Візус

Візус забезпечує комплексну підтримку органу зору і сприяє профілактиці зниження його функції.
Візус → Купити
Артикул:
  #6400

Вага:
  622гр.

Опис:
  

БАД Візус призначений для всебічного комплексного підтримки оптимального здоров'я очей при щоденних зорових навантаженнях, поліпшення зорових функцій та довготривалої профілактики дегенеративних, запальних і вікових захворювань органу зору.

Клінічно доведена ефективність комплексу «Візус» грунтується на досвіді приголомшливих можливостей фітотерапії, застосуванні новітніх технологій екстрагування і мікрокапсулювання, обліку вигідних взаємодій різних натуральних компонентів, використанні максимально збалансованою рецептури і декількох принципових напрямів впливу біологічно активних речовин на орган зору.

Якщо Ви хочете, щоб колосальні зорові навантаження не позначалися негативно на гостроті і чіткості зору, а структури очі не втомлювались і були стійкі до впливу різноманітних руйнівних агентів, мрієте про формулу для активної та своєчасної профілактики прогресуючої катаракти, макулодистрофії та зниження гостроти зору, хочете в будь-якому віці бути максимально захищеними і впевненими у своєму здоров'ї і майбутньому через реальність і чіткість бачення, то ця формула - для Вас.

Препарат складається з кількох груп біологічно активних компонентів (включаючи комплекс «Цифрол-5»), вкрай необхідних у наш час для комплексного підтримки здоров'я очей, зменшення негативного впливу зорового навантаження, екзо-і ендогенних негативних чинників на гостроту зору, функціонування і стомлюваність очей. Цілеспрямовано підібрані високоактивні речовини в складі комплексу покращують реологічні властивості крові, мікроциркуляцію, кровопостачання і забезпечують поліпшення припливу найважливіших захисних, енергетичних і пластичних речовин і кисню до ока, поліпшують венозний відтік і знижують внутрішньоочний тиск, специфічно інтенсифікують обмін речовин і енергетику в тканинах ока, знижують ризик зниження гостроти зору та розвитку катаракти. Рослинні екстракти і мікроелементи з протизапальною та антиоксидантною дією підвищують опірність оболонок ока зовнішнім агентам і стійкість до микротравматизации і запалення.

За всіма позиціями комплекс «Візус» компанії Артлайф вигідно відрізняється від відповідних аналогів інших виробників БАД і натуральних лікарських засобів завдяки вигідному поєднанню в ефективних концентраціях декількох груп біологічно активних речовин, з різних напрямків і на клітинному рівні, комплексно і системно впливають на стан і функціонування органу зору, включаючи оптимізацію кровообігу і кровопостачання. Причому використання технології мікрокапсулювання дає можливість тривалий час захищати та зберігати активність таких ніжних і високореакційних речовин, як лютеїн, екстракт плодів чорниці, цілий спектр антиоксидантів, і дозволяє вивільняти їх безпосередньо в організмі з постійно регульованою швидкістю, заданим часом і концентрацією.

БАД «Візус» складається з 6 груп речовин:
1 група - антиоксидантний комплекс нового покоління «Цифрол-5» (8 речовин з взаімопотенціірующімі антиоксидантними та іншими оздоровлюючими властивостями), що є своєрідною молекулярної високореакційних пасткою вільних радикалів і в той же час виконує функцію активного носія для інших спеціалізованих інгредієнтів комплексу;
2 група - багатофункціональні рослинні екстракти адресного лікувально-профілактичного впливу: екстракти очанки лікарської, плодів чорниці, гінкго білоба і виноградних зерен;
3 група - найважливіші природні антиоксиданти, з різних напрямків захищають і відновлюють ніжні структури ока: каротиноїд лютеїн і біофлавоноїд кверцетин;
4 група - основні захисні і підтримують амінокислоти: таурин і L-цистин;
5 група - спеціалізовані мікроелементи з максимальним антиоксидантну, протизапальну та іммуноактівних потенціалом: цинк, селен і мідь; 6 група - оптимізують внутрішньоклітинні обмінно-енергетичні процеси вітаміни групи В: В1, В2, В6.

Крім базової формули, до препарату надається оптимізуючий його дію і підвищує кінцеву лікувально-профілактичну ефективність наносорбент «Гутта Віва» (комплекс наночастинок двоокису кремнію і розчинних харчових волокон). Відомо, що світлочутливий апарат сітківки (палички і колбочки) містять більш високу концентрацію ліпідів, ніж будь-які інші клітини організму, і ці жири потребують постійної та ефективної антиоксидантного захисту, особливо при підвищених навантаженнях на орган зору. Тому, щоб зберегти цей унікальний дар Природи і мати можливість в будь-якому віці захоплюватися природною красою всього Сущого і сяяти від радості бачення, без додаткового регулярного прийому натуральних антиоксидантів в даний час обійтися просто неможливо. Після побіжного знайомства з ВАК «Візус» навіть не присвяченому в тонкощі фітотерапії обивателю наочно видно, що такий багатокомпонентний, цілеспрямовано підібраний і ідеально збалансований склад здатний забезпечити максимальний захист і підтримку органу зору і відновлення його функцій. Причому порівняльний аналіз компонентів і їх ефективних доз показує, що на сьогоднішній день інноваційний комплекс «Візус» - одна з кращих на ринку БАД рецептура не тільки для поліпшення і підтримки здоров'я і функціонування органу зору, але і всього організму в цілому.

З найважливішими механізмами дії та лікувально-профілактичними ефектами численних речовин, що входять до комплексу «Візус», можна познайомитися в спеціальній літературі, довідниках по фітотерапії, а також на семінарах і школах, регулярно проводяться в численних офісах компанії в Росії і за кордоном. Тому в даному повідомленні хотілося б звернути Вашу увагу тільки на двох головних захисників наших очей - екстракт плодів чорниці і лютеїн.

Сприятливий вплив чорниці на сітківку і судини очей обумовлено наявністю в екстракті плодів високоактивних речовин декількох груп з різними фармакологічними ефектами. Це біофлавоноїди (кверцетин, ізокверцетін, гиперін, рутин, астрагалін тощо), які мають сосудоукрепляющим, протівотромбозним, захисним і антиоксидантну дію; антоціанозидів (ціанідін, петунідін, дельфінідін тощо), відновлюють ферментні системи і захищають сітківку, що попереджають утворення атеросклеротичних відкладень в стінках судин, зменшують набряклість м'яких тканин і знижують активність запального процесу; ірідоіди і феноли (гідрохінон), що підсилюють природні бактерицидні властивості слізної рідини і знижують активність запального процесу. Для всіх, що цінують можливість завжди і за будь-яких умовах добре бачити, хочу нагадати, що антоціанові речовини екстракту плодів чорниці стимулюють вироблення родопсину, особливого білка, відповідального переважно за нічний і сутінковий зір. Запаси цього білка катастрофічно виснажуються при раптовому дії яскравого світла, вплив світлових контрастів, спалахів, комп'ютерних і телевізійних екранів, а так само при низькому освітленні і напрузі очей. Регулярне застосування БАК «Візус», у складі якого містяться не «сліди» і не подрібнене спресовані сировину, а ефективне дозування активного екстракту плодів чорниці (75 мг!), Швидко відновлює запаси родопсину при впливі пучків світла і руйнівних агентів, захищає сітківку і покращує сутінковий і нічний зір. Крім цього в ряді досліджень доведено, що екстракт чорниці спільно з іншими антиоксидантами (вітамін Е, бета-каротин, селен, цинк) зупиняє розвиток катаракти у більшості піддослідних, помітно зменшує ступінь зниження гостроти зору і звуження полів зору, пов'язаних з втомою, зменшує ступінь короткозорості, м'язової астенопії, вираженість діабетичної, пігментного, атеросклеротичної дегенерації сітківки і покращує кінцеві результати медикаментозного лікування захворювань сітківки, обумовлених порушеннями мікроциркуляції.

Лютеїн, а також утворюється з нього в організмі зеаксантин є головними каротиноїдами - антиоксидантами, що спеціалізуються на захисті сітківки та її найважливішого центрального освіти - жовтої плями. Вони здатні вибірково накопичуватися в макуле (жовтій плямі), відповідальної за центральне і кольоровий зір і, маючи жовту забарвлення, активно поглинають надлишок ультрафіолету світлового спектру. Крім того, будучи потужними антиоксидантами, лютеїн і зеаксантин перешкоджають пошкодження чутливої ​​сітківки і руйнування клітин макули (значно знижують ризик прогресуючої сліпоти). При цьому в звичайному раціоні сучасної людини лютеїну в 5 разів менше, ніж необхідно для ефективного захисту очей, до того ж він дуже нестійкий і при тепловій обробці руйнується. Тому в останні роки провідні офтальмологи і натуропати настійно рекомендують кожній людині в будь-якому віці щоденний додатковий прийом лютеїну в складі комплексних формул в якості найважливішого профілактичний засіб проти раннього клітинного старіння, розвитку катаракти, вікової макулярної дегенерації сітківки (макулодистрофії) та інших дегенеративних змін органа зору, при інтенсивних зорових навантаженнях і роботі з моніторами, а також для попередження порушень гостроти зору і відчуття кольору.

Основні механізми дії та оздоровчі ефекти БАД ВІЗУС

· Забезпечує комплексну антиоксидантний захист організму, активну профілактику розвитку окислювального стресу, дегенеративно-дистрофічних процесів в тканинах і раннього клітинного старіння, дозволяє ефективно протидіяти руйнівним факторам сучасної екології, виробництва, характеру харчування і способу життя (компоненти комплексу «Цифрол-5», екстракти плодів чорниці, очанки лікарської, гінкго білоба, виноградних зерен, лютеїн, таурин, цистин, кверцетин, селен, цинк, мідь, таурин, В1, В2, В6);
· Надає багатосторонню підтримку, захист і сприяє попередженню функціональних порушень та розвитку захворювань органа зору за допомогою реалізації з різних напрямків численних лікувально-профілактичних впливів багатої гами біологічно активних речовин:
- Сприяє розширенню дрібних судин і покращує мікроциркуляцію, знижує в'язкість крові і схильність до патологічного тромбоутворення, зміцнює капіляри очей і захищає ендотелій судин (біофлавоноїди чорниці, гінкго білоба, екстракти виноградних зерен, очанки лікарської, кверцетин, таурин, цистин, цинк, мідь, В6 , деякі компоненти рецептури « Цифрол -5»);
- Покращує лімфатичний відтік і відтік крові, сприяє нормалізації венозної проникності і зниження внутрішньоочного тиску (біофлавоноїди чорниці, екстракт гінкго білоба, виноградних зерен, таурин, кверцетин, В6);
- Надає спеціалізовану живильну підтримку, покращує обмінно-енергетичні процеси, насичення крові та інтенсивність припливу кисню до тканин ока і зменшує явища тканинної гіпоксії (деякі компоненти рецептури « Цифрол -5», екстракт плодів чорниці, гінкго білоба, таурин, цистин, мідь, В1 , В2, В6);
- Прискорює регенерацію родопсину і активізує ферменти сітківки ока (екстракт плодів чорниці, лютеїн, таурин);
- Зменшує негативний вплив тривалих зорових навантажень на гостроту зору і стомлюваність очей, сприяє зниженню спазму акомодації та зменшення головного болю, ефективно й цілеспрямовано захищає чутливі до окислення і руйнування структури ока і біологічні молекули (« Цифрол -5», біофлавоноїди чорниці, гінкго білоба, екстракт виноградних зерен, лютеїн, таурин, цистин, кверцетин, цинк, селен, мідь, В1, В2, В6);
- Рослинні екстракти і речовини з протизапальною дією підвищують опірність оболонок і структур ока несприятливим агентам, мікроорганізмів, вірусів, алергенів і микротравматизации слизових, надають протимікробний і противірусний ефекти, попереджають запальні і алергічні процеси і покращують кінцеві результати лікування кон'юнктивітів, склерітов та інших запальних і імуноалергічна захворювань очей (екстракт очанки лікарської, біофлавоноїди чорниці, екстракт гінкго білоба, виноградних зерен, кверцетин, цистин, мідь, селен, В6, деякі компоненти « Цифрол -5»);
- Дозволяє попередити ризик зниження гостроти зору при напруженій роботі і підвищених навантаженнях на орган зору (коректори, конструктора, дизайнери, студенти, школярі і т.д.), а при порушених показниках - зупинити і стабілізувати негативний процес і захистити світлочутливий апарат ока (лютеїн , біофлавоноїди чорниці, екстракт гінкго білоба, виноградних зерен, таурин, цистин, кверцетин, цинк, селен, мідь, В1, В2, В6, компоненти « Цифрол -5»);
- Сприяє поліпшенню нічного і сутінкового зору, підвищує адаптацію зору в темноті, ідеальний для працюючих у вечірні та нічні зміни, водіїв, для профілактики т.зв. «Курячої сліпоти" і поліпшення темнової адаптації очей (екстракт плодів чорниці, таурин, В1, В2, деякі компоненти « Цифрол -5»);
- Зменшує напругу і втому очей від тривалої роботи при штучному світлі, з моніторами, сприяє профілактиці віддалених порушень, пов'язаних з впливом потужних світлових потоків при роботі з телевізійними екранами, софітами, комп'ютерами, прожекторами, зварювальними апаратами, прискорює процеси відновлення сітківки ока, чутливою до світла (екстракт чорниці, гінкго білоба, таурин, цистин, кверцетин, цинк, В1, В2, В6, деякі компоненти « Цифрол -5»);
- Ряд компонентів препарату сприяють затримці процесів окислення і помутніння кришталика та розвитку катаракти, а на ранніх стадіях дозволяють зупинити і стабілізувати патологічний процес, сповільнюють вікові зміни гостроти зору, прогресуючу міопію, процеси розвитку макулярної дегенерації та відшарування сітківки (лютеїн, екстракт плодів чорниці, гінкго білоба, таурин, цистин, кверцетин, цинк, селен, мідь, В1, В2, В6, компоненти « Цифрол -5»);
- Практично вся рецептура комплексу дає можливість людині, його приймає, попереджати прогресуючі порушення зору при цукровому діабеті, атеросклерозі, гіпертонічній хворобі, нервових і судинних захворюваннях, при травмах і оперативних втручаннях на органі зору;
· БАК «Візус», як і інші формули елітної серії, мають яскраво вираженим системним оздоровлюючим потенціалом, і його періодичний прийом з профілактичною метою корисний кожному практично здоровій людині не тільки для підтримки здоров'я очей, але і всього організму;
· Завдяки наявності в комплексі екстрактів лікарських рослин та інших активних речовин з інтегральним лікувально-профілактичним ефектом, ВАК «Візус» виявляє численні оздоровлюючі ефекти і може бути корисний при найрізноманітнішої патології:
- Для поліпшення мікроциркуляції, зниження в'язкості крові, зміцнення судин, оптимізації постачання м'язи серця енергією і киснем, поліпшення сили і здібності м'язи серця до перекачування більшого об'єму крові (екстракт гінкго білоба, виноградних зерен, магній, вітаміни В1, В6, таурин, селен, мідь і деякі компоненти комплексу « Цифрол -5»);
- З метою нормалізації обміну жирів, співвідношення фракцій холестерину в крові, профілактики раннього розвитку і прогресування атеросклерозу (« Цифрол -5», таурин, кверцетин, екстракти плодів чорниці, виноградних зерен, гінкго білоба, цистин, таурин, селен, цинк, В1) ;
- Забезпечення антігіпоксантного ефекту через поліпшення постачання життєвоважливих органів киснем, розширення дрібних судин, профілактику та зниження рівня тканинної гіпоксії, покращення здатності клітин міокарда та головного мозку функціонувати при дефіциті кисню, профілактика серцево-судинних і мозкових катастроф (« Цифрол -5», екстракти гінкго білоба, виноградних зерен, кверцетин, селен, В1, В2, В6);
- Корекція судинного тонусу, помірне гіпотензивну дію при підвищеному артеріальному тиску, попередження судинних спазмів і кризів, порушень мозкового кровообігу (екстракти гінкго білоба, виноградних зерен, таурин, деякі компоненти « Цифрол -5»);
- Активація вироблення і захист від руйнування інсуліну, оптимізація вуглеводного обміну, попередження та стримування розвитку ускладнень цукрового діабету (екстракти плодів чорниці, виноградних кісточок, гінкго білоба, кверцетин, таурин, цинк, селен, мідь, В1, В2, В6, компоненти комплексу « Цифрол -5 »);
- Помірне імунокорегуючої і адаптогенну дію, поліпшення якісного стану і функціональних можливостей клітин крові, профілактика імуноалергічна процесів і анемічного синдрому (« Цифрол -5», екстракти гінкго білоба, виноградних кісточок, селен, цинк, мідь, кверцетин, цистин, таурин, В6) ;
- М'яке очищення ендоекологічного простору («Гутта Віва», антиоксидантні компоненти формули, особливо « Цифрол -5»);
- Поліпшення стану всього організму, підтримання якості та тривалості активного життя, розумової фізичної працездатності, попередження передчасного клітинного та біологічного старіння (всі компоненти формули);
- Потенціювання і доповнення дії медикаментозних препаратів, прискорення процесів одужання і поліпшення результатів стандартної терапії, попередження ускладнень і рецидивів, зниження вираженості побічних ефектів ліків (всі компоненти формули).

Клінічні дослідження та підтвердження ефективності ВАК Візус:
Незалежна клінічна апробація комплексу проведена на базі кафедри очних хвороб факультету підвищення кваліфікації та післядипломної підготовки фахівців СібГМУ, м. Томськ. В апробації взяли участь 25 добровольців з офтальмологічної патологією (судинно-трофічні, запальні захворювання).

Ось деякі результати.
1. Клінічна апробація активного комплексу «Візус» у пацієнтів з міопією середнього ступеня тяжкості показала, що доповнення їм класичної схеми терапії захворювання супроводжується більш ніж Тридцятивідсотковий підвищенням гостроти зору (з 0,42 до 0,6). За даними клінічних тестів прийом комплексу «Візус» супроводжується значним (п'ятикратним) зниженням частоти реєстрації симптомів зорової стомлюваності (з 100% до 22,2% випадків).
2. Прийом двох таблеток активного комплексу «Візус» щодня протягом трьох тижнів дозволив домогтися зниження вираженості ознак ангіопатії сітківки (з 83,3% до 38,9%), як ізольованою, так і в поєднанні зі спазмом акомодації у добровольців, які брали комплекс «Візус »на тлі основного лікування.
3. Частим наслідком напруженої зорової роботи, особливо у осіб молодого віку, є патологічний стан акомодації - спазм. Він може послужити початком зниження зорової функції і призводити до формування помилкової короткозорості. Спазм акомодації лежить в основі головного болю, причину якої найчастіше важко виявити. Комплекс «Візус» сприяє зниженню спазму акомодації та зменшення головного болю у осіб, які його приймають.
4. Спостереження над т.зв. геронтологічекой групою показує поліпшення загального стану, гемодинаміки і зменшення трофічних порушень тканин ока.

Таким чином, ефективність комплексу «Візус» слід не тільки з аналізу його складу, а й наочно підтверджена клінічно. В останні роки показано, що дефекти зору частіше відбуваються не через уроджені порушень або незворотних змін структур очі, а через запущених функціональних розладів, порушень кровопостачання або окислювальних процесів, які в більшості випадків можна попередити або усунути простими, природними методами впливу, зокрема, за допомогою спеціалізованих біологічно активних комплексів. Підтримати здоров'я, захистити Вас і Ваших дітей від численних проблем із зором, а якщо такі вже є - допомогти їх вирішити покликана нова розробка компанії Арт Лайф, яка містить надзвичайно багату гаму антиоксидантів, біофлавоноїдів, найважливіших вітамінів, амінокислот і мікроелементів, які щодня так необхідні нашому органу зору, та й усього організму в цілому.

Формулу можна поєднувати з іншими БАДами або лікарськими препаратами для взаімопотенціірованія і доповнення їх лікувальної дії та отримання кращих результатів, у складі комплексних профілактичних, оздоровчих схем або спільно з призначеним окулістом медикаментозним лікуванням, в післяопераційному і відновному періоді. У таких ситуаціях дозування і тривалість прийому комплексу «Візус» підбирається індивідуально.

← Вікторіа Енергіа Рекомендації по використанню:
  

БАД «Візус» рекомендується в якості додаткового джерела вітамінів (С, Е, В1, В2, В6, бета-каротину), мінеральних речовин (цинку, міді, селену), джерела таурину, флавоноїдів, дубильних речовин (танінів).Спосіб застосування:
  

З метою оздоровлення рекомендовано приймати по 1 таблетці 1-2 рази на день через 30-40 хвилин після прийому наносорбента «Гутта Віва». Тривалість прийому і повторні курси плануються, виходячи з початкового стану, цілей прийому та динаміки самопочуття, при цьому об'єктивних перешкод для тривалого прийому препарату з профілактичною метою не існує. Прийом 2 таблеток забезпечить надходження вітамінів: Е - 10 мг - 100%, С - 95 мг - 136%, В6 - 2,0 мг - 100%, В1 - 1,7 мг - 113%, В2 - 2 мг -111% , бета - каротину - 3,5 мг - 70%; мінералів: цинк -12 мг - 80%, мідь - 1 мг - 100%, селен - 0,07 мг - 100%; інших компонентів: кверцетин - 30 мг - 100 %, таурин - 200 мг - 50%, гесперидин - 40 мг - 40%, дигідрокверцетин - 10 мг -40%, коензим Q10 - 2,5 мг - 8%, флавонолглікозіди - 4,8 мг - 16%, антоціани 6 мг - 12%, дубильні речовини (таніни) - 16 мг - 8% від рекомендованого добового споживання для дорослих.Протипоказання:
  

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

3 роки з дня виготовлення.Склад:
  

ЦИФРОЛ-5 100 мг (токоферолу ацетат 5 мг, бета каротин 1,75 мг, аскорбінова кислота 12,5 мг, гесперидин 20 мг, дигідрокверцетин (ДГК) 5 мг, супероксиддисмутаза (СОД) 100 Ед, коензим Q10 1,25 мг, гибискуса екстракт 11,5 мг), Очанка лікарська, екстракт 100 мг, Чорниці плоди, екстракт 75 мг, Гінкго білоба 24% екстракт 10 мг, Виноградні зерна, екстракт 5 мг, Лютеїн 12% 21 мг, Лютеїн 2,5 мг, Таурин 100 мг, L-Цистин 35 мг, Кверцетин 15 мг, Цинку аспарагінат 33,35 мг, Цинк 6 мг, Міді аспарагінат 3,12 мг, Мідь 0,5 мг, Селеніт натрію 0,08 мг, Селен 0,035 мг, Аскорбінова кислота 35 мг, Тіаміну мононітрат (В1) 0,85 мг, Рибофлавін (В2) 1 мг, Піридоксину гідрохлорид (В6) 1 мгСертифікат:


ВВЕРХ