Крем для тіла моделюючий FC

Крем для тіла моделюючий створений спеціально для вирішення проблем целюліту і зниження пружності шкіри.
Крем для тіла моделюючий FC → Купити
Артикул:
  #522

Вага:
  263гр.

Опис:
  

Незалежно від локалізації та поширеності целюліт характеризується порушенням балансу між процесами синтезу і розщеплення жирів. Целюліт це типово жіночий феномен, оскільки за своєю будовою жіночі жирові тканини значно відрізняються від чоловічих. Жирова тканина жінок складається з клітин-адипоцитів, які відокремлені один від одного перпендикулярними перегородками - щільними волокнами сполучної тканини, прикріпленими до поверхні шкіри. Нормальний розмір адипоцитів в середньому становить 15 мкм. Однак у процесі розвитку целюліту обсяг їх може досягати 150 мкм. У результаті відбувається деформація шкіри, вона ніби втягується всередину в точках прикріплення. Поверхня шкіри стає горбистою і набуває вигляду «апельсинової кірки».

Крем для тіла моделюючий FC компанії Арт лайф

Крем для тіла моделюючий створений спеціально для вирішення проблем целюліту і зниження пружності шкіри. В основі крему спеціальний липолитический комплекс рослинного походження, який сприяє зменшенню клітин-адипоцитів до нормальних розмірів, що дозволяє послабити тиск на епідерміс і розгладити рельєф шкіри. L-карнітин та активний кофеїн перетворять ліпіди в енергію клітини, надають виражене моделює дію. Масло виноградних кісточок підвищує тонус і еластичність шкіри. Використання крему спільно з щоденним масажем особливо ефективно стимулює кровообіг, лімфодренаж і виведення токсинів. В результаті Крем для тіла моделюючий створює Антиліпідний бар'єр, що перешкоджає утворенню нових жирових депо, шкіра стає більш гладкою і пружною.

Крем для тіла масажний FCСпосіб застосування:
  

щодня наносити на проблемні ділянки шкіри масажними рухами.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

12 місяцівСклад:
  

вода демінералізована, гліцерин, цетеариловий спирт, дікапріловий ефір, масло жожоба, олія виноградних кісточок, цетеареф-25, гліцерину моностеарат, L-карнітин, екстракт гарцинії камбоджійської, кофеїн, кремофор RH 40, диметикон, поліакрилат натрію, динатрієва сіль ЕДТА, БГТ, БГА, Пропілгалат, еуксіл До 300, парфумерна композиція.Реєстрація:
  

ГОСТ Р 52343-2005Сертифікат:


ВВЕРХ