Як вибрати фільтр для води?
Людське здоров'я, багато в чому залежить безпосередньо від якості споживаної води. Протягом усього життя ми випиває приблизно близько 50,000 кг води. Саме тому особливу увагу треба звернути на її якість. Головна складова якості води – це її чистота від всіляких шкідливих домішок.
Зрозуміло, всі вода, яка надходить до нас безпосередньо через водопровідні крани, проходить відповідну очистку. З т. з. очищення від різних мікроорганізмів вода з водопроводу є безпечною. Але органолептичні властивості води (колір, смак і запах), дуже часто не влаштовують пересічного українця.
Так, на запах води істотний вплив має вміст у ній хлору різних органічних речовин, до складу яких входить цей елемент.
На колір води, найчастіше, впливає дуже висока концентрація в ній іржі, піску, а також мулу. Наявність іржі у воді дуже часто пов'язано з тим, що давно закінчився термін експлуатації труб. Крім іржі у водопровідній воді можуть міститися розчинні гази, нафтопродукти, а також інші токсичні для людського організму речовини.
є основним помічником в очищенні води з водопроводу. Останнім часом, у вигляді величезного розмаїття подібних пристроїв на прилавках торгових комплексів і магазинів вибирати такий фільтр стає все важче і важче. З цим вибором стикається майже кожна сім'я. Далі ми розглянемо основні види фільр для очищення води.
Різновиди фільтрів
Нині випускають такі види фільтрів:
- Насадки. Це досить компактні пристрої, які зроблені з металізованої пластмаси. Безпосередньо перед початком експлуатації вони монтуються на кухонний кран за допомогою всіляких насадок. Цей тип фільтрів, в основному, призначений для очищення води від іржі та хлору;
- Глечики. Це пристрій для очищення води, зроблені з високоякісної пластмаси, що складається з 2-ух частин: у верхню частину заливають воду, а в нижню вода витікає вже безпосередньо після очищення. Цей тип фільтрів, в основному, призначений для очищення води від сірководню, хлору, а також інших домішок;
- «Під мийку». Ці пристрої являють собою масивні очисні системи, які монтуються в водопровідну систему за допомогою шлангів, що підводять воду безпосередньо з самого водогону до очисного фільтру.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.