливого впливу зовнішнього середовища. Вхідний до складу екстракт низки є природним антисептиком, який прекрасно очищаючи шкіру від бактерій, одночасно сприяє загоєнню мікротріщин епідермісу. Рідке мило пом'якшує і зволожує шкіру рук, а також оберігає її від пересушування.
 34. Продовження 33.
 35. Догляд за шкірою рук
  Як відомо, руки можуть сказати про жінку багато що: по них можна визначити вік жінки, а також зрозуміти, наскільки вона себе любить. Саме тому догляд за руками так важливий для представниць прекрасної статі.
  Природна особливість будови шкіри рук така, що вона не може сама себе захистити. На тильній поверхні кисті розташоване мало сальних залоз, а на долонях їх немає взагалі. Різні хімічні засоби, якими ми користуємося в побуті, завдають нашій шкірі непоправної шкоди. Додамо сюди несприятливий вплив факторів зовнішнього середовища, таких як холод, вітер, підвищена вологість, а також часте миття рук, яке сушить шкіру, і стає очевидним, що наші ручки і нігті вимагають до себе особливого ставлення, дбайливого догляду і захисту.
  Зовсім не обов'язково відвідувати салон і витрачати шалені гроші на численні процедури, які допомагають рукам зберегти молодість, м'якість і ніжність. Все що потрібно - це небагато часу і бажання зробити догляд за руками своєю приємною звичкою.
  Фахівці Компанії Артлайф створили крем для рук і нігтів лінії Functional Cosmetics для щоденного догляду, який відповідає всім вимогам сучасної жінки.
  Його м'який дотик поверне шкірі еластичність, зробить її рівною і шовковистою. Крем чудово пом'якшує і живить шкіру, має протизапальну та заспокійливу діями, а також перешкоджає передчасному старінню шкіри.
  Вхідні в його склад холестерол, екстракти чаги і низки активізують обмінні процеси і відновлюють захисний шар епідермісу, сприяють регенерації клітин шкіри.
 36. Крем відмінно загоює дрібні ранки и тріщіні, Що вінікають при трівалому впліві агресивних зовнішніх чінніків. ВІН має нежирну текстуру, легко и Швидко засвоюється, економічний у вікорістанні.
  З крему кож можна сделать своєрідну "маску". Для цього слід нанести крем на руки більш Товстий, Ніж зазвічай, кулею, потім надіті бавовняні рукавички и Залишити крем на кілька годин або на ніч. Застосовуватися: 2-3 рази на тиждень.
  Чи не відмовте СОБІ в задоволенні щоденного використання крему для рук и нігтів FC, и Ваші ручки будуть красивими и бархатистими, Як у справжньої королеви!
 37. Догляд за шкірою ніг
  Приділяючи величезну увагу догляду за обличчям і волоссям, про шкіру ніг ми, як правило, згадуємо тільки перед початком літнього сезону або тоді, коли проблема стає занадто очевидною. Протягом дня наші ніжки відчувають гігантські навантаження. Як результат - освіта натоптишів, мозолів, тріщин на п'ятах. Ці та багато інших проблем, якщо не приділяти догляду за ногами належної уваги, повною мірою дають про себе знати з роками.
  Купуючи косметичні засіб для ніг, ми, як правило, очікуємо від нього відразу декілька ефектів: косметичний догляд, зволоження шкіри, позбавлення від тріщин, захист від інфекцій та запалень, а також ефективне і тривале усунення неприємного запаху.
  Чи впорається з усіма цими завданнями одночасно може крем для ніг лінії Functional Cosmetics, створений фахівцями Артлайф на основі активних природних компонентів.
  Крем чудово живить і пом'якшує шкіру стоп, усуває надмірну сухість та лущення, попереджає утворення тріщин.
  Вхідні в його склад ріцінолеат цинку, фарнезол і масло модрини перешкоджають появі неприємного запаху, надають дезодорує, инактивируют бактерії, грибки, деякі віруси, мають ранозагоювальну дію.
  Екстракт зеленого чаю - потужний антиоксидант - має гарний протизапальну дію, він активізує кровообіг і зміцнює судинну стінку.
  Ментол моментально освіжає і створює тривале відчуття легкості і комфорту.
 38. Щоденне використання крему для ніг Functional Cosmetics дозволить вашим ніжкам залишатися м'якими і ніжними, а також збереже їх здоров'я і красу на довгі роки.
 39. Здоров'я шкіри визначається загальним станом Вашого організму. Природної краси можна домогтися, тільки поєднуючи зовнішнє косметичне вплив з підтримкою зсередини. У той час як препарати зовнішнього застосування заповнюють недолік живильних речовин в поверхневих шарах шкіри, збалансовані комплекси внутрішнього застосування доставляють життєво важливі речовини в кров'яне русло. Така біосистеми подвійної дії виявляється найбільш ефективною для повернення Вашій шкірі краси і здоров'я.

Коментарі

ВВЕРХ