Головна : Новини

Потрібна чоловікам епіляція?

, 00:46
0 295

Теперішні еталони краси диктують людям абсолютно новий погляд на зовнішність чоловіка. Так, якщо раніше представники сильної статі задовольнялися суто власними природними зовнішніми даними і навіть не думали про їх зміну, то нині мода пропонує чоловікам безліч процедур, які усувають безліч недоліків зовнішності, надаючи позитивні зміни.

Зараз складно когось здивувати чоловічим пілінгом, манікюром, чищенням або масажем обличчя, а останнім часом, через кілька століть знову актуальною стає чоловіча епіляція. Іноді зайві волосся на чоловічому тілі  виглядають далеко не мужньо, а просто неохайно. Також, видалення зайвого волосся здатне позбавити від зайвого потовиділення та неприємного запаху, тобто спрощує особисту гігієну.

Згідно з даними вчених, проводилася ще в стародавні часи – нею користувалися всі без винятку знатні і багаті громадяни, гладіатори, воїни, атлети, а також державні діячі. Видалення зайвого волосся проводили в лазнях при спеціальних складів, допомогою пінцета і воску, а зайві волосся у гладіаторів видаляли за допомогою нитки.

Чому сьогодні так важлива чоловіча епіляція?

Нині позбавлена і доглянуте від неестетичною рослинності обличчя і тіло дозволяє почувати себе більш впевнено, а також справляє приємне враження, саме тому видалення зайвого волосся у представників сильної статі є галуззю краси, що постійно розвивається. Епіляцію в обов'язковому порядку роблять чоловіки, зайнятих у сфері краси або шоу-бізнесі, танцюристи балету, бодібілдери, актори певних амплуа, спортсмени, які займаються плаванням, гімнасти і т. д.

Останнім часом видалення зайвого волосся стало популярним і у тих представників сильної статі, чия робота передбачає виступи на публіці і постійне спілкування з іншими людьми. Та й що там, звичайні ділові люди теж відвідують салони краси, щоб підтримувати свою зовнішність на найвищому рівні.

Види епіляції для чоловіків:

  • Воскова;
  • Лазерна.

Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ