Паста для шугаринга: Особливості використання та переваги
Звичай видаляти волосся зародився за часів давніх цивілізацій Персії, Індії та Єгипту. Таким нехитрим способом зменшити пітливість організму користувалися переважно жінки, а в деяких випадках і чоловіки. Згодом процедура поширилася по всьому світу. Епіляція за допомогою спеціальної суміші, створеної на основі цукру - один з найбільш древніх способів. У сучасному світі він відомий під назвою «шугарінг».
Назва цієї процедури епіляції походить від англійського слова «sugar» - «цукор». На сьогоднішній день існує декілька видів складів для видалення волосся цукровою пастою, але всюди основоположним компонентом є звичайний цукор - простий та загальнодоступний засіб. До речі, якщо вам потрібна паста для шугарінга, тоді інтернет магазин Янтарика вам в допомогу!
Для техніки епіляції за допомогою бандажа (спеціального тканинного або простих паперових смужок) випускається цукрова паста в картриджах.
Цей косметичний витратний матеріал схожий за своєю консистенцією з медом. Паста наноситься на тіло за допомогою спеціальної насадки з роликами, завдяки чому пластична маса розподіляється по шкірі максимально рівним тонким шаром. Матеріал обволікає волоски, навіть короткі і тонкі, проникаючи в гирла волосяних фолікул, забезпечуючи якісне видалення без пошкодження шкірного покриву. Ефект короткостроковий - в залежності від особливостей росту волосся процедура повторюється кожні 3-6 тижнів.
Окремо варто згадати про те, що видалення волосся з використанням такої пасти - досить швидка процедура. Її можна застосовувати і на ділянках тіла з підвищеним потовиділенням. Паста для шугаринга легко може використовуватися і в домашніх умовах. Для цього не потрібен особливий досвід або спеціальні навички.
Плюси використання пасти для шугаринга
Використання пасти для шугаринга в картриджах має ряд переваг в порівнянні з іншими видами епіляції:
- Мінімум дискомфорту під час процедури;
- Зручність у використанні. Картридж легко тримати в руці, плавне обертання ролика-аплікатора забезпечує рівномірний витікання суміші, не потрібні додаткові інструменти;
- Процедура займає мінімальну кількість часу;
- Гіпоалергенність. Цукор і інші компоненти суміші рідко викликають алергію;
- Зниження ймовірності вростання волосся. Цей параметр залежить від досвіду і індивідуальних особливостей організму;
- Гігієнічність. Залишки цукрової суміші видаляються теплою водою (як і в разі її потрапляння на одяг);
- Бюджетність. Засіб економно розподіляється по шкірі, через що витрата мінімальний;
- Бандажна техніка шугаринга частіше використовується на великих ділянках тіла в силу особливостей технології.
Типи пасти
Якщо мова йде про пасту в картриджах, то вона буває двох типів:
- Бандажна. Цю суміш рекомендують використовувати в літній час - вона більш в'язка і не розтікається по шкірі. Паста підходить для всіх типів волосся;
- Ультрам'яка. Таку суміш рекомендується використовувати в зимовий час, найкраще вона підходить для коротких жорстких волосся.
Особливості використання
Перед використанням пасти шкірний покрив необхідно підготувати. Сам процес шугаринга за допомогою пасти ділиться на кілька етапів.
Підготовка шкіри
Для ефективної епіляції з шкіри віддаляються залишки макіяжу, сліди поту, бруд. Найкраще це робити за допомогою спеціального скрабу. Потім на поверхню шкіри наноситься крем-гель до епіляції - такі кошти спеціально містять у своєму складі ментол для зниження больових відчуттів від процедури. Також для цих цілей підходять універсальні тоніки, які розкривають кутикули волосся, знежирюють шкіру і мають протизапальну дію, знімаючи роздратування. Наприклад, підійде крем-гель для епіляції Silk & Soft з ментолом або тонік до і після епіляції Silk & Soft.
Після цього на оброблювану ділянку шкіри наноситься спеціальний тальк Angel Care. Це косметичний засіб вбирає залишки вологи, не забиваючи пори і покращуючи зчеплення пасти з шкірним покривом. Завдяки використанню тальку цукрова маса рівномірно розподіляється, що забезпечує ефективне видалення волосся.
Видалення волосся
Перед використанням цукрової пасти її необхідно розігріти. Для цього використовують мікрохвильовку (15-20 секунд при потужності не більше 350 Вт) або воскоплав (при температурі 30-40 С). Після розігріву цукрова паста по консистенції нагадує рідкий мед, але при цьому вона не повинна розтікатися.