Головна : Новини

Що собою являє Прегабалин (Лірика)

, 09:04
0 316

Прегабалин (Лірика) - це протиепілептичний препарат в основі якого лежить гамма-аміномасляна кислота. Крім терапії епілепсії цей засіб також використовується при хронічних болях, тривожному розладі, фибромиалгии і важких травмах хребта. "+" цього препарату перед іншими засобами цього типу - це дуже швидке дію. До речі, знайти аптеку, де можна придбати ви можете на сайті прорецепт.рф.

Склад:

  • прегабалин;
  • кукурудзяний крохмаль;
  • тальк;
  • моногідрат лактози;
  • діоксид титану;
  • желатин;
  • спеціальні чорнило.

Механізм дії

Даний препарат - це аналог гамма-аміномасляної кислоти: у людському організмі (а якщо бути точніше, то в центральній нервовій системі) Прегабалин зв'язується з субодиницями кальцієвих каналів. Діюча речовина препарату, в ролі якого виступає прегабалин, уповільнює транспортування кальцію в нейрони, а це, в свою чергу, сприяє прояву знеболюючого, а також протисудомної ефектів.

Використання даного лікарського засобу веде до зниження інтервенції нейротрансмітерів болю безпосередньо в синапси, а це, в свою чергу, пригнічує проведення імпульсів при різних патологічних станах людського організму. При больових синдромах нейропатического генезису Прегабалин виявляє аналгетичний ефект, крім того, він ще і прибирає післяопераційні болі.

Дане ліки досить добре переноситься пацієнтами в терапевтичних дозах: згідно з медичним апробациям - навіть подвійне перевищення дозування не чинить на людину вираженого негативного впливу. Також Прегабалин не токсичний для клітинних генетичних структур і не має канцерогенного впливу.

Показання до використання

Прегабалин рекомендований для усунення болю у пацієнтів, які страждають фибромиалгией, а також іншими захворюваннями нейропатического генезису.

Крім цього, ліки також використовують і при епілепсії і генералізованих тривожних розладах (як додаткову протисудомну дію терапію).

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ