Авірол

Новий біологічно активний комплекс для противірусного захисту
Авірол → Купити
Опис:
  

Що відрізняє «Авірол» від інших імуностимулюючих засобів представлених на ринку?
Головна перевага нового комплексу - рецептура, сочетатающая дані останніх наукових розробок про противірусний ефект амінокислоти лізин з досвідом використання імуномодуляторів рослинного походження.
Лізин - це незамінна амінокислота, що входить до складу практично всіх білків організму, необхідна для росту, відновлення тканин, синтезу імуноглобулінів, ферментів та інших білків.

Лізин володіє потужним противірусну дію, особливо відносно вірусів, що викликають герпес і гострі респіраторні інфекції.

Яким чином лізин допомагає впоратися з інфекційними агентами?
Потрапляючи в організм людини, вірус використовує його біологічні ресурси, зокрема, амінокислоти, для побудови власних білків. Для того, щоб персистировать (безперервно або циклічно розмножуватися) вірусам типу герпес, або тим, що викликають гострі респіраторні інфекції, необхідна амінокислота аргінін. На неї практично як сестра-близнючка схожа інша амінокислота - лізин. При наявності достатньої кількості лізину в організмі вірус починає «плутати» амінокислоти, наповнюючи свої білки лізином. Саме в цей момент підключається знаходиться в організмі фермент L-лізин-альфа-оксидаза, який блокує розмноження вірусу.
Компоненти рослинного походження посилюють дію амінокислоти лізин і забезпечують активацію всіх систем захисту організму від вірусної інфекції.
Активні речовини ехінацеї пурпурової і зеленого чаю, а також полісахариди гриба шіітакеБіофлавоноіди рутин і кверцетин, вітаміни С і Е зменшують проникність капілярної мережі, не тільки перешкоджаючи потраплянню нових вірусів, а й зменшуючи набряк тканин, що проявляється зменшенням сльозотечі і закладеності носа.
Екстракт верби містить природні органічні пов'язані саліцилати, які з успіхом борються з такими ознаками ураження вірусом, як головний та м'язові болі, лихоманка.
Вітаміни В1, фолієва кислота, В12 мають обмінно-регулюючим ефектом і позитивно впливають на процес кровотворення, а також попереджають виснаження клітинних ресурсів противірусного захисту і оберігають тканини організму від гіпоксії, забезпечивши надходження кисню в кожну клітину організму.
Підготуйтеся до майбутнього сезону збільшення активності вірусних інфекцій заздалегідь і ваше життя не буде ускладнена проблемами!

КларівітРекомендації по використанню:
  

«Авірол» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі, додаткове джерело вітамінів С, Е, В1, В6, В9, В12, цинку, джерела флавоноїдів, лізину, гідроксикоричні кислот, що містить кофеїн.Спосіб застосування:
  

Приймати дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їди. Тривалість прийому 14 днів.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів, вагітним і годуючим жінкам. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Склад:
  

амінокислота L-лізин - 250 мг, ехінацеї пурпурової екстракт сухий - 50 мг, аскорбат натрію - 39,34 мг, шиитаке гриб - 30 мг, зеленого чаю екстракт - 25 мг, екстракт кори верби сухий - 25 мг, цинку цитрат трехводний - 24 мг, кверцетин - 7,5 мг, рутин - 7,5 мг, токоферолу ацетат (Е) - 3,5 мг, тіаміну мононітрат (В1) - 0,15 мг, фолієва кислота (В9) - 0,02 мг, ціанокобаламін (В12) - 0,45 мкг. Допоміжні речовини: крохмаль картопляний, тальк, кальцію стеарат.Реєстрація:
  

ТУ 9197-222-12424308-08 Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.9387.11.08 від 01.11.2008.Сертифікат:


ВВЕРХ