Головна : Новини

Пологи в Америці: Х'юстон.

, 10:34
0 331

Неофіційна столиця медицини США є саме Х'юстон. Якщо запитати будь-якого жителя штатів: "Куди краще поїхати на лікування?", практично кожен скаже: "Звичайно ж в Х'юстон". У даному місті передові онкоцентри, один з кращих кардіохірургів світу - Майкл Дебейкі, працював в Х'юстоні, а як справи чекають з пологами? Про це нам розповість співробітник компанії "Лелека": rodi-v-amerike.com, яка допоможе вам .

Ми дуже часто чуємо, що чергова співачка або актриса вітчизняної естради народила в США, а багатії взагалі народжують виключно за кордоном. Але нині ця привілей доступним навіть простим роботягам, які не володіють незліченними скарбами. Найкращий варіант - це пологи Х'юстоні, штат Техас. Обійдеться це в кілька разів дешевше, ніж в Лос-Анджелесі або Нью-Йорку.

Летіти в Х'юстон, звичайно ж, потрібно заздалегідь (оптимально - на 32, 33 або 34 тижнях вагітності). З собою необхідно буде захопити довідку від місцевого гінеколога в якій буде зазначено, що він дозволяє подібну поїздку (її можуть у вас зажадати в аеропорт).

У клініках Х'юстона вам нададуть послуги акушера-гінеколога як до пологів, так і після них. Протягом 2 днів (у разі природних пологів) Ви будете перебувати в індивідуальній палаті, в якій є: диван для супроводжуючого і Wi-Fi. Вам буде надано триразове харчування, обстеження малюка неонатологом, консультація спеціаліста з вигодовування грудьми, візит до педіатра безпосередньо після виписки + вакцинація.

На руки видадуть оригінал контракту з клінікою, номер соц. страхування малюка, народженого в Америці, свідоцтво про народження вашої дитини, а також його сертифікований переклад. Вам нададуть допомогу в поданні документів на отримання дитиною паспорта громадянина США та засвідченні нотаріусом пакету документів для подальшої їх подачі у консульство США на отримання громадянства даної країни.

За порівняно невелику суму ви можете народити свого первістка в найкращій країні світу і дати йому квиток у майбутнє, яким є громадянство США.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ