Гарбузові оладки на кефірі
Людський організм влаштований таким чином, що для виконання всіх побутових і виробничих завдань йому необходимо витратити свою внутрішню енергію. Природно, коли вже ми живемо в цьому світі, то й на наш організм поширюється дія фундаментальних фізичних законів, зокрема, закону збереження енергії. А це означає, що витративши свою власну енергію, її необхідно відновити, природно ззовні, оскільки всередині її більше немає. Проісходіт це за рахунок їжі, яку ми вживаємо щодня по кілька разів. Переварюючи їжу, організм не тільки вивільняє енергію, необхідну для відновлення власного енергетичного балансу, а й насичується поживними речовинами, які регулюють роботу всіх систем організму (білки, жири, вуглеводи, амінокислоти, вітаміни і т.д.).Отже, їжа - це комплексний енергії.
Яка буває їжа?
Природно, їжа їжі ворожнечу, тому-то, далеко не завжди те, що насправді корисно, є смачним, а то що може бути шкідливим - навпаки, притягує своїми смаковими якостями . Тим не менше, люди навчилися готувати смачну і кориснуую, одночасно, домашню їжу ще задовго до того, як індустрія і хімія змінили перевагу на свою сторону. Погодьтеся, практично кожен з нас пам'ятає, ка в дитинстві мама чи бабуся випікала для своїх гаряче улюблених онуків пишні, ситні і рум'яні оладки. Про те, як і з чого їх зробити, а також яка користь від їх вживання, ми постараємося доРатко розповісти далі в цій статті.
Що таке оладки?
Оладки являють собою кулінарний виріб, блюдо, візуально нагадує коржик. Оладки готують, зажарівая ті самі коржі з рідкого тіста. У традиційному (класичному) варіанті, тісто замішується на базі яєць та борошна в молоці або воді. Оладкибільш компактні і пишні, на відміну від балонів, які також готують з жібкого тесту. Більше того, на відміну від тих же млинців, в тісто для приготування оладок додають соду або дріжджі (власне це і надає їм характерну пишнії форму). Природно, таким чином в якості основних інгредієнтів можна використовувати і сир (такі оладки будуть назитися сирниками), і терту картоплю (драники) і гарбуз.
Рецепт гарбузових оладок на кефірі
Як і будь-які інші оладки, гарбузове також готують за особливим рецептом, в основі якого лежить свій набір інгредієнтів:
- гарбуз - близько 400 г;
- борошно - близько 100 г;
- кефір (можна замінити на простоквашу) - близько 150 мл;
- яйця курячі - 2 шт;
- цукор - близько 50 м
Технологія прігтовленія практично нічим не відрізняється від загальноприйнятої для оладок. Природно, для початку на тертці перетирається основний інгредієнт - гарбуз. Потім, до неї поступово додають і перемішують до однорідної тестової маси інші компоненти. Ну і в конце решт відбувається обсмажування коржів на сковорідці.
Користь від гарбузових оладок
Користь від цієї страви головним чином базується на властивостях головного інгредієнта - гарбуза. Вона є діетічесскім продуктом, благотворно впливає на роботу серцево-судинної системи, шлунково-кишкового тракту, печінки. Крім того, в ній зздобудуть рідкісні вітаміни Т, К, С, РР і вітаміни групи В.