Головна : Новини

Яку ветеринарну клініку вибрати для свого вихованця

, 13:20
0 1121

Якщо людина не піклується про своє здоров'я і не ходить наприйом до лікарів - це його особиста справа. Але якщо ви вдома маєте вихованця, то у вас немає права прінебрегать його здоров'ям. Ви зобов'язані водити його на прийом до ветеринара. Хороша новина - ветеринари це не санітари; менш приємна новина - зустрічі з ветеринаром повинні бути регулярними і, швидше за все, не дешевими. Ви задасте логічне питання: де ж найти хорошого ветеринара, чия кваліфікація дозволить звести ваші зустрічі до мінімуму - тільки в профілактікескіх цілях. На данний питання нам спробує дати відповідь Петров А. С. - ветеринар "Водолій".

Приватна чи державна клініка?

Для початку потрібно визначиться з ветеринарною клінікою. Вони бувають государжавні та приватні. Ну тут є свої нюанси: ветеринар, який веде приватну практику, швидше за все дуже хороший фахівець, але дуже рідко фахівці, які беруть на дому, мають потрібне для обстеження обладнання. Так щоб зробити рентген, УЗД або здати аналізи - вам в будь-якому випадку потрібно буде везти вашого вихованця у ветеринарну клініку. Виникає питання: "Чи є взагалі тоді сенс шукати приватного лікаря?" Але якщо подивитися з іншого боку - саме лікарі-приватники найчастіше практикують виклики на будинок і дуже часто працюють цілодобово.

Приватна ветеринарна клініка

Багато власників домашніх тварин вибирають приватні клініки через те, Що найчастіше вони мають в соем розпорядженні найновіше обладнання і є величезна ймовірність того, що тут працюють хороші фахівці. Але   ціни в приватних ветеринарних клініках дуже часто кусаються, що, в свою чергу, багатьох відлякує. Але є й такі господарі тварин, які переконані, що висока ціна гарантує якість. Але, на велико жаль, це далеко не завжди так. Як показала практика: власники ветеринарних клінік іноді або не зацікавлені тримати високий рівень свого закладу, або з якоїсь невідомої причини принципово приймають на роботу ветеринарів, які купили свій диплом в переході. Так що потрібно бути уважним, адже дорога приватна ветерінарная клініка дає відмінну можливість зустріти кваліфікованого ветеринара, але ніяких 100% -их гарантій вам ніхто не дасть.

Державна ветеринарна клініка

Також ви можете звернеться і до державної ветеринарної клініки. З невідомих причин багато власників тварин обходять державінниє ветеринарні клініки стороною, боячись вести туди своїх вихованців. Швидше за все дана ситуація склалася через те, що такі клініки дуже погано спонсорують, а тому у них дуже часто не вистачає грошей на закупівлю дорогих медикаментів та нового обладнання. Також багато хто не звертаються в державні ветеринарні клініки, тому що убеждени, що в них працюють тільки шкуродери, а це далеко не так, адже поганого ветеринара, який бездушно поводиться з тваринами, ви можете зустріти навіть і в самій дорогій приватній ветеринарній клініці. А в державних ветлікарні якраз є можливість знайти ветеринара з величезним досвідом. Приміром, спеціаліста, лікуючого тварин міськогозоопарку або цирку. Найчастіше, подібні люди є асами у своїй справі, а більше того - але просто « живуть » своєю професією і дуже люблять своїх пацієнтів. А якщо говорити про ціни, то в державних ветеринарних клініках вони на багато нижче ніж у приватних.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ