Що таке післяопераційний бандаж
Бандаж фактично є невід'ємною частиною реабілітаціі в післяопераційний період. Вони використовуються підтримки м'язової тканини або внутрішніх органів, розподілу навантаження, фіксації органів очеревини після оперативного втручання ви знайдете на сайті alkom.com.ua.
В ортопедичній практиці виділяють такі типи бандажів:
- грижової (використовуєтьсядля попередження зміни місця розташування внутрішніх органів);
- післяопераційний (використовується після операцій на черевній порожнині і грудній клітці);
- дородовий (використовується для підтримки живота і поперекового відділу);
- тазовий (використовується для підтримки тазостегнових суглобів).
Кожен з них має велике значення, але безпісляопераційного бандажа практично не обійтися. Ці бандажі призначені для фіксації та утримування хірургічного шва, стінок черевної порожнини. У свою чергу вони поділяються на три види по області застосування:
- черевний (використання в обов'язковому порядку і сприяє швидкому загоєнню рани, запобігає можливості розвитку гриж, Підтримує м'язи живота);
- грудний (використовуються при травмах грудної клітки для фіксації ребер і міжреберних м'язів);
- спеціалізований (використовуються в післяопераційний і посттравматичний період для підтримки м'язової системи, нирок, матки). < / p>
Еластичний матеріал бандажа сприяє рівномірному розподілу навантаження і надійної фіксації області. Для стійкого ефекту рекомендується носити бандаж щодня протягом 2-3, а в деяких випадках і до 8 годин. Підібрати розмір необхідного бандажа можна самостійно, заміряють розмір (охоплення) попереку.