Крем для тіла відновлюючий

Крем для тіла відновлюючий Functional Cosmetics призначений для зміцнення стінок судин, підвищення тонусу і еластичності капілярів.
Крем для тіла відновлюючий → Купити
Артикул:
  #520

Вага:
  200гр.

Опис:
  

Захворювання, пов'язані з порушенням мікроциркуляції - одні з найпоширеніших у сучасному суспільстві. Хронічна венозна недостатність - синдром, що виявляється порушенням венозного відтоку з нижніх кінцівок, розвиток якого найчастіше пов'язане з варикозною хворобою. Надзвичайна поширеність ХВН (близько 68% жінок, 57% чоловіків) визначає соціальну значимість проблеми.

Крем для тіла відновлюючий FC

Крем для тіла відновлює Functional Cosmetics компанії Арт лайф призначений для зміцнення стінок судин, підвищення тонусу і еластичності капілярів. Активні флавоноїди екстракту листя червоного винограду надають антиоксидантну дію, захищають стінки судин від ушкодження вільними радикалами. Активізацію кровотоку забезпечує екстракт каштану кінського, який нормалізує обмін речовин у тканинах і усуває ознаки поверхневого запалення. Екстракти меліси і м'яти усувають відчуття важкості і втоми в ногах, знімають набряк. В результаті крем для тіла відновлює забезпечує профілактику і терапію первинних симптомів хронічної венозної недостатності, таких як, відчуття тяжкості в ногах, набряки, виражений капілярний малюнок на будь-якій ділянці тіла, забезпечує відновлення тканин після ударів, синців.

Гель-скраб для душа Бальзам FCСпосіб застосування:
  

щодня наносити на проблемні ділянки шкіри легкими масажними рухами.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

18 місяцівСклад:
  

вода демінералізована, дікапріловий ефір, цетеариловий спирт, цетеаріл октаноат, цетеареф-25, гліцерин, гліцерину моностеарат, екстракт листя червоного винограду, алантоїн, кремофор RH 40, диметикон, кофеїн, екстракт кінського каштана, екстракт меліси, бісаболол, ментол, динатрієва сіль ЕДТА , БГТ, еуксіл До 300, парфумерна композиціяРеєстрація:
  

ДСТ Р 52343-2005Сертифікат:


ВВЕРХ