Цистит: Таблетки для швидкої його терапії
Циститом називається запалення сечового міхура. Ця хвороба частіше зустрічається в представниць прекрасної статі (зважаючи на особливості їх будови органів сечостатевої системи) - саме тому вона вважається хворобою жінок, яка може проявитися навіть при вагітності. Протікає ця хвороба досить болісно і якщо не почати вчасно приймати ліки, то цистит цілком здатний трансформуватися в хронічну форму, яку доведеться лікувати набагато довше.
Цистит: Чим лікувати?
Давайте розглянемо основні (детально читайте на сайті http://lcistit.ru/).
Головна функція ліків для терапії даної хвороби – це прибрати причину самого запалення, з чим чудово справляються уросептики і протимікробні таблетки. Нині в аптечній мережі продають величезну кількість препаратів для лікування циститу. На додачу до всього, також призначають ліки, які допомагають зняти больові симптоми, тобто знеболюючі та спазмолітики. У тому випадку, якщо у людини є температура, призначають жарознижуючі препарати.
Особливу роль у лікуванні циститу відводять фітотерапії. Може застосовуватися або сировина для приготування відварів, або вже готові ліки для представниць слабкої статі. До речі, під час вагітності, в переважній більшості випадків, це єдині дозволені препарати від даного захворювання.
Також жінкам можуть призначати ще й такі фізіотерапевтичні процедури, як: інстиляції із застосуванням всіляких лікарських препаратів. Ця терапія трохи неприємна і болюча, але іноді без неї просто не обійтися. Крім того, можуть призначати електрофорез і прогрівання, також з ліками або ж травами.
Антибіотики
Дану групу препаратів призначають представницям прекрасної статі в переважній більшості випадків, коли мова йде про гострі форми хвороби. Щоб правильно вибрати уколи або ж таблетки, необхідно здати аналізи крові і сечі для виявлення збудника. На сьогоднішній день переважна більшість призначуваних лікарських препаратів мають дуже широким спектром дії і допомагає ліквідувати багато віруси, а також шкідливі організми.
Часто урологи призначають жінкам такі ліки, як:
- Амоксиклав;
- Монурал;
- Нормакс;
- Нолицин;
- Норбактин;
- Палін;
- Фурадонін;
- Фурамаг;
- Фурагін.
Фітопрепарати:
- Цистон;
- Монурель;
- Канефрон.
Щоб зняти больовий синдром лікарі виписують "Но-шпу", "Дротаверин", а також інші миотропные спазмолітики, які прибирають чудово спазми гладкої мускулатури. Оскільки в переважній більшості випадків хвороба повертається через порушення мікрофлори статевих органів і кишечника, то варто пройти курс терапії пробіотиками (Бифиформом, Хілак Форте і Ацинолом).
І найважливіше: застосовуючи таблетками при даному захворюванні, треба пам'ятати, що незакінчений курс лікування є «прямою дорогою» для трансформації циститу в хронічну форму!!!
Перекладено сервісом "Яндекс.Перекладач": translate.yandex.ru.