Це повинен знати кожен - все про паразитів!

паразити

Цей матеріал, безсумнівно, багатьох шокує.
Тим не менш, шок, по всій видимості, буде ще не найгіршим з того, що Вам доведеться випробувати. Поза сумнівом, одне: цю статтю не варто читати під час їжі. Але, слід уважно вивчити цей матеріал, тому що мова в ньому йде про речі, життєво важливих для будь-якої людини. Мова йде про паразитів, які живуть в надрах людського організму, і про те, як згубно вони впливають на наше здоров'я і самопочуття. Ця тема, яка була і залишається під забороною, викличе огиду у багатьох з Вас. Ми сподіваємося, що, наведена нижче інформація допоможе Вам звільнитися від цього моторошного табу раз і назавжди.
Ви можете заперечити: «Ми живемо не в якійсь країні третього світу і не потрібно хвилюватися про такі речі!».
І тут ми можемо помилятися. За статистикою ви маєте можливість 8-9 разів з 10 заразитися паразитами.

А що ж таке паразит? Паразит-це організм, який живе за рахунок свого хазяїна. Він живе всередині нашого організму паралельним життям, харчуючись нашої енергією, нашими клітинами, або їжею, яку ми споживаємо. Автори останніх медичних досліджень встановили, що в організмах 85% -95% дорослих людей живе, щонайменше, від одного до п'яти видів паразитів.
У людському організмі можуть жити понад 300 видів паразитів, від мікроскопічних, до глистів довжиною в декілька метрів. Всупереч широко поширеній думці, що паразити живуть тільки в нашій товстій кишці їх можна виявити в будь-якій частині нашого організму: в легенях, м'язах, суглобах, печінці, стравоході, мозку, крові, шкірі і навіть в очах!

ЯК МОЖНА заразитися?
Випадки захворювання паразитами пов'язані із забрудненням води і їжі, надмірним використанням хімікатів та антибіотиків.
Висока концентрація паразитів спостерігається в свинячих продуктах: бекон, ковбаси, сосиски, свинячі відбивні. Яловичина, курятина, баранина і навіть риба дуже часто заражена ними.
Звичайно, ці факти сумно для будь-якого суспільства, яке споживає багато м'яса, м'ясних і рибних продуктів. В одній з найбільш популярних книг про паразитів «Вгадай, що прийшло до обіду» говориться: «На свинячий глистів людина заражається, споживаючи заражену недосмаженим свинину, копчену шинку або ковбасу. Личинки розвиваються в м'язах, поширюються через нервову систему в інші тканини й органи, і, нарешті, присмоктуються до верхньої, тонкій кишці. Свинячий глист завдає величезної шкоди людині-хазяїну, коли нерозвинені личинки вторгаються в м'язові тканини серця, очі або мозку.

Коли Ви бачите зображення різних, часто довгих паразитів, Ви задаєте собі питання, як таке чудовисько може жити в нашому організмі, і ми навіть про це не підозрюємо? Відповідь на це питання проста. Мета паразита - приховати своє існування.
Хитрий паразит живе не поміченим тому що, якщо він буде помічений, то, безсумнівно, будуть прийняті якісь заходи до його усунення. Якщо Ви думаєте, що паразити дурні, то Ви помиляєтеся. Це дуже розумні істоти. Звичайно їх розум не того порядку, що розум людський, але вони розумні в своїй здатності до виживання і розмноження, що, природно, є головною метою будь-якого організму.
Так як же паразит може існувати у Вашому організмі, і Ви про це навіть не підозрюєте?
В основному, люди вважають, що вони в нормі, незважаючи на часті захворювання, болі, висипки, часті застуди, запори, втома, і такі люди не в змозі відчути присутність паразитів у своєму організмі.

Звичайне присутність паразитів визначався за допомогою аналізу калу. На сьогоднішній день цей метод вважається не надійним. При аналізі калу паразитів можна виявити тільки в тому випадку, якщо лаборант помітить яйця паразита під мікроскопом. Але якщо паразит не відклав яйця в період, коли проводилася перевірка, то він буде не помічений. Навіть якщо Ви здасте аналіз тричі на різний період, як рекомендують багато лікарів, то ре ¬ результату не буде. Глистні інвазії залишаться не поміченими.

Слід так само відзначити неймовірну кількість яєць, що відкладаються паразитами.
Наприклад, самка може відкласти за один раз 10-25 тисяч яєць, а аскарида може вирости до довжини 45 см і відкладати 245 000 тисяч яєць на добу. Найдовшим паразитом можна заразитися при вживанні риби (рибний глист). Дорослий рибний глист може вирости до 9 метрів в довжину і відкладати за один раз до 1 000 000 яєць. Підводячи підсумок вище сказаного, можна сказати, що ознаки присутності паразитів в нашому організмі проявляються симптомами найбільш широко поширених захворювань. І тому, людям, що страждають поширеними захворюваннями потрібно робити очищення організму від паразитів 2-3 рази на рік.

НАЙПОШИРЕНІШІ СИМПТОМИ ПРИСУТНОСТІ ПАРАЗИТІВ в людському організмі.
ЗАПОРИ: Деякі глисти, з-за своєї форми і великих розмірів, блокують деякі органи. Рясна глистная інфекція може заблокувати загальні жовчні і кишкові шляхи, що призводить до рідкісних і утрудненим випорожнення.

Понос: Ряд паразитів, особливо протозойні, виробляють простогладін (гормонообразние речовини, які містяться в різних людських тканинах), що веде до втрати натрію і хлоридів, що в свою чергу призводить до частих, водянистим випорожненням. Таким чином, пронос при паразитичної інфекції, є функцією паразитів, а не спробою організму позбавитися від присутності в ньому інфекції.

ГАЗИ І ЗДУТТЯ: Ряд паразитів проживає у верхній, тонкій кишці, де викликане ними запалення призводить до здуття і газів. Проблема може посилитися зі споживанням важко перетравлюваних продуктів, типу квасолі або сирих фруктів, овочів. Постійне здуття черевних органів часто є ознакою присутності таємних паразитів. Ці гастро-кишкові симптоми можуть виявлятися із змінною силою протягом довгих місяців і навіть років, якщо не вигнати паразитів з організму.

СИНДРОМ «нервовим» ШЛУНКА: Паразити можуть дратуватися, запалюватися і покривати стінки кишкових клітин, що веде до цілого ряду гастро-кишкових симптомів,
малосорбаціі життєво необхідних поживних і особливо жирових речовин. Малосорбація веде до твердого калу і стеатореї (надлишку жиру в калі).

БОЛЮ у суглобах і м'язах: Відомо, що паразити можуть мігрувати з метою инкапсулирования в суглобової рідини і м'язах. Коли це відбувається, людина відчуває болі, які часто вважають наслідком артриту. Болі і запалення суглобів і м'язів, є так же результатом травмування тканин, заподіяної деякими паразитами, або імунною реакцією організму на їхню присутність.

АЛЕРГІЯ: Гельмінти можуть викликати порушення функцій шлунково-кишкового тракту, що є причиною алергічних реакцій. Вони можуть дратуватися, а іноді і пробивати оболонку кишок, що призводить до ризику проникнення в них великих, не переварених молекул. Це може активізувати імунний відгук організму у вигляді виробництва підвищених доз еосінофілов - одного з типів захисних клітин організму. Еосннофіли можуть сприяти запаленню тканин організму, що призводить до алергічної реакції. Так само, як і алергії, паразити викликають підвищений виробництво організмом імуноглобуліну Е.

ПОГАНА ШКІРА: Кишкові паразити можуть викликати кропивницю, висипу, екзему та інші шкірні реакції алергічного характеру. Виразки шкіри, пухлини і болячки, дерматити можуть бути результатом присутності найпростіших організмів.

АНЕМІЯ: Деякі види кишкових глистів присмоктуються до слизової оболонки кишок і висмоктують поживні речовини у господаря. Перебуваючи в організмі у великій кількості, вони можуть викликати досить велику втрату крові, що призводить до нестачі заліза або перніциозної анемії.

Гранульоми: Гранульоми - це опухолеобразние маси, обволікаючі зруйновані яйця паразитів. Найчастіше вони утворюються на стінках товстої і прямої кишки, але можуть утворюватися також в легенях, печінці, черевної порожнини і матки.

НЕВРОЗНОСТЬ: Відходи обміну речовин та токсичні речовини паразитів можуть дратувати центральну нервову систему. Занепокоєння і неврози часто є результатом систематичного зараження паразитами. Багато людей стверджують, що після закінчення процесу очищення рослинними засобами їх буркотливі подружжя або родичі стали набагато приємніше і терпиміше.

ПОРУШЕННЯ СНУ: Часті пробудження серед ночі, особливо між 2 і 3 годинами ночі, так само можуть бути результатом спроб організму позбавитися від токсичних речовин через печінку. Як говорить народна китайська медицина, цей годинник ночі управляються печінкою. Порушення сну можуть бути спровоковані так само нічним виходом деяких паразитів через задній прохід, що призводить до сильних хворобливих відчуттів і свербіння.

Скреготіння зубами: Бруксизм - ненормальне скреготіння зубами, стискування зубів і тертя ними, часто супроводжує паразитичні інфекції. Ці симптоми особливо помітні у сплячих дітей. Бруксизм може бути відгуком нервової системи на сторонній подразник. Цікаво відзначити, що в традиційній медичній літературі причина виникнення бруксизм а залишається не розкритою.

Хронічної втоми: Симптоми хронічної втоми містять у собі - слабкість, скарги на грипоподібні симптоми, апатію, депресію, втрату концентрації та погану нам'яти. Ці фізичні, розумові і емоційні симптоми можуть бути викликані паразитами, які створюють недолік живильних речовин в організмі через погане всмоктування білків, вуглеців, жирів і особливо вітамінів А і В12.

Імунні ПОРУШЕННЯ: Паразити послаблюють імунну систему, знижуючи, виділення імуноглобуліну А. Їх присутність постійно стимулює реакцію системи, і з часом може послабимо »цей важливий імунний механізм, відкриваючи шлях проникнення в організм бактеріальних і вірусних інфекцій.
До числа яскравих ознак присутності паразитів в організмі можуть I ак же бути наступні порушення: збільшення ваги, поганий запах з рота, неприємний присмак у роті, астма, діабет, епілепсія, прищі, головний біль, запаморочення, зниження артеріального тиску і навіть найчастіші причини смерті - серцеві захворювання і рак.

Більшість фахівців відносяться до цієї теми обережно і визнають лише непрямий зв'язок між паразитами і перерахованими вище захворюваннями. Звичайно, це змушує нас замислитися, чому ж всі лікарі світу, за їхніми твердженнями, намагаються знайти лікування ракових і серцевих захворювань, якщо рішення настільки просто? У відповідь на це давайте згадаємо про десятки тисяч доларів, які коштує кожна операція на серці або курс хіміотерапії, і порівняємо це з натуральними рослинними альтернативними способами лікування. Американські вчені
оцінили тіло кожної людини в 45 млн доларів. Донорські органи стоять: легке - 116 400 $, нічка - 91400 $, серце - 57000 $, 1 грам ДИК - 1,3 млн $, імунні антитіла - 7,3 млн $, 1 грам кісткового мозку - 23000 $. Так який же сенс для лікарів та лікарень у популяризації настільки недорогого шляху лікування? Що для них фінансово вигідно? Якщо завтра ми знайдемо лікування однієї з найбільш часто зустрічаються хвороб, великий сектор нашої економіки опиниться без роботи, і мільйони зайнятих в охороні здоров'я людей втратять роботу. Є над чим замислитися, чи не так?

Найшвидший спосіб проникнення личинок паразитів в наш організм-це заражені продукти харчування, погано вимиті фрукти та овочі, недосмажене або недоварене м'ясо. Існує ще один шлях паразитичного зараження-домашні тварини. У організмі більшості тварин живе кілька видів паразитів, і їхні яйця часто потрапляють в навколишнє середовище через випорожнення тварини, далі на шерсть. І людина може заразитися, коли гладить, обнімає чи цілує свого улюбленця. Це особливо небезпечно для маленьких дітей, які люблять своїх тварин більш віддано, ніж їхні батьки, а так само для вагітних жінок або хворих, чия імунна система ослаблена.

Запущений ПРЯМА КИШКА: Більшість паразитів знаходиться в товстій кишці. 95% хвороб і нездужань, прямо чи опосередковано пов'язано із забрудненою товстою кишкою. Визначено 36 видів отруйних речовин, які формуються в товстій кишці. Ці токсини потрапляють в потік крові і надають руйнують дію на організм. У товстій кишці людини старше 40 років нашаровується від 2-х до 15-ти кг калового речовини. У цих залишках, які не вийшли назовні, процвітають паразити всіх розмірів, які повільно, але вірно отруюють весь організм.

Крім того, паразити отримують найкраще харчування. Вони з вдячністю споживають все саме живильне з меню свого господаря, залишаючи йому тільки крихти. Тому у багатьох людей, ведучих здоровий спосіб життя та приймаючих вітаміни, не спостерігається значних покращень стану здоров'я. Здорове харчування без попереднього очищення організму від паразитів дає набагато менший ефект. Паразити є головною причиною огрядності, оскільки вони позбавляють організм необхідних поживних речовин, залишаючи йому тільки порожні калорії. Організм починає вимагати все більше їжі, оскільки йому не вистачає вітамінів і мінералів.

Внутрішня бруд ще страшніше, ніж зовнішня. Тому той, хто очищається тільки зовні, залишається брудним всередині. Люди не розуміють, наскільки вони засмічують себе, використовуючи не підходящу їжу, і скільки через це накопичується отруйних речовин в їх організмі, які необхідно виводити.

Таким чином, ми повинні вичищати нашарування калового речовини з товстої кишки, щоб уникнути самоотруєння. Не приймаючи необхідних заходів для очищення товстої кишки від нашарувань і паразитів, які там живуть, ми тим самим отруюємо свій організм великою кількістю токсинів. І організм замість здорової вітамінізованої пиши, всмоктує через товсту кишку поживні речовини, отруєні каловими відкладеннями. Токсини так само блокують ферменти, а без них жодна клітина організму не може правильно функціонувати. Тепер ми розуміємо, чому 90% всіх захворювань починаються в товстій кишці. Токсини і плюс відсутність збалансованого харчування на клітинному рівні і є причинами багатьох хвороб.

ВНУТРІШНЬО ОЧИЩЕННЯ НЕОБХІДНО КОЖНОМУ.

Поки токсини залишаються в організмі, ви не можете себе добре відчувати, але по мірі того, як очищається організм, з нею виходять паразити і отрути, ваше самопочуття поліпшується.
Наші предки давно прийшли до висновку, що однією з умов одужання і підтримки здоров'я є своєчасне виведення з організму накопичених шкідливих продуктів, паразитів.

Таким чином, секрет здоров'я можна сформулювати у трьох словах: «Очищайте Ваш організм!».
Найбільш ретельна і не займає мною часу очищення організму (від паразитів, шлаків, токсинів) досягається натуральними препаратами. Є й інші методи, такі як клізми, по не слід забувати, що це механічний, неприродний метод очищення організму, що має ефект тільки на конкретну область тіла, а не на весь організм, і не розрахована на глибоке очищення організму, особливо від паразитів. В даний час при використанні медикаментозних таблеток, позитивного результату по виведенню гельмінтів немає.

Одним із шляхів вирішення проблем є очисна програма, яку розробили фахівці компанії АРTЛАІФ, і яка є засобом профілактики і лікування глистових інвазій, виведення з організму екзогенних і ендогенних інтоксикацій, з наступним відновленням функцій постраждалих органів, і дає 100% результат.
Використання очисної програми засновано на використанні наступних препаратів:

Токсфайтер ЛЮКС - Це унікальний комплекс, високоефективний ентеросорбент на основі харчових волокон з ферментами і трав'яним комплексом. Показання Кишкові інфекції, глистні інвазії. Гастрити, панкреатити, хронічні гепатити, хронічні коліти, цироз печінки.

ФІТОСОРБОВІТ - виробляється на основі цитрусового пектину і цілющих трав, збагачений комплексом молочнокислих бактерій. Для нормалізації мікрофлори товстого кишечника. Послаблює токсичні, алергічні реакції в організмі. Покращує функцію печінки і жовчовидільної системи.

АРТЕМІЗІН І ХОЛЕГОН - застосовуються для профілактики і лікування аскаридозу, ентеробіозу, опісторхозу, лямбліозу. Використовують при дискінезії жовчовивідних шляхів, метеоризмі, холециститі, гепатитах.

Більш докладно про цю та інших оздоровчих та лікувальних програмах Ви можете дізнатися у консультантів компанії АРТ ЛАЙФ.

Будь ласка, задумайтесь над тим, що Ви прочитали. Ми щиро віримо, що можемо допомогти людям усвідомити, що «ретельне прибирання» може тільки покращити їхнє життя.
Глисти (гельмінти) паразитичні хробаки, що об'єднуються в групи круглих. стрічкових черв'яків і сисунів; викликають у людини і тварин різні захворювання гельмінтози.

Аскариди круглі черв'яки завдовжки 15-40 см; мешкають в тонких кишках. Яйця аскарид виводяться разом з калом з кишечника людини і розвиваються в грунті. Заражаються ними частіше всією через грунт (особливо легко діти, які недостатньо ретельно миють руки), немиті овочі. У хворих знижується апетит, спостерігається нудота, поганий сон, дратівливість, іноді проноси, біль у животі, в поодиноких випадках непрохідність кишечника.

Коментарі

avatar Елена - 8 Липень 2015, 23:57

Паразиты в организме человека являются большой проблемой, у меня была такая же проблема, но мне удалась их избавится с помощью методики "СТОП-ДАРМОЕД", она действительно работает, проверено на себе, попробуйте сами не пожалеете, за неделю все паразиты уйдут.

ВВЕРХ