Головна : Новини

Методи чищення килимів

, 19:28
0 1876

чищення килимів

Про основні методи чищення килимів нам роскаже Петров А. Н. - працівник сайту chistim.kiev.ua.

1. Чищення килимів «сухим» пилососом

Найпростіший, поширений і необхідний метод - щоденне чищення килимів «сухим» пилососом. Для щоденного застосування підійде пилосос з потужністю 1100-1300 W.
З урахуванням специфіки, рекомендується використовувати апарати з зниженим рівнем шуму - 50 - 60 Дцб.
При чищенні натуральних килимів і ковроліну з високим ворсом, можна підсилити дію пилососа спеціальної турбо - або електро - щіткою. Це пристосування дозволяє розчісувати і одночасно вибивати покриття за допомогою спеціальної, обертається від сили всмоктування або від дії самостійного мотора, щітки. Природно очищаюча здатність такого пилососа значно підвищується.
На Україні мало поширені вертикальні пилососи, в той же час для комбінації «електро - щітка + всмоктування» це найбільш оптимальні моделі: основна вага пилососа зосереджений саме на щітці, що дозволяє домогтися кращого зчеплення з прибирається поверхнею і немає необхідність притискати щітку рукою.
До того ж і для транспортування така конструкція більш зручна. Не можна не відзначити і такий вид пилососів, як ранцевий.
Йому немає рівних при збиранні сходів, конференц -залів з великою кількістю стаціонарних місць, барів і ресторанчиків, і т.д.
На жаль, однією сухим прибиранням обійтися не вдасться. Рано чи пізно натаптиваются стежки, з'являються в'їдаються плями і інші сильні забруднення. Ось тут і починається найскладніший етап. Методів грунтовного чищення кілька, і ми розглянемо коротко кожен з них.

2.Чищення килимів з екстракцією

А тепер розглянемо більш простий у застосуванні спосіб, але вимагає використання більш дорогого обладнання. Від попереднього методу його відрізняє тільки використовувана техніка - спеціалізована ковромоечние машина з дисковою або валкової щіткою.
Вся процедура робиться одним оператором і проходить за один раз: уприскування миючого шампуню, активна чистка щіткою і подальший вакуум. Та й у зверненні таке обладнання набагато легше, порівняно з переглянутим раніше варіантом.
Очищаючі властивості у дискових машин сильніше, але валковая більш тиха, менш габаритна (є моделі трохи більше пилососа), і зазвичай коштує дешевше.
Більшість агрегатів забезпечуються насадками для чищення м'яких меблів. Деякі моделі оснащені змінними щітками і усмоктувальними елементами, що дозволяє їх використовувати і для чищення твердих підлог (хоча багато практики вважають, що універсальність шкодить багатьом апаратам: якщо машина добре очищає килими, то слабо працює на твердих покриттях і навпаки).

3. Вологе чищення килимів за допомогою екстрактора

Наступний по ефективності, і найпоширеніший метод - вологе чищення килимів за допомогою екстрактора - розпорошення під тиском килимового шампуню і подальше всмоктування (екстрагування) розчиненої бруду.
На Українському ринку надано великий асортимент такої техніки, починаючи з пилососів «три в одному» (сухий пилосос, Водосос для збору рідкого бруду, і розпорошення миючих розчинів), які є в асортименті всіх виробників прибиральної техніки, і закінчуючи вузько спеціалізованими складними апаратами.
Цей же метод і те ж обладнання підходить для чищення м'яких меблів. Наявність одного такого багатофункціонального апарату в готелі виявиться дуже не зайвим і передбачено при стандартній комплектації будь-якого готелю збиральною технікою.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ