Головна : Новини

Як навчитися вибирати військове спорядження?

, 23:04
0 804

військове спорядженняНа перший погляд, що для звичайної людини може бути корисним з асортименту армійських пристосувань і устаткування? Зрозуміло, що військове спорядження, пов'язане з похідними умовами, завжди стане в нагоді: туристу, рибалці або мисливцеві. Але не тільки воно може зацікавити цивільного покупця. Просто необхідно орієнтуватися у величезному морі пропозицій, щоб вміти вибирати для себе корисні і потрібні в домашньому господарстві речі, а також те, що може стати в нагоді у професійній діяльності.

Перш за все, необхідно усвідомити, що тільки в перевірених онлайн-маркетах (таких, як військовий магазин tacticalgear.ua) можна придбати якісне військове спорядження. Незважаючи на гадану простоту багатьох виробів, вони мають бути виготовлені з якісних матеріалів (пам'ятайте неграмотна заміна або свідома цих матеріалів може обернутися дял вас великим розчаруванням). Тому купувати такі речі на стихійних ринках або у сумнівних продавців, м'яко кажучи, не рекомендується.

Яка військова екіпіровка може знадобитись цивільним?

Так повз чого ж зазвичай проходить покупець, недосвідчений у військовій екіпіровці? Це:

  • Розвантажувальна система. Тим, кому доводиться постійно працювати на висоті і страхуватися за допомогою спеціального пояса, добре відомо, що під рукою завжди повинен бути необхідний інструмент й різні пристосування. Добре відома рибалкам, які полюбляють ловити рибу в очеретах, стоячи по пояс у воді, розвантажувальна система "Ліф-А", - ідеально підходить для роботи висотників. Вона займає місце тільки на грудях, надаючи в розпорядження власника 3 основних вертикальних відсіки і 4 кишеньки поменше, а також по 2 з кожного боку. Відсіки і кишеньки прикриваються клапанами, які застібаються на бобишки з петлями. Вироби зазвичай виготовлені з брезенту. Більш сучасні моделі виготовляються з поліестеру і можуть мати до 12 кишень і підсумків;
  • Розвантажувальні жилети. Це військове спорядження знадобиться і на будівництві, і на присадибній ділянці. Вони можуть бути зроблені з фіксованою кількістю кишень, забезпечуватися тільки петлями PALS під інтерфейс MOLLE або виготовлятися комбінованими. При їх пошитті використовується поліестер і нейлонова кордура. Міцні матеріали, що застосовуються при пошитті, дозволяють носити з собою вельми важке обладнання та інструмент;
  • Сумка для скидання. Є й таке військове спорядження, яке зручно носити на поясі, що здатне витримати велику вагу. Воно також відноситься до розряду армійського типу і називається "сумка для скидання". Розбираючи в обмеженому просторі будь-який механізм, часто доводиться стикатися з проблемою, де розміщувати його знятті частини. А ці сумки ідеально підходять для цих цілей. Все, що туди проштовхується проходить без проблем, а от випадково випасти назовні вмісту сумки вже не вийде. Виготовляються вони з нейлонової кордури, і термін служби їх дуже великий.
Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ