Білково-злаковий коктейль Amino Active

Дія білково-злакового коктейлю «Amino Active» направлено на підтримку амінокислотного і вітамінно-мінерального балансу в організмі в період зниження маси тіла, нормалізацію обміну речовин.
Білково-злаковий коктейль Amino Active → Купити
Артикул:
  #443

Вага:
  300 грамм

Опис:
  

Дія білково-злакового коктейлю «Amino Active» направлено на підтримку амінокислотного і вітамінно-мінерального балансу в організмі в період зниження маси тіла, нормалізацію обміну речовин і підтримку роботи шлунково-кишкового тракту. Продукт є додатковим джерелом заліза, вітамінів А, В1, В2, В3, В6, В9, В12, С.

Соєвий протеінпо своїм амінокислотним профілем більш точно відповідає потребам людини. Його цінність становить максимально можливу і фактично прирівнюється до тваринного білка. Відмінними якостями протеїнів сої є те, що вони допомагають організму комфортно знижувати масу тіла, тому що сприяють, щоб м'язова маса витісняла жирову. При споживанні соєвого протеїну з'являється повноцінне відчуття насичення, зменшується тяга до солодкої їжі.
Глюкоза - один з ключових продуктів обміну речовин, забезпечує клітини швидкої енергією, миттєво надходить у кров і бере участь в енергетичних процесах організму.
Кукурудзяні пластівці і пшеничні висівки є джерелом клітковини, мають виражений сорбційним дією, покращують моторику кишечника і сприятливо впливають на стан його нормофлори.
Лінолева кислота Tonalin-природна жирна кислота, яка допомагає збалансувати жирову і м'язову масу.
Лецитин покращує обмін жирів і підтримує роботу нервової системи.

Среднецепочечние тригліцериди компенсують потребу організму в жирних кислотах, беруть участь у створенні «ефекту ситості» і при цьому на відміну від інших ліпідів не відкладаються у вигляді надлишкового жиру в тканині.

Розчинні харчові волокна NUTRIOSE обладают винятковими поживними особливостями. Вони не тільки позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, але і дозволяють знизити калорійність продукту і обумовлюють поступове виділення енергії.
Подорожник має протизапальну і обволікаючим дією, містить корисну слиз, який сприяє регенерації слизової шлунково-кишкового тракту.
Лактулоза відновлює функціонування нормальної мікрофлори, чим підтримує кишкове травлення, що забезпечує засвоєння багатьох поживних речовин (вітамінів, мікроелементів), стимулює перистальтику кишечника.
L-таурин сприяє поліпшенню енергетичного обміну в організмі, використання жирів в енергетичному циклі, знижує рівень холестерину в крові.
Залізо бере участь в окислювально-відновних процесах, входить до складу безлічі ферментів і білків.
Вітаміни (С, А, В3, В2, В6, В1, В9, В12) сприяє зміцненню імунітету, підтримують рівновагу нервової системи і виконують функції каталізаторів обмінних процесів.

Білково-злаковий коктейль «Amino Active» є енергоємним продуктом. Його успішно можна використовувати, як в якості додаткового елементу звичайного раціону, так і в якості заміщення одного або двох прийомів їжі. У розвантажувальні дні можна використовувати коктейль «Amino Active» як повноцінну основу монодієти. Крім того, цей функціональний продукт буде не замінимо для людей, що активно займаються фітнесом або іншими видами спорту. Коктейль слід приймати безпосередньо перед та / або відразу після тренування, протягом 30-60 хвилин - це сприяє швидкому відновленню сил, а також активізації обмінних процесів, що необхідно для переходу жирової маси в м'язову.

Склад: фруктоза, соєвий білок, глюкоза, соєве клітковина ПРОМІКС, харчові волокна пшениці Нутріоза, кукурудзяні пластівці, інулін Фібрулін інстант, сполучена лінолева кислота Tonalin, висівки пшеничні, среднецепочечние тригліцериди DeliosSpowder, лецитин, загусник Стабилан (харчові волокна), ароматизатор харчовий, лактулоза , екстракт подорожника, L-таурин, пірофосфат заліза, вітаміни: С, А, В3, В2, В6, В1, В9, В12.

Харчова цінність 40 г сухого продукту:

Харчова цінність 

40 г сухого продукту:

% від рекомендованої добової потреби

білки: 

7,5 г

 

 

глютамін

1,32 г

9,7%

аспарагін

0,79 г

6,5%

фенілаланін + тирозин*

0,6 г

13,6%

лейцин*

0,59 г

12,8%

аргінін

0,45 г

7,4%

лізин *

0,47 г

11,5%

валін*

0,37 г

14,8%

пролін

0,38 г

8,4%

ізолейцин*

0,36 г

18%

серін

0,36 г

4,3%

метіонін+цистін*

0,104 г

5,8 %

аланін

0,308 г

4,7%

треонін*

0,32 г

13,3%

гліцин

0,26 г

7,4 %

гістидин

0,17 г

8,1%

цистеїн

0,1 г

 

 

триптофан*

0,1 г

 

 

L-таурин

0,12 г

30%

Жири

8,4 г

 

 

тригліцериди

0,5 г

 

 

Спряжена лінолева кислота

0,5 г

5%

Вуглеводи

17,46 г

 

 

харчові волокна

2,82 г

9,4 %

лецитин (фосфоліпіди)

0,5 г

7%

лактулоза

0,2 г

10%

вітамін С

21 мг

30%

вітамін РР

6,0 мг

30%

вітамін В2

0,54 мг

30%

вітамін В6

0,6 мг

30%

вітамін В1

0,45 мг

30%

вітамін А

0,3 мг

30%

вітамін В9

0,06 мг

30%

вітамін В12

0,9 мкг

30%

* - Незамінні амінокислоти
Енергетична цінність 40 г сухого продукту: 176,34 ккал
Не містить ГМО.

Пробіотичний коктейль Probio ActiveСпосіб застосування:
  

20 г (2 ст.л.) порошку насипати в склянку, додати трохи холодної кип'яченої води або молока, розчинити порошок до однорідної консистенції і додати при перемішуванні залишився кількість рідини (з розрахунку 20 г на 80-100 мл рідини). Для утворення густої апетитною пінки краще для приготування коктейлю скористатися міксером.Чи являється ліками:
  Ні

Склад:
  

фруктоза, соєвий білок, глюкоза, соєве клітковина ПРОМІКС, харчові волокна пшениці Нутріоза, кукурудзяні пластівці, інулін Фібрулін інстант, сполучена лінолева кислота Tonalin, висівки пшеничні, среднецепочечние тригліцериди DeliosSpowder, лецитин, загусник Стабилан (харчові волокна), ароматизатор харчовий, лактулоза, екстракт подорожника, L-таурин, пірофосфат заліза, вітаміни: С, А, В3, В2, В6, В1, В9, В12.Сертифікат:


ВВЕРХ