Пробіотичний коктейль Probio Active

Пробіотичний коктейль «Probio Active» допоможе компенсувати недолік пробіотичних і пребіотичних компонентів в раціоні і відновити біоценоз кишечника
Пробіотичний коктейль Probio Active → Купити
Артикул:
  #444

Вага:
  300 грамм

Опис:
  

Пробіотичний коктейль «Probio Active» допоможе компенсувати недолік пробіотичних і пребіотичних компонентів в раціоні і відновити біоценоз кишечника. Вхідні в коктейль «Probio Active» компоненти надають м'яку сорбційне і фізіологічно сприятливу дію на органи шлунково-кишкового тракту та обмін речовин, сприяє поліпшенню функцій печінки. Ідеальний продукт для заміни вечірнього прийому їжі.

Біфідобактерії прискорюють перетравлення білків, вуглеводів, жирів, руйнують грубу рослинну клітковину, стимулюють перистальтику кишечника, беруть участь в синтезі і всмоктуванні вітамінів, сприяють синтезу незамінних амінокислот, стимулюють синтез імуноглобулінів і сприяють зменшенню проникності тканинних бар'єрів для токсичних продуктів патогенних організмів.

Соєвий протеінпо своїм амінокислотним профілем більш точно відповідає потребам людини. Його цінність становить максимально можливу і фактично прирівнюється до тваринного білка. Відмінними якостями протеїнів сої є те, що вони допомагають організму комфортно знижувати масу тіла, тому що сприяють, щоб м'язова маса витісняла жирову. При споживанні соєвого протеїну з'являється повноцінне відчуття насичення, зменшується тяга до солодкої їжі.

Нерозчинні харчові волокна (клітковина з рисових і вівсяних пластівців, клітковина буряка) прискорюють просування їжі по шлунково-кишковому тракту, стимулюють моторику кишечника і сприяють нормалізації стільця.

Розчинні харчові волокна (гуміарабік, грінстед, пектини буряка) мають виражений сорбційним дією, очищають мікроворсинки кишечника, зв'язують і виводять з шлунково-кишкового тракту надлишки жирів і шкідливі метаболіти, усувають бродильно-гнильні процеси, сприяють поліпшенню мікрофлори шлунково-кишкового тракту і оптимізують процеси травлення і всмоктування їжі.

Розчинні харчові волокна NUTRIOSE мають виняткові поживними особливостями. Вони не тільки позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, але і дозволяють знизити калорійність продукту і обумовлюють поступове виділення енергії.

Палатіноза-функціональний вуглевод, має природний солодкий смак, не викликає вираженої інсулінової і глікемічний реакції, забезпечує тривале надходження енергії в організм і нешкідливий для зубів.

Клітковина цитрусова є ідеальним баластовим речовиною, покращує перистальтику кишечника, сприяє почуттю насичення.

Бромелайн - рослинний фермент, одержуваний з ананаса, є потужним каталізаторомпроцессов білкового та жирового обміну, запобігає накопиченню зайвої жирової клітковини, гальмує жирову інфільтрацію печінки.

Папаїн - основний фермент екзотичного фрукта папайї, надає ферментативне вплив на з'їдену їжу, полегшує засвоєння білків в кислому середовищі шлунка.

Силімарин (екстракт розторопші плямистої) має гепатопротекторну, дезінтоксикаційним дією, сприяє регенерації клітин печінки.

Склад: соєвий білок, харчові волокна пшениці Нутріоза, вівсяні пластівці, рисові пластівці, палатіноза, клітковина цитрусова, буряк сублімована, ароматизатор харчовий, загусник Стабилан і Грінстед (харчові волокна), ароматизатор харчовий, гуміарабік (смола акації Сінегал), фермент ствола ананасового дерева бромелайн, фермент соку динного дерева папаїн, біфідобактерії, силімарин (екстракт розторопші плямистої).

Харчова цінність 40 г сухого продукту: 

Харчова цінність 

40 г сухого продукту:

% від рекомендованої добової потреби

білки:

5,97 г

 

глютамін

1,05 г

7,72%

аспарагін

0,62 г

5,08%

фенілаланін + тирозин*

0,46 г

10,45%

лейцин*

0,47 г

10,21%

аргінін

0,36 г

5,9%

лізин *

0,37 г

9,02%

валін*

0,29 г

11,6%

пролін

0,3 г

6,6%

ізолейцин*

0,28 г

14%

серін

0,28 г

3,37%

метіонін+цистин*

0,084 г

4,66%

аланін

0,24 г

3,63%

треонін*

0,25 г

10,41%

гліцин

0,21 г

6,0%

гістідин

0,132 г

6,28%

цистеїн

0,076 г

 

триптофан*

0,076

 

Жири 

5,7 г

 

Вуглеводи

12,98 г

 

Харчові волокна

9,14 г

30 %

Ферменти

 

 

 

 

 

бромелайн

150 м

20%

папаїн

10 мг

20%

сілімарин

6 м

20%

* - Незамінні амінокислоти

Енергетична цінність 40 г сухого продукту: 127, 12 ккал

Не містить ГМО.

Білково-злаковий коктейль Amino ActiveСпосіб застосування:
  

20 г (2 ст.л.) порошку насипати в склянку, додати трохи холодної кип'яченої води або молока, розчинити порошок до однорідної консистенції і додати при перемішуванні залишився кількість рідини (з розрахунку 20 г на 80-100 мл рідини). Для утворення густої апетитною пінки краще для приготування коктейлю скористатися міксером.Чи являється ліками:
  Ні

Сертифікат:


ВВЕРХ