Салонне фарбування волосся
Практично кожна жінка протягом життя хоча б кілька разів змінює колір свого волосся. Хтось робить це часто і з задоволенням, дотримуючись за мінливої модою і постійно експериментуючи, хтось за потребою - зафарбовуючи сивину. Звичайно, при постійному фарбуванні кожен раз звертатися до послуг професіоналів, щоб пофарбувати своє волосся (покрасить волосы) - це досить дороге задоволення, тому багато хто віддає перевагу домашньому фарбуванню.
Природно, при бажанні можна і самостійно домогтися досить непоганого результату, але зазвичай це відбувається після безлічі невдалих спроб, підсумком яких стає зіпсований настрій, а в гіршому випадку - і сильно пошкоджене волосся.
Вдома чи в салоні? В чому різниця?
Отже, як найчастіше відбувається фарбування в домашніх умовах:
- Купівля першого вподобаного барвника;
- Нанесення його на волосся;
- Очікування результату, який абсолютно не завжди радує.
Насправді ж фарбування волосся досить складна процедура, яка вимагає певних навичок. Ось як це відбувається в хорошому салоні:
- В першу чергу будь-який хороший майстер оцінить стан волосся. Адже саме від їх структури, пористості, ступеня зволоженості залежить кінцевий результат фарбування - який вийде колір після нанесення барвника, наскільки рівномірно він розподілиться по волоссю, якими стануть волосся після фарбування;
- Після діагностики професіонал проведе (якщо в цьому є необхідність) комплекс процедур по лікуванню і підготовці волосся до фарбування. Для цього в його арсеналі є величезна кількість різноманітних засобів: маски, ампули, масла, бальзами. Після такої ретельної підготовки колір вийде набагато більш насиченим і рівномірним;
- Далі слідує нанесення барвника, що підходить саме для цих волосся;
- І, нарешті, для закріплення результату необхідно нанести доглядає бальзам або кондиціонер.
Переваги салонного фарбування
Навіть після наведених доводів можна заперечити, що все практично те ж саме можна зробити і самостійно: вибрати гарну фарбу, провести і підготовку до фарбування, і доглядають процедури після нього.
Але справа в тому, що в арсеналі стиліста є понад сімдесят різних тонів, які він може змішувати в різних пропорціях для отримання необхідного результату.
Крім того, побутові і професійні фарби різні за своїм складом. У більшості перших використовується шестипроцентний окислювач, а в салонних фарбах кислотність може бути різноманітно: в кристалах темних відтінків це всього лише три відсотки, а в освітлювачах, навпаки, дев'ять-дванадцять. Але якщо застосування будинку такого сильного освітлювача неминуче зіпсує волосся, майстер зробить все, щоб цього не сталося.
Одна з поширених цілей фарбування - приховати сивину. Сиве волосся мають особливу структуру, тому багато кошти не впливають на них зовсім, а деякі дають непередбачуваний ефект. У салоні виберуть фарбу, яка або затонуйте все волосся рівномірно, або перетворить сивину з нестачі в гідність - наприклад, сиві пасма будуть трохи світліше інших, що змусить зачіску заграти.
І нарешті, одним з перших і найважливіших етапів фарбування є вибір відтінку. Грамотно підібраний колір допоможе скорегувати овал обличчя, змінити вік, тому дуже важливо не помилитися у цьому. Стиліст обов'язково дасть добру пораду і допоможе підібрати відповідний відтінок.