Шампунь Відновлюючий Functional Cosmetics

Шампунь відновлюючий з протеїнами пшениці і екстрактом Алое Вера
Шампунь Відновлюючий Functional Cosmetics → Купити
Артикул:
  #105

Вага:
  319гр.

Опис:
  

Шампунь відновлюючий з протеїнами пшениці і екстрактом Алое Вера 

Завдяки низькомолекулярної формулою, що входять до його складу протеїни пшениці глибоко проникають в кортекс волосся, зменшують ламкість волосся на 80% * (за результатами досліджень лабораторій компанії Cognis). В результаті гідролізат протеїнів пшениці захищає волосся від агресивного зовнішнього впливу, зміцнює волосяні цибулини, сприяє відновленню та збереженню природної структури волосся.

Аміносіліконовая мікроемульсія відтворює ідеальну живильне і зволожуючу середовище для волосяного стрижня, реструктуріруя його по всій довжині, скорочує час сушіння волосся. У результаті навіть самі мляві волосся знову знаходять еластичність і блиск. Низькомолекулярні протеїни пшениці проникають всередину волоса, живлячи його зсередини

Дія:
1 крок. Ретельне очищення волосся, усунення залишків засобів фіксації.
2 крок. Розкриття кератинових лусочок, підготовка волосся до подальшого харчуванню та відновленню.
3 крок. Зміцнення волосяних цибулин, первинне відновлення природної структури волосся.

Бальзам Відновлюючий FCСпосіб застосування:
  

Невелика кількість препарату нанести на вологе волосся і шкіру голови. Спінити м'якими, масажними рухами, змити теплою водою. Використовувати так часто, як це необхідноЧи являється ліками:
  Ні

Склад:
  

вода демінералізована, лауретлсульфат натрію, кокамідопропіл бетаїн, алкілглікозід, кокамід ДЕА, глицерил олеат, лаурет-2, мікроемульсія аміносілікона, гідролізат протеїнів пшениці, парфумерна композиція, Д-пантенол, еуксіл До 727, екстракт Алое Вера, динатрієва сіль ЕДТА, ПЕГ-120 метилглюкози діолеат, лимонна кислотаСертифікат:


ВВЕРХ