Фітосорбовіт

ентеросорбент з загоюючим ефектом
Фітосорбовіт → Купити
Артикул:
  #2102 - 60 таблеток

Вага:
  62гр.

Опис:
  

Фітосорбовіт - це натуральний комплекс, який може бути застосований з метою м'якого і дуже ефективного очищення організму.

А також для відновлення функціональної активності органів травлення після порушень харчування, стресів, алкогольної інтоксикації та інших розладів.

Склад комплексу Фітосорбовіт має рослинне походження і служить харчових волокон. Харчові волокна (МКЦ, нізкоетеріфіцірованний пектин полісорбовіт) і сублімована буряк тонізують стінку кишечника і сприяють поліпшенню перистальтики. Вони зв'язують і виводять з організму токсиканти, солі важких металів, радіонукліди. Квітки пижма, плоди шипшини та лист сени, які входять до складу комплексу, мають протизапальну, спазмолітичну і жовчогінну дію. В цілому в результаті прийому комплексу «Фітосорбовіт» забезпечується м'яка корекція порушень перетравлювання і засвоєння їжі. Наявність лактобактерій значно покращує імунітет, підвищує стійкість до різних захворювань. Нізкоетеріфіцірованние пектини роблять благотворний вплив на стан функціонального епітелію, що вистилає шлунково-кишковий тракт: вони сприяють його швидкому та ефективному відновленню. Ця властивість лежить в основі вираженого загоювального дії комплексу «Фітосорбовіт».

Ефективність ентеросорбентів визначається їх сорбційною ємністю, яка у комплексу «Фітосорбовіт» перевершує аналогічний показник інших сорбентів в 2-2,5 рази. Цей біоактивні комплекс є натуральним і ефективним засобом очищення організму і поліпшення стану слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

Фітосорбовіт плюс Токсфайтер люксПоказання:
  

* В якості елемента дієтичного харчування * алкогольна інтоксикація * порушення природної мікробної екології кишечнику * токсико-алергічні реакції * дисфункція органів травного тракту, печінки та підшлункової залози * отруєння важкими металами і робота в умовах професійних шкідливостейРекомендації по використанню:
  

рекомендований в якості біологічно активної добавки до їжі - додаткового джерела харчових волокон, флавоноїдів, антрахинонов. Вживати дорослим по 2-3 таблетки 3-4 рази на день під час їди. Тривалість прийому 2-3 тижні. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем. Прийом до рекомендованої добової дозі забезпечує потребу організму в харчових волокнах на 20%.Протипоказання:
  

Індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування грудьми. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.Чи являється ліками:
  Ні

Строк придатності:
  

3 роки з дня виготовленняУмови зберігання:
  

Зберігати при кімнатній температурі, в сухому, недоступному для дітей місці.Склад:
  

Мікрокристалічна целюлоза 200 мг, Полісорбовіт 166,7 мг, Буряк сублімована 66,67 мг, Пижмо звичайна (квіти) 25,0 мг, Шипшина травневий (плоди) 16,67 мг, Сена (лист) 16,67 мг, Лактобактерії (Lactobacillus plantarum штам 8 Р-АЗ) 1 * 105 КУО / гРеєстрація:
  

Свідоцтво про державну реєстрацію № 77.99.23.З.У.5781.5.05 від 25.05.2005г. Система менеджменту якості та безпеки ТОВ «Артлайф» сертифікована відповідно ISО 9001: 2000, НАССР і GMPСертифікат:


ВВЕРХ