Головна : Новини

Плазмове різання: Що це таке?

, 01:03
0 318

Плазмова різка була розроблена > 50 років тому. 1-е установки для плазмового різання побачили світ ще в шістдесятих роках мунувшего століття. Величезні верстати були дуже дорогими, саме тому купували їх лише великими промышленые підприємства.

На початку 21-го ст. плазмова різка стала більш поширеною і більш доступною. Верстати були вдосконалені, стали більш продуктивними, дешевими і компактними. В кінцевому підсумку плазмова різка стала дуже поширеною в різних сферах промисловості. Далі ми поговоримо про плазмової різки більш детально розповість нам про неї співробітник компанії "Металлстройснаб", в якій можна замовити .

Технологія

Якщо порівнювати з газокисневого різкою, то плазмова різка має технологію набагато простіше. Їй не потрібна заправка, особливе дотримання заходів пожежної безпеки + доставка газових балонів, а також присадок для різання дорогоцінних металів. Плазмова різка вимагає позбав повітря і електроенергію, а витратними матеріалами виступають – електроди і сопла.

Процес

Сам процес плазмового різання виробляється завдяки інтенсивному розплавлення металу безпосередньо уздовж лінії різу допомогою тепла стислій електродуги і майбутнього видалення рідкого металу за допомогою високошвидкісного плазмового потоку.

Апарати

На сьогоднішній день, є величезна різноманітність апаратів для плазмової різки, які відрізняються по системам управління, потужності, а також розмірами. Установки для плазмового різання величезних розмірів управляються за допомогою ПК. Є також і компактні ручні апарати. Незалежно від потужності, типів і розмірів, всі установки мають приблизно аналогічну конструкцію і функціонують по одному і тому ж принципу.

Установки для плазмового різання бувають 2-х типів:

  • Аналогові;
  • Інверторні.

Аналогові, в свою чергу, вимагають для своєї роботи важкий трансформатор, а також застосовують потужності > 2 кВт.

Інверторні, в свою чергу, застосовують змінний струм. Вони є більш поширеними, адже при незадовільному стані електричної мережі вони здатні забезпечити безперервну роботу. Також, дані апарати плазмового різання економлять електроенергію.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ