Видалення татуажу брів за допомогою лазера
Видалення татуажу є тією процедурою, яку в 1-шу чергу необхідно пройти тим людям, які не вирішуються на перманентний макіяж брів. Найчастіше в обговореннях даної теми на численних гілках форумів стає ясно, що проблеми з татуажем брів встераются практично у кожної 2-ої жінки, яка стала клієнтом тату-салону, і де кожна 5-та звертається до професіоналів з метою відкоригувати або взагалі вивести «цей жах» будь-якими метдами. Найчастіше невдалий перманент видаляється з допомогою лазера.
Далі ми більш детально поговоримо про даній процедурі і розповість нам про неї Ст. Гордієнко - директор центру лазерної епіляції та косметології «Доктор лазер»: , в якому кожна киянка може безпечно видалити невдалий татуаж брів.
Який лазер застосовується для видалення татуажу брів?
У плані видалення татуажу оптимальним є неодимовий коротко-імпульсний Nd:YAG лазер, яким можна також видалити і звичайні тату, оскільки його импуль впливає саме на міститься в тканинах пігмент. Правда для обличчя і тіла повинні застосовуватися різні насадки.
Можуть також застосовуватися й інші різновиди лазерів. Щоправда результат у даному випадку може бути не таким вираженим, також волосяні фолікули, які розташовані в районі брів можуть пошкоджуватися і після 2-ої,3-ої,4-ої процедури взагалі може не бути ніякого ефекту.
Скільки сеансів потрібно?
У залежності від виду пігменту, типу шкіри і деяких інших моментів у кожному конкретному випадку кількість процедур буде різним. На 1-му місці за важливістю стоїть тип пігменту. Найпростіше видаляються холодні відтінки. Так, для їх видалення потрібно провести 3-4 сеансу. Теплі відтінки, в свою чергу, видаляються довше.
Протипоказання
Лазерне видалення татуажу брів не проводять тоді, коли у людини є:
- псоріаз;
- алергія на лазерне випромінювання і сонячне світло;
- атопічний дерматит;
- схильність до утворення келоїдних і гіпертрофічних рубців;
- екзема;
- онкологічні захворювання;
- червоний плоский лишай;
- вагітність;
- порфірія;
- епілепсія;
- свіжий засмага;
- декомпенсована форма цукрового діабету;
- хвороби серцево-судинної системи;
- вік менше 18 років.
Крім того, дану процедуру не варто проводити при місячних, оскільки може з'явитися кровоточивість, а також гостріше відчувається біль від впливу променя лазера.
Як проходить сама процедура?
Часто усіх жінок, які йдуть на процедуру видалення татуажу брів за допомогою лазера, цікавить болюча це процедура. Тут однозначної відповіді немає, оскільки все залежить безпосередньо від індивідуальної чутливості до болю. Одні жінки кажуть, що відчуття від променя лазера нагадують легке поколювання, а 2-і можуть насилу пережити цю процедуру навіть після місцевої анестезії.
Спочатку з особи обов'язково видаляють макіяж. Потім одягають шапочку на волосся. На очі надягають спец. окуляри. Іноді наносять мазь «Емла» або ж інші засоби з анестетиками у своєму складі. Також може застосовуватися просто місцеве охолодження.
Безпосередньо в залежності від типу лазера на місці видалення татуажу брів може залишитися тільки маленьке почервоніння, або можуть з'явитися маленькі рани з сочящейся кров'ю. У 2-му випадку можуть сформуватися навіть страшні «криваві брови», що, в свою чергу, без утворення рубців дуже швидко гояться.
Ускладнення
У переважній більшості випадків татуаж вдається видалити без рубців і шрамів, а найбільш неприємним ускладненням є сліди старого пігменту, що ніяк не вдається вивести.
Вартість
На сьогоднішній день, видалення татуажу брів коштує від 500 грн.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.