Венатол

комплекс для профілактики варикозного розширення вен
Венатол → Купити
Артикул:
  #4106 (30 кап.) #4006 (90 капс)

Вага:
  52гр.

Опис:
  

Компоненти біоактивного комплексу Венатол зміцнюють венозну стінку і покращують властивості крові.

В основі дії цього комплексу лежить виражене венотонізуючу дію екстракту каштана кінського, судиннозміцнюючий ефект комбінації рутина, вітаміну С і глюкозаміну сульфату, а також сприятливий вплив на стінки судин кверцетину і гесперидину. Крім того, глюкозаміну сульфат - один із структурних компонентів міжклітинної речовини сполучної тканини, він служить для зміцнення клапанів вен і сприяє профілактиці зворотного струму крові. Активні речовини екстракту гінкго білоба поліпшують мікроциркуляцію і знижують ризик виникнення застійних явищ. Крім того, у біокомплексу Венатол спостерігається виражений протизапальний ефект, діючі речовини його інгредієнтів благотворно впливають на реологічні властивості крові: знижують її в'язкість і зменшують ризик тромбоутворення.
Біологічно активний комплекс Венатол проводиться у формі спансули - желатинових оболонок, наповнених сферами, зробленими за унікальною пеллетной технології. Вона полягає в пошаровому нанесенні компонентів рецептури на сферичний твердий носій. Інгредієнти комплексу відокремлені один від одного спеціальним кишковорозчинні покриттям, що дозволяє з'єднати конкуруючі між собою речовини і регулювати їх вивільнення у шлунково-кишковому тракті. Пелети з активними компонентами зібрані в єдиний комплекс у твердій желатиновій оболонці. В результаті послідовного всмоктування вмісту спансули досягається максимальне засвоєння корисних речовин комплексу та здійснюється оптимальна підтримка венозного кровотоку і стану вен.

Глазорол НейростронгПоказання:
  

• хронічна венозна недостатність (варикозне розширення вен нижніх кінцівок) • флебіт • тромбофлебіт • малорухливий спосіб життяРекомендації по використанню:
  

«Венатол» рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі - додаткового джерела вітамінів С, Е, цинку, флавоноїдів.Спосіб застосування:
  

дорослим по 1 капсулі 2 рази на день під час їди.Протипоказання:
  

індивідуальна непереносимість компонентів продукту. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

3 роки з дня виготовлення.Умови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому недоступному для дітей місці.Склад:
  

Каштан кінський (екстракт) 50 мг, Рутин 25 мг, Глюкозамін сульфат 15 мг, Вітамін С 15 мг, Верба (екстракт) 12,5 мг, Цинку сульфат 10 мг, Гінкго білоба (екстракт) 10 мг, Кремнію оксид 5 мг, Кверцетин 5 мг, Гесперидин 5 мг, Вітамін Е 5 мг, L-Глутатіон 2,5 мг, Бромелайн 1,5 мгРеєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.3.У.10647.9.05 від 22.09.2005г. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMP.Сертифікат:


ВВЕРХ