Вивід із заспіваю: В стаціонарі чи на будинку?
На перший погляд періодичне вживання алкоголю є досить нешкідливою забавою, але в підсумку несе за собою згубні наслідки. За короткий проміжок часу подібне вживання спиртних напоїв може перерости в запій, стан алкогольної залежності на останніх стадіях. Найчастіше під час цього періоду життя людина не контролює кількість випитого спиртного, вживаючи його більш ніж дві доби поспіль. Алкоголік вже не п'є є заради отримання задоволення, а заради стану глибокого сп'яніння. У запої спиртне вже є потребою.
Рідні та близькі завзятих любителів випити постійно запитують про те, як вийти із запою таким людям і де шукати допомогу. Адже допомогти алкоголіку в домашніх умовах - зовсім непросто, для цього потрібен досвідчений нарколог.
Вивід із запою вдома і в стаціонарі наркологічної клініки
Відомо, що в стані тривалого сп'яніння з людиною можуть статися різні речі, аж до смерті:
- інфаркт міокарда;
- інсульт головного мозку;
- напади білої гарячки.
Щоб всього цього не сталося, необхідно відразу ж звертатися до фахівців, які здійснять вивід із заспіваю прямо на місці, в квартирі, а потім заберуть хворого в стаціонар.
"Центр Здоров'я Молоді": проводити вивід із запою в стаціонарі або вдома по всій території міста Краснодар. Вивід із запою в клініці здійснюється, як тільки лікар приїде додому до хворого. Центр працює цілодобово, тому дзвонити можна в будь-який час за тел.: 8 (800) 770 00 95, 8 (961) 528 93 92.
Згідно з рекомендаціями лікарів, бажано викликати фахівців вранці або ввечері. Справа в тому, що в ранковий час пацієнт ще не встигає похмелитися, і це може стати відмінним шансом для введення в організм медичних препаратів. Увечері ж, коли хворий знаходиться у сонного або напівсонному стані, можна поставити йому крапельницю, що значно поліпшить процес виведення з запою. Детоксикація після алкоголю виконується за допомогою спеціальних медичних розчінів, що містять речовини і корисні вітаміни, які допоможуть вийти з запою. Крапельниця має бути присутня біля хворого досить тривалий годину, а під час сну є шанс, що пацієнт не відключиться від неї.
Препарати для виведення із запою
Детоксикація організму від алкоголю виконується за допомогою лікарських засобів, які вводяться пацієнтові внутрішньовенно уколом або через крапельницю. Препаратами для виведення з запою, які частіше всього використовуються є:
- Магнезія (сульфат магнію, MgSO4) - порошкоподібна речовина, що використовується для приготування лікарської суспензії і подальшого прийому всередину. Виявляє седативну, протисудомну, спазмолітичну дію на організм;
- Еуфілін - головним діючою речовиною цього лікарського засобу є амінофілін, який позитивно впливає на дихальні центри і кровообіг;
- Церукал - головним активною речовиною цього препарату виступає моногідрат метоклопраміда гідрохлориду. Церукал сприяє лікуванню функціональних розладів верхніх відділів шлунковокишкового тракту;
- Панангін - заповнює дефіцит калію і магнію в організмі, які необхідні для нормальної роботи серцево-судинної системи;
- Хлорид кальцію - поповнює дефіцит кальцію в організмі. У більшості випадків детоксикація від алкоголю має шанс на успіх саме завдяки цій речовині;
- Димедрол - один з життєво необхідних і найважливіших лікарських препаратів під час виведення пацієнта із запою. У правильних пропорції має снодійний ефект;
- Вітаміни групи С, В1, В6 - використовуються, як додаткові речовини для поліпшення кровообігу, обміну речовин і виведення токсинів з організму хворого.
У особливо важких випадках, виведення з запою виконується в стаціонарі. Пацієнтам надається затишне приміщення для виконання лікувальних процедур і цілодобовий догляд, а його родичам - прийнятні ціни і гарантії повного лікування хворого.
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.