здоровье, артлайф, арт лайф, health, artlife   Мапа сайту Login art life

+38 (067) 6802411 Російський  Український  Англійський     
 Артлайф Україна, Київ
артлайф

Які бувають медичні інструменти?

Травень 03 2017

Вироби, за допомогою яких лікарі та медсестри впливають на органи і тканини пацієнта з метою їх огляду, консервативного або хірургічного лікування, отримали загальну назву медичні інструменти. Для кожної галузі медицини розроблені спеціальні модифікації медичних інструментів, а саме:

 • травматологічні;
 • нейрохірургічні;
 • офтальмологічні;
 • гінекологічні;
 • отоларингологічні;
 • урологічні;
 • стоматологічні;
 • ветеринарні.

Всі вони розраховані на певну сферу діяльності і відповідне їй коло завдань. До речі, придбати медичні інструменти модна .

Всі медичні інструменти підрозділяються на:

 • дослідні (діагностичні);
 • терапевтичні (процедурні та хірургічні).

Останні є найчисленнішими і самими складними - це обумовлено тім, що при виконанні оперативних втручань виникає необхідність в особливих впливах на біологічні тканини і органи, які неможливо здійснити без спеціальних технічних пристосувань (ручних або автоматизовуваних).

Хірургічні інтсрументи

Існують окремі групи інструментів для загальної і спеціальної хірургії. Загальнохірургічні вироби використовуються в радикальній терапії будь-якого профілю. Мова йде про: пінцети, ножиці, скальпелі, затискачі. Основне призначення цих пристосувань - роз'єм єднання і з'єднання єднання тканин, зупинка кровотеч, розширення ран і відтискування тканин для зручного доступу до ураженої області. Відповідно, у залежності від функціонального призначення, у даній категорії виділяють кілька підгруп виробів:

 • ріжучі;
 • колючі;
 • затискні;
 • відтісняючі;
 • бужуючі;
 • зондувальні.

Ріжучі та колючі інструменти (їх відрізняє гостро заточена активна частина і цілісна конструкція) задіюються, коли необхідно розсікти, відокремити або проколіть біоматеріал.

інструменти Затискні часто складаються з двох частин, що наводяться у зустрічний рух шарніром, пружиною або осьовим замком. З їх допомогою захоплюють і стискають тканини і органи, медичні серветки, інші предмети.

Відтісняючі інструменти допомагають розширювати природні порожнини.

Бужі та зонді задіють для лікування і дослідження анатомічних структур трубчастої форми, встановлення катетерів.

Що ще слід знаті про медичні інструменти?

Останнім годиною в окремі групи стали виділяти лазерні, мікрохірургічні та ендоскопічні інструменти, що застосовуються в багатьох галузях медицини.

Не всі види хірургічних пристосувань безпосередньо використовуються в операційній діяльності. Існують також особливі модифікації для анатомічних досліджень (патологоанатомічні інструменти) і широкий спектр допоміжних пристроїв, що створюють умови для роботи з основним інвентарем.

Більшість виробів, які застосовуються сьогодні, є багаторазовими, проте останнім часом намітилася тенденція поширення одноразових інструментів, як найбільш безпечних і зручних.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

← Довгі вії: наростити або... Що собою являє Прегабалин... 
Переглядів: 282
Автор: admin

Додати коментар
Ваше им'я
Текст
Введіть символи, що на зображенні

МІЖХРЕБЦЕВА ГРИЖА

ONLINE КОНСУЛЬТАЦІЯ НЕВРОЛОГА

ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ АРТЛАЙФ

БАД, ВІТАМІНИ, КОСМЕТИКА

ОНЛАЙН ПЕРЕКЛАДАЧ

worldtranslation.org

ONLINE КОНСУЛЬТАЦИЯ НЕВРОЛОГА

продукція артлайф

World translation

   Цей сайт дасть можливість всім хто хоче отримати консультацію фахівця з багаторічним успішним досвідом подолання таких хвороб:
- Міжхребцева грижа диска;
- ДЦП;
- Псоріаз;
- Цукровий діабет;
- Артроз і т. д.
Шульга Микола Володимирович
   Замовлення продуктів Артлайф на території України: БАД: лецитин, котячий кошоть, кальцій; косметика: Probio, Incaps, Functional cosmetics; вітаміни; каши, супи, киселі, цукерки, чай, кава; засоби особистої гігієни: шампунь, бальзам, гель для гоління, зубна паста.
   Професійний переклад з української на англійську мову  текстів різної тематики: медичної, технічної, науково-технічної, юридичної, економічної, літературної; переклад банківської документації , сертифікатів, пісень, медичних препаратів, пісень, віршів, інструкцій по експлуатації, технічної документації, а також локалізація інтернет-ресурсів.

Артлайф - функціональне харчування, вітаміни, БАД, косметика.

© 2011-2019 Artlife company, Inc. All rights reserved.


Є лише один метод зберегти здоров'я - їсти те, чого не хочеться, пити те, що не любиш, і робити те, що не подобається.

Марк Твен