Довгі вії: наростити або наклеїти?
Довгі густі вії - це мрія кожної жінки. Але що робити, якщо природа не нагородила такою розкішшю? Тушшю, на жаль, такого ефекту не досягти - чим більше шарів ви завдасте, тим швидше ваші вії будуть виглядати злиплими, а не довгими і розкішними. У гонитві за мрією про виразний і спокусливий погляд жінки готові на будь-які жертви. На щастя, сучасна індустрія краси пропонує кілька досить швидких, безпечних і ефективних варіантів.
Штучні вії вперше з'єднання явилися ще на початку минулого століття. Спочатку смороду булі популярні виключно у театральній сфері, так як носіння їх було незручним - очі швидко втомлювалися, а самі вії були важкими. Однак з тих пір технології нікого крок далеко вперед. Тепер штучними віями нікого не здивуєш - модниці користуються ними щодня, а не тільки для якихось свят, як було ще зовсім недавно. Тепер вії виготовляються із натуральних компонентів, так що вони легкі і практично непомітні. Можна вибрати різні варіанти кольору і довжини.
Умовно такі вії можна розділити на два види:
- нарощені;
- накладні.
Давайте розглянємо плюси і мінуси кожного з варіантів.
Плюси і мінуси накладних вій
Накладні вії приклеюються на повіку уздовж лінії росту вій. Можна проклеїти все віко цілком, але можливо і більше точкова робота - накладні вії випускаються пучками і поштучно. Клей виготовляється на основі силікону, може бути прозорим і чорним. До речі, придбати накладні вії та клей для них можна в інтернет-магазині: .
Переваги накладних вій:
- очі не втомлюються (ві просто приклеюєте вії вранці і знімаєте їх ввечері);
- такі вії легко підібрати під себе, досить вибрати різну довжину або ж обрізати зайву;
- можливо використовувати такі вії кілька разів;
- ви можете наклеїти вії самостійно.
Недоліки накладних вій:
- доводитися постійно стежити за ними, адже в будь-який момент вії можуть відклеїтися;
- клей, який входити в набір, як правило, не особливо гарної якості, його доводиться докуповувати додатково;
- з накладними віями не можна плавати;
- клей може викликати алергічну реакцію;
- є ризик травмувати рідні вії.
Плюси і мінуси нарощених вій
Самостійно наростити вії вам не вдасться, доведеться звернути до послуг досвідченого майстра. Однак за допомогою технології нарощування ви підкреслите ваш погляд на довгий годину: на відміну від наклеєних вій, нарощені протримаються на ваших очах кілька тижнів.
Переваги нарощених вій:
- ви можете забути про туші - з нарощеними віями вони вам просто не знадобляться;
- правильно нарощені вії будуть виглядати натурально, ніхто не запідозрить косметичну процедуру;
- процедура безпечна і підходить практично всім;
- з нарощеними віями ви можете плавати, плакати - загалом, вести звичайне життя;
- немає ризику пошкодити рідні вії;
- широкий асортимент можливих варіантів: ви можете наростити поштучно, пучками, все віко або тільки куточки; також можливо поєднувати різну довжину вій, що дозволить вашому погляду статі максимально глибоким.
Недоліки нарощених вій:
- не можна язиком очі, користуватися жирними кремами і спати, обличчям у подушку;
- процедура нарощування досить тривала;
- нарощені вії вимагають постійних вкладень: крім вартості самої процедури нарощування 1 раз в 2-3 тижню вам знадобиться робити корекцію.
Будь-якій жінці хочеться вдосконалити власний вигляд. Якщо справа стосується більш глибокого погляду, то довгі вії будуть найкращим рішенням. А вже який спосіб вибрати (нарощування або накладні вії) - вирішувати тільки вам. Головне пам " ятайте - необхідно використовувати тільки якісні матеріали, адже вони взаємодіють з вашими очима. Тому якщо ви не впевнені, наприклад, в клеї, то краще не ризикуйте, якщо не хочете потім дістати проблеми із зором. Однак при розумному підході дана процедура повністю безпечна, і ваші нові вії будуть радувати вас і дивувати оточуючих.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.