Головна : Новини

Кому показано кінезіо тейпування?

, 20:48
0 637

кінезіо тейпТейпування як процедура, що дозволяє фіксувати суглоби і м'язи, застосовується давно. Традиційно для цієї мети використовувалися лейкопластири або спеціальні стрічки, які за рахунок зниження рухливості суглоба або м'язи дозволяли зменшити навантаження і сприяли більш швидкому відновленню після травми. При такому тейпування фізичне навантаження була неможлива, а це призводило до обмеження можливостей спортсменів. Спортивна індустрія хотіла отримати таку відновлює процедуру, яка робила б можливим продовження спортивних занять.

Що таке кінезіо тейпи?

Лідерами в удосконаленні методики тейпування стали американські медики. Протягом 1970-х рр. були розроблені і протестовані тейпи з нового матеріалу, який дозволяв зберігати м'язову і суглобовий рухливість, одночасно стимулюючи регенеративні процеси, надаючи комплексний ефект, що відновлює. Цим тейпам дали назву «кінезіо» з відсиланням до грецького слова kinesi, що означає «рух».

Таким чином, кінезіо тейпи - це тейпи, що не обмежують руху і навіть сприяють йому. До речі, в Україні їх мжна придбати в інтернет-магазині https://arestapes.com.ua/.

Інші переваги кінезіо тейпів:

 • матеріал виготовлення - гіпоалергенний бавовна;
 • повітряпроникність;
 • водопроникність (в кінезіо тейп можна плавати);
 • можливе тривале використання.

Який вплив надають кінезіо тейпи в місці накладення:

 1. покращують мікроциркуляцію крові;
 2. стимулюють струм лімфи;
 3. зменшують набряклість;
 4. сприяють розсмоктуванню гематом;
 5. зменшують больовий ефект;
 6. забезпечують адекватну роботу м'язів.

Не можна не сказати про таку функції кінезіо тейпів як поліпшення проприоцепции. Завдяки сенсорному механізму проприоцепции, ми володіємо м'язовим почуттям, яке дозволяє сприймати зміни в напрузі м'язів, суглобів, сухожиль, зв'язок. Кінезіо тейпи роблять м'язове почуття в місці накладення більш чітким, що робить рухи більш точними і правильними. Саме поліпшення проприоцепции - та причина, по якій нові тейпи стали широко використовуватися спортсменами.

Кому показано кінезіо тейпування?

Тейпування є медичною процедурою. Основні показання до його застосування:

 • суглобові і м'язові болі;
 • легкі травми (удари, удари, вивихи);
 • реабілітаційний період після травм опорно-рухового апарату (вивихи, переломи і т.п.).

Проте, більш широке поширення кінезіо тейпи отримали у бігунів, лижників і представників інших спортивних дисциплін. Тейпи стали накладати на час фізичного навантаження, а також в посттренировочний відновлювальному періоді.

Автор: Artlife
ОЦІНИТИ НОВИНУ
0 (голосів: 0)

Читайте також:


Коментарі

ВВЕРХ