Чому людина гризе нігті?
Звичка гризти нігті або обкушування нігтів, по-науковому називається онихофагией. Безпосередньо до розвитку даного захворювання ведуть певні емоційні причини. Стреси на роботі, у різних навчальних закладах, низька самооцінка або ж незадовільність собою є головними причини появи онихофагии.
Бажання гризти задирки або нігті (онихофагия) – це ніщо інше, як хвороба. Причому медики класифікують її в 1-ин ряд з курінням і заняттям онанізмом. Якщо ви хочете подолати цю шкідливу звичку, тоді можна прочитати сім ефективних порад щодо її подолання.
Гризти нігті: тимчасове дія або звичка
Онихофагия є основним симптом порушення нормального людського поведінки. Дана звичка часто обумовлюється сильними емоційними переживаннями і стресом, тому вона має часовий характер. Таку проблему, як обгризання нігтів, дуже часто можна зустріти, особливо у дітей початкового шкільного і дошкільного віку. Таким чином, згідно зі статистичними даними, нігті гризуть більше третини всіх дітей. Хоч ця хвороба має різні причини, що іноді виправдовують подібні дії, але все таки онихофагия є поганою звичкою, що говорить про збій моделі людської поведінки.
Обгризання нігтів дуже небезпечно, оскільки може стати причиною різних серйозних проблем з людським здоров'ям. Безпосередньо під нігтями накопичується безліч мікробів і бактерій, що, потрапляючи в порожнину рота здатні викликати глистні інвазії і небезпечні інфекційні хвороби.
Причини за якими люди гризуть свої нігті
Звичка гризти свої нігті, насамперед, є симптомом підвищеної нервозності, а також прояв тривожності у людини. Так організм реагує на різні стресові ситуації. Онихофагия - це свого роду психологічний захист.
Є кілька причин виникнення цієї шкідливої звички, а саме:
- Реакція на конфлікти;
- Мазохізм;
- Невпевненість в собі;
- Спадковість;
- Реакція на стресові ситуації;
- Агресія, спрямована на себе;
- Ламкість нігтів.
І запам'ятайте головне: Онихофагия – не вирок, від неї можна позбутися!
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.