Головна : Новини

Що таке жировловлювач і навіщо потрібні жироловки?

, 23:36
0 1830

Усім відомо про проблеми Найлютіший ворог каналізаційних труб - це жир, який потрапляє до них в процесі експлуатації мийних ванн, посудомийних машин, і т. п., словом обладнання, без якого сьогодні неможливо уявити роботу кухні підприємства громадського харчування (їдальні, кафе, ресторану), в яких люблять відпочивати сотні наших співгромадян.

У зв'язку з розвитком ресторанного бізнесу, значно збільшилося навантаження на систему очищення стічних вод. Відповідно до цього, спостерігається посилення санкцій з боку контролюючих органів до якості стоків у міську систему каналізації і вимоги встановити жироуловлювачі. До речі, придбати якісний жировловлювач можна на сайті компанії "Терміт": .

Віді жировловлювачів:

  • Компактні. Вони розміщуються безпосередньо під мийкою і використовуються в системах каналізації для обмеження попадання жиру і масла побутового та промислового походження в стічні води. Даний вид жировловлювачів забезпечує початкове очищення побутових стоків, і його головним функцією є відділення жиру від води;
  • Промислові. Смороду відрізняються від компактніх жировловлювачів тім, що мають набагато більшу продуктивність і розміри, а також розміщуються в окремо відведеному місці, як правило в зручному для доступу обслуговуючого персоналу технічному приміщенні. Промисловий жировловлювач потрібно змонтувати в технічному приміщенні на рівні підлоги, альо при необхідності, можна заглибити його і нижче рівня підлоги.

Найефективніший спосіб вирішення проблеми видалення жиру із стічних вод - це установка жировловлювача під мийку (жироловки), який дозволяє відокремити жир рослинного і тваринного походження від стічних вод, тим самим запобігаючи засміченню труб.

Переваги жировловлювачів:

  • Мінімальні розміри, висока ефективність очищення;
  • Можлива установка безпосередньо під ручну мийку посуд або поруч неї;
  • Мінімальні витрати на установку і монтаж;
  • Тривалий термін експлуатації жировловлювачів;
  • Виготовлення за розмірами замовника;
  • Економія коштів в ході експлуатації каналізації.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ