Інгалятор при нежиті
Інгаляція - метод введення в організм пацієнта лікарських засобів, за допомогою вдихання газоподібних речовин (найчастіше пара).
Інгаляція буває двох видів:
- природна (не що інше, як просте вдихання повітря на морських курортах, у лісі);
- штучна (застосовується спеціальне розпилюючий пристрій - інгалятор).
Найчастіше інгаляція викорис-зуется для надання місцевого впливу на дихальні шляхи (при бронхітах, ринітах, астма тощо). Введення ліків, таким чином, зменшує час їх всмоктування. , Як ніякі назальні краплі або спреї, сприяє видаленню слизу і мокротиння. Це один з альтернативних, ефективних і, в теж час, доступних методів лікування вирішення проблеми. Лекарственное засіб у цьому випадку діє безпосередньо на область слизової носа, збільшуючи тим самим його ефективність. Якщо скористатися усіма рекомендаціями, використовувати інгаляції своєчасно і з розумом, це позбавить
Вас від "необхідності" напихати себе або своїх рідних цілим арсеналом таблетованих тапорошкоподібних засобів, що створюють, до того ж, серйозні побічні ефекти.
Для проведення інгаляції необхідний інгалятор (небулайзер), який дозволяє збалансовано розподілити ліки вдихає повітрі. Вибір тут великий - від найдешевших парових інгаляторів аж до інгаляторів типу Махольда, все зависит від бажання і коштів.
Інгаляції необхідно проводити не раніше ніж через 1-1,5 години після прийому їжі. Поставтеся до процесу з розумом і результат не змусить себе чекати.