Головна : Новини

Що таке бошки?

, 10:42
0 1518

бошки коноплі

З коноплі виробляють кілька видів продуктів, які можна палити. Це махорка, бошки, хімка, гашиш і пил. Всі вони відрізняються концентрацією тетрагідроканнабінолу, психоактивної речовини. Багатьом хотілося б купити бошки в Києві, але придбати можна тільки насіння і виростити з них рослини.

Коли вони з'являються на рослині?

Багато хто знає, як виглядає коноплі. Але не всі знають, що таке бошки марихуани. Бошки канабісу - бутони на рослинах жіночого типу. Жіночі суцвіття зібрані з бутонів з маточки, схожими на ворсинки. Бошки конопель містять ТГК в дуже великій кількості. Цим пояснюється їх популярність і великий попит, на відміну від листя і стебел марихуани.

Все зводиться до правильного догляду за рослиною в період його цвітіння. Саме в цей період можна помітити бошки марихуани на кущах. Для сортів канабісу дуже важлива хороша освітленість і тепло. Для більшості сортів процес появи квітів у конопель збігається з тим моментом, коли починає зменшуватися світловий день. До початку осені канабіс весь укритий квітами.

Тепер необхідно подбати про те, щоб бошки марихуани вийшли якісними. Для цього необхідно підгодовувати рослина мікроелементами. За сім-десять днів варто перестати вносити добрива. Від цього бошки канабісу вийдуть з низькими смаковими і ароматичними властивостями.

Гроверу варто пильно стежити за рослинами, щоб не пропустити час збору врожаю. До вживання бошки конопель будуть готові в першій декаді листопада.

Виростити бошки можна і раніше. Сьогодні є сорти марихуани, які дають ранній урожай. Бошки канабісу з таких рослин можна збирати вже на початку вересня.

Селекціонери подбали і вивели гібридний сорт, цвітіння і дозрівання якого не залежить від пори року та довжини світлового дня. Такий ефект вийшов від схрещування звичайних сортів конопель з рудералісом. Бошки марихуани на новому гібриді з'являються вже через 40-50 днів після посадки.

Вживання бошок

Хто хоч раз стикався з коноплями і знає що таке бошки марихуани, розуміє, що їх вживання нічим не відрізняється від вживання інших частин рослини. Крім одного - ефект може затягнутися на довше.

Скільки бошки виходять з організму?

Перш ніж задуматися, як палити бошки, слід вивчити питання наслідків. Вживання бошок згубно впливає на організм людини. В першу чергу страждає мозок. Бошки конопель притупляють розумову діяльність. Людина стає перезбуджені, неспокійним і дратівливим. Порушується координація рухів.

Потрапляючи в організм, марихуана перетворюється в метаболіти. На швидкість процесу виведення канабісу діють особливості людини. Сліди вживання бошок конопель після разового куріння можуть виводитися протягом тижня. А у завзятого курця метаболіти можуть місяцями не виходити з організму.

Звикання до конопель відбувається повільно. Але потім закладки конопель потрібні постійно, адже від такого кайфу складно відмовитися. Період відвикання може тривати від одного дня до тижня.

Використання бошок в різних країнах

У багатьох країнах і культурах куріння бошок марихуани пов'язано з проведенням обрядів. Ще на Близькому Сході в давнину на похоронах скіфів проводили очищення небіжчика обкурюванням конопляним димом.

У Данії на території замку Dragsholm Slot є ресторан. Родзинкою фірмових страв, які там подаються, є використання конопляних інгредієнтів.

У Китаї конопля використовувалася в якості сировини для текстильної промисловості. На Ямайці канабіс - частина національної культури.

В Україні до марихуани відносяться, як до наркотичних препаратів, тому купити бошки в нашій країні практично неможливо.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ