Гель-скраб для душа

Гель-скраб для душа cтворений спеціально для глибокого очищення шкіри.
Гель-скраб для душа → Купити
Артикул:
  #402

Вага:
  301гр.

Опис:
  

Щодня піклуватися про своє тіло означає, перш за все, правильно підбирати засоби догляду за шкірою в залежності від її потреб. Очищення шкіри є найважливішою складовою підтримки краси. Ороговілі клітини скупчуються на поверхні, шкіра перестає повноцінно «дихати», виглядає тьмяно. Використання відлущуючих коштів 2-3 рази на тиждень сприяє видаленню відмерлих клітин і вирівнюванню рельєфу шкіри, стимулює клітинне оновлення, сприяє насиченню шкіри киснем і полегшує проникнення в шкіру активних речовин.

Гель-скраб для душа FC компанії Арт лайф

Створений спеціально для глибокого очищення шкіри. Поєднання абразивного дії діоксиду кремнію і поживних властивостей білків пшениці забезпечує ефективне очищення та тонізування. Найдрібніші частинки сферичної форми делікатно видаляють ороговілі клітини шкіри. Гель-скраб для душа інтенсивно оновлює та зволожує шкіру, дарує відчуття свіжості і комфорту. В результаті шкіра підготовлена ​​до зволоження - необхідної процедури підтримки фізіологічного балансу в тканинах епідермісу.

Крем для тіла масажний Крем відновлюючийСпосіб застосування:
  

Нанесіть на шкіру тіла і помасажуйте м'якими рухами, потім змийте.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

18 місяцівСклад:
  

вода демінералізована, динатрію кокоамфодіацетат, натрію лауроіл саркозінат, алкілглікозід, глицерил олеат, кокамідопропілбетаїн, акриловий сополімер, гліцерин, сечовина, кокотрімоніум метасульфат, кремофор RH 40, діоксид кремнію, гідролізат протеїнів пшениці, парфумерна композиція, еуксіл До 727, динатрієва сіль ЕДТА, натрію гідроксид.Реєстрація:
  

ГОСТ Р 52345-2005Сертифікат:


ВВЕРХ