Головна : Новини

Що викликає зубний біль?

, 11:46
0 922

Навіть 1 зуб, що постійно ниє або болить може викликати багатопроблем і заподіяти вам дуже виражені страждання. Найчастіше зубний біль змушує людину відмовлятися від їжі, знижує працездатність, не дає йому сконцентруватися. У двох словах: людина виявляється "вибитим з колії" і його якість життя знижується. А коли при всьому цьому ще відзначається порушення загального стану і підвищується температура... Що ж є причиною зубного болю? На дане питання нам спробує відповісти Рябков А. Ю. - стоматолог вищої категорії, співробітник стоматологічного центру « Інтердентос & raquo ;, що надає найкращі.

Причини зубного болю:

  1. Ті, які безпосередньо пов'язані з зубами.
  2. Ті, які викликані поразкою нервів, кісток та ін.

Чому зубний біль майже в 100% випадків дуже сильна?
І це правда, адже найчастіше зубний біль настільки сильна, що хочеться вовком вити і, до того ж вона рідко узгоджуваних з масштабом самого патологічного процесу. Наприклад, коли випоріжете палець, то він не болить дуже сильно протягом тривалого часу.

Запальний процес, який в першу чергу проявляється набряком є ??найпоширенішою причиною дуже сильного зубного болю. Місце там де знаходиться зуб -   це тісний лунка і коли в ній з'являється набряк, то йому просто нікуди прорватися і якрезультат він наростає в даному обмеженому просторі - в результаті після сильного підвищення тиску стискується нерв, що підходить безпосередньо до зуба.

Чому зубний біль найчастіше з'являється ночами?

Є 2-а типових варіанти початку зубного болю:

  1. Ближче доНадвечір зуб починає "нити", а потім дане відчуття наростає.
  2. Сильна зубний біль будить людини посеред ночі.

Найчастіше як би ви не намагалися позбутися зубного болю вночі - нічого не виходить, а снаступленіем ранку вони сама проходить. У чому причина?

Тут всепросто: справа в запальному процесі, який в переважній в більшості випадків є причиною зубного болю, в будь-які запалення в організмі регулюються залозами, які розташовані у верхніх країв лівої і правої нирок. Цими залозами виділяються кортикостероїди - гормони, що пригнічують запальний процес, а у вечірній час наднирникинеактивні, саме тому запальні процеси і, як наслідок, біль дуже яскраво виражені в даний час доби. Вранці ж їх активність, навпаки, максимальна. Саме це і є причиною того, що зубний біль найчастіше турбує людей в нічний час.

Чому при появі зубного болю краще відразу звернеться до стоматолога?

Запальні процеси, з якими пов'язана зубний біль, у переважній кількості випадків викликані патогенними мікроорганізмами. Якщо навіть ви зможете самостійно впоратися із зубним болем, то причину патологічного процесу вам навряд чи вдасться прибрати без сторонньої допомоги, як наслідок - мікроби в хворому зубі будуть і далірозмножуватися, що через деякий час обов'язково призведе до втрати зуба. Тому, якщо у вечірній час вас починає турбувати зубний біль, то вкрай бажано відразу наступного дня відвідати стоматолога.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ