Головна : Новини

Особливості інтернет-магазинів

, 00:08
0 471
Наслідуючи приклад великих міст, київські підприємці все частіше практикують продаж товарів через Інтернет. Відповідно, більше спожителей не зневажають можливістю затоваритися по - новому. Однак і цей вид шопінгу не є ідеальним. Переваги та недоліки Інтернет-торгівля з'ясовував журналіст тижневика.
Найбільш розвиненою в Київському Інтернет - просторі є гілка магазинів, кіторие продають побутову техніку, комплектуючі до неї, комп'ютери, електроніку, музичні інструменти () і т. д. Відповідно, пропозиція товарів дуже висока. Існує думка, що чи не у всіх Інтернет - магазинах ціни на 20 відсотків нижче, ніж у магазинах. Адже власники не платять за оренду приміщень, зарплату працівникам і т.п .. Тому,дійсно інтернетівські техніка може претендувати на звання найдешевшої, а спосіб покупки - зручного?
З того, що вдалося побачити, твердження про дешевше на 20 відсотків товари стає під сумнів. Так, деякі магазини оцінюють свою продукцію в доларах США. Ті магазини, за товари приймають національну валюту, здається, орієнтуються на вартість аналогічних товарів у магазинах міста. Щоб порівняти, поцікавився цінами в одному з київських магазинів побутової техніки. З'ясувалося, що "інтернетна" вартість фотоапаратів, пральних машин, телевізорів і більшості великогабаритної технікив порівнянні з магазинної відрізняється від -50 гривень до +200. Тому « золотий гусаком » для покупки товарів Інтернет - магазини не назвеш. А значить, вічеркнувши пункт про « низькі ціни & raquo ;, перевагою Інтернет - магазинів є як би доставка замовлених товарів додому і можливість безготівкового розрахунку.
Більшість магазинів гарантують доставку замовленого товару протягом 2-3 діб. В рамках обласного центру вона є безкоштовною. Після доставки товару кур'єр приймає від вас готівку, або ж можна розрахуватися іншими видами платежів. Все залежить від політики магазину. Существенвим мінусом є те, що придбаний товар може не відповідати побаченому на сайті. Тобто на малюнку він виглядає солідно, функції розписані такі, що серце кевкає. А насправді - нічого особливого.
Серед переваг Інтернет - магазинів - економія брешемоєни, адже для того, щоб щось придбати, не потрібно навіть зі стільця вставати. До того ж, не можна порівнювати безліч товарів різних моделей та виробників. Гарантію на товари Інтернет - магазини дають тільки ту, яку пропонують виробники. Тобто, якщо в інструкції до праски написано, що гарантійний термін 12 місяців, відповідно, їїпродадуть з такою гарантією. А якщо придбано виріб зламався, продавець зобов'язується провести гарантійний ремонт або заміну дефектного товару за умови, що договір про покупку товару складено правильно.
Оглядаючи віртуальні вітрини, задумався: якщо куплю товар і мои очікування піддаються « краху & raquo ;, як захистити свої права?
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ