Глюкометр - незамінний помічник при цукровому діабеті
0 2311
Глюкометр - побутовий медичний прилад, який вимірює рівень глюкози в крові людини. Це головний прилад самоконтролю людей, хворих на цукровий діабет. У тому випадку, якщо лікар таки поставив діагноз «цукровий діабет», то тут вже ніяк не обійтися без постійного самоконтролю, а значить і глюкометра - індивідуального приладу для вимірювання глюкози. Доречі придбати глюкометр ви можете на Диамаркет (diamarket.com.ua).
Ваш доктор дасть рекомендації про порядок, частоту вимірювань, але як підібрати прилад, який би відповідав основним вашим побажанням і життєвої ситуації? Існує кілька ключових моментів, на які слід звернути увагу при купівлі глюкометра.
1. Торгова марка і її історія. Звичайно, ми не маємо на увазі всі перипетії бренду на світовому ринку і в Україні. Проте добре б поцікавитися як довго дані прилади в Україні, скільки ще буде дійсна їх ліцензія. Справа в тому, що для кожного вимірювання потрібна індивідуальна одноразова так звана тест- смужка. При покупці приладу якусь кількість тест- смужок додається, але в основному їх треба купувати окремо. Так от, буде дуже неприємний сюрприз, коли з'ясується, що витратні матеріали не продаються і Ваш глюкометр стає марним.
2. Витратні матеріали. Коли ви переконалися, що постачальник надійний, тест- смужки продаються, зверніть увагу на: 1) за якою ціною продаються ці витратні матеріали; 2) в якій фасовці по 10, 25, 50 або 100 штук, оскільки після розтину термін зберігання, як правило, обмежений 2-3 місяцями; 3) який термін зберігання закритих тест- смужок. Врахуйте, що виробники в основному заробляють не на приладах, а на тестових смужках. Можливо, має сенс купити прилад дорожче, але витратні матеріали повинні бути доступні вашому бюджету.
3. Одиниці виміру. Якщо ви не хочете морочити голову з перерахунком одиниць вимірювання або втратити свідомість, коли побачите, рівень глюкози дорівнює 200, то переконаєтеся, що в приладі закладена шкала вимірювання в ммоль / л, оскільки часто прилади відкалібровані на мг / дл (одиниці вимірювання прийняті в американської та частково європейській практиці). Важливо, якщо розмір цифр добре видимий, показання зберігаються в пам'яті приладу.
4 . Сервісні центри та гарантія. Навіть сама надійна техніка може дати збій. Але нічого страшного, якщо в зоні досяжності розташований сервісний центр. Як правило, виробник дає гарантію на глюкометр і, якщо що-небудь трапляється з приладом в гарантійний період, то вам його просто поміняють на новий пристрій. Тому, звертайте увагу на список сервісних центрів, телефони «Гарячої лінії».
Різноманітність глюкометрів на сьогоднішній день здатне задовольнити більшість побажань- маленькі і великі, прості і функціонально «наворочені».
Чи збираєтеся ви подорожувати з ним, або переважно знаходитесь вдома, то має значення розмір пристрою. Чи ведете Ви щоденник показань або віддаєте перевагу фіксувати дані вимірювань в пам'яті приладу, тоді зверніть додаткову увагу на розмір осередків пам'яті і можливість запису дати вимірювань. Головне, якщо глюкометр відповідає основним вищевказаним критеріям, то купуйте і будьте здорові!
ОЦІНИТИ НОВИНУ
1 (голосів: 1)