Кофе Драйв

Кава ДРАЙВ має тонізуючу дію, допомагає впоратися з підвищеними фізичними та розумовими навантаженнями
Кофе Драйв → Купити
Артикул:
  #892 (10 пак по 20г)

Вага:
  263гр.

Опис:
  

Кава ДРАЙВ має тонізуючу дію, допомагає впоратися з підвищеними фізичними та розумовими навантаженнями, сприяє швидкому відновленню сил, стимулює діяльність центральної нервової системи. Натуральні компоненти в поєднанні з кофеїном сприяють відновленню енергетичних ресурсів організму.

Кофеїн стимулює центральну нервову систему, активує гормони, що впливають на обмін речовин, сприяє більш активному скороченню м'язів. При цьому прискорюється процес окислення жирів і вуглеводів - вивільняється велика кількість енергії, підвищується опірність до навантажень, зменшується м'язове стомлення.
L-карнітин бере участь у регуляції обміну речовин, активуючи розщеплення накопиченого організмом жиру і витрата його на енергетичні цілі, стимулює біосинтез білка, за рахунок чого підвищує витривалість при фізичних навантаженнях. Крім того, L-карнітин знижує вміст в організмі холестерину і уповільнює утворення в судинах атеросклеротичних бляшок.
Екстракт зеленого чаю, надзвичайно багатий природними антиоксидантами, підвищує стійкість організму до стресу і інших несприятливих впливів. Активні речовини цього екстракту збільшують інтенсивність обміну речовин, надають загальну тонізуючу дію на організм, мають протизапальну дію і підвищують еластичність стінок кровоносних судин.
Вітаміни групи В надають підтримку протягом робочого дня: вони беруть участь у регуляції енергообміну і сприяють повноцінному використанню енергії, що надходить з їжею. Крім того, вітаміни цієї групи здійснюють профілактику емоційної нестабільності, нейтралізують прояви "синдрому менеджера" (так називається стан постійного психічного напруження). Присутність вітамінів цієї групи сприятливо позначається на стані шкіри.
Аскорбінова кислота (вітамін С) підвищує загальну опірність організму, бере участь в окислювально-відновних процесах в клітинах, покращує регенерацію тканин.

Coffee Vision Coffee LightЧи являється ліками:
  Ні

Сертифікат:


ВВЕРХ